Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Witajcie Dzisiaj ja obudziłam się z podłym nastrojem i bólem głowy . Oby jak najszybciej przeszło . Miłego dnia pijesz sok z marchwi a on leczy organizm , podczas tej walki organizm może być osłabiony( stad rożne bóle) musisz wytrzymać to minie. Pic mięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo paskudnego nastroju , fajny i bardzo miły dzień miałam . Byłam w przepięknym miejscu z chłopcami i kolegą. Złoty, nastrój to ja raczej podejrzewam mam nie od diety tylko od wszystkich rewelacji ,które uslyszałam w ostatnich dniach . Lost , mam nadzieję, że czujesz sie już troszkę lepiej... Spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, czuję się jeszcze gorzej. Opadłam z sił, tym razem już nic mnie nie uratuje. Znikam znów z topiku na jakiś czas, bo nie chcę smucić. Znów nie widzę przed sobą nic, żadnej przyszłości, jest chyba gorzej niż kiedykolwiek emocjonalnie. Nie chcę tutaj psuć nastroju. Wrócę więc w lepszych czasach, a może wcale. Pozdrawiam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, bardzo nie lubię tego Twojego nastroju :( APrzyznam sie że mój nie lepszy tym bardziej ,że hmmm dziwne rzeczy sie dzieją o których na razie nie chcę pisac . Ale wróc Lost , czy tu czy w bardziej prywantnym miejscu , ok ? Zajrzyj na portal społecznościowy, właśnie wstawiam fotki z miejsca w którym dzisiaj byłam :) Nie smuć się, proszę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty nie ma mowy :P ;) Ps. Na jednym zdjęciu dostałam komentarz \" miłość ci służy\" ;) chyba bardziej służy mi dietka Złotego bo miłości jak nie było tak nie ma :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toniebylfilm
witajcie w mojej bajce ktos zagra na fujarce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Czy to już minęło 10 dni ???Jak udał się odpoczynek nad morzem ? Pogodę miałas nie najlepszą ale mam nadzieje ,że udało Ci sie troszke poplażować ? A teraz pewnie znowu szara rzeczywistość i przed Tobą stosy prania ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - do pogody nad polskim morzem już się przyzwyczaiłam ;) więc nie oczekiwałam cudów ,no i ich nie było ;) Udało się nam być parę razy na plaży w strojach kąpielowych ;) ale wypoczęłam i od rana piorę :) Nie jest źle :) Ciepło pozdrawiam :) Złoty -Ciebie też :) Ps. Mamo - czyżby nowy mężczyzna pojawił się na horyzoncie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety u nas znowu pada , dzisiaj pewnie czeka nas domek . Uroki mieszkania właśnie nad morzem ;) Awe ale to i tak sukces ,że udało sie Wam spędzic troszkę czasu na plaży . Czasami bywa tak ,że z plażaowania nici w ciągu całego urlopu :)Chłopcy zadowoleni ? Zadałaś mi bardzo trudne pytanie Awe ;) Nie, nie ma żadnego nowego pana na horyzoncie ale sporo rewelacji ostanio usłyszałam . I o Tomku i koledze z którym wczoraj spędziłam dzień. Ogólnie nie mam najlepszego nastroju i najchetniej wybrałabym się na bezludną wyspę na jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopcy zadowoleni , ja nawet też :) U mnie dziś świeci słońce :) A co do mężczyzn -musi być wreszcie lepiej ;) Tomek już wcale się nie kontaktuje z Tobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też powoli słońce wychodzi, moze popołudniu uda sie gdześ wybyć :) Tomek kontaktuje się , ze mną . Ba! Ostatnio nawet na kawę chciał mnie zaprosić tylko spytałam sie czy ... żona też będzie ? ;) Ale tak na prawdę nie wiem co jest grane czy są razem czy nie ?Całe wieczory spędza na necie . Tak jakby dalej był sam. Jeszcze gdzieś będziecie wyjeżdżali ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - to Tomek nie jest po rozwodzie ? Skomplikowana sytuacja .Jedziemy jeszcze do Zakopanego -mamy tam malutkie , rekreacyjne mieszkanko i chyba tyle ;) , bo sierpień szybko zleci i znów szkoła ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe , nie wiem. Mi mówił ,że jest po rozwodzie. Jakiś czas temu jeszcze jak "byliśmy" razem ona wysłała mu zaproszenie na NK.Spytalam się go wtedy czy to jego była i dlaczego ją dodał do znajomych. Powiedział ,że wysłała mu zaproszenie i głupio bylo mu odmówić. Tyle ,że kilka dni temu odkryłam ,że razem byli kilka dni na wycieczce (ona dodała zdjęcia gdzie są razem , Tomek dodal tylko gdzie jest sam )I nie wiem już czy oni są po rozwodzie , czy postanowili wrócić do siebie ... szczerze mówiac mało już mnie to interesuje. Super macie , cała Polskę prawie objedziecie w te wakacje ;) Mi zostałó tylko 5 dni urlopu :( Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,Mamo -coś ten Tomek z tych "kręcących " ;) i dobrze ,że już Cię to nie obchodzi :) Tak , ,masz rację - przejedziemy całą Polskę w te wakacje ;) Na szczęście do Zakopca mamy znacznie mniej drogi , niż nad morze :) a lubię te widoki ......:) Nie martw się -5 dni to też jeszcze coś :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem ,ze mnie nie gwizdęła ta informacja ;)Jakoś dziwnie się mi zrobiło , szczególnie jak usłyszałam mętne tłumaczenie, że na okres wakcji podpisali pakt o nieagresji ;) Nie wnikałam w ogóle o co chodzi bo śmiać mi sie chciało z tego tłumaczenia . Ale to by wygladało jakby nie byli jednak po rozwodzie . Pewnie zaraz sie do mnie odezwie bo pokazał się na necie . Pokręceni na prawdę są teraz ludzie . Ja mam nadzieję ,ze kiedyś nam też uda sie pojechać w góry . Tyle, że chyba bym Bieszczady wybrała . Szkoda tylko ,że znowu na jakiś czas nam znikniesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - na razie jeszcze nie znikam :) Chyba dopiero w drugim tygodniu sierpnia ,ale wiesz ,że wrócę;) Tutaj zawsze wrócę :) A co do Tomka i ogólnie facetów -nie ma się co zastanawiać , trzeba zadbać o siebie i swoje dobro ;) Może mało romantyczne ,ale bezpieczne i prawdziwe .Chyba ,że do drzwi zapuka wielka miłość i namiętność ,ale wtedy to już zupełnie inna historia .........:) Miłego wieczoru i spokojnej nocy 👄 Do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ari223
Jeśli poszukujecie drogie Panie miłości to myślę, że warto spróbować ją znaleźć na http://iduo.pl Znajdziecie tam wielu mężczyzn, którzy pokochają zarówno Was jak i Wasze dzieci. Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - a ja wciąż w nią wierzę .Może naiwnie ,ale wierzę :) Dobrej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzisiaj robimy drugie podejście do ściagniecia szwów a potem pewnie gdzies ruszymy w drogę . W końcu piękna pogoda na Pomorzu ;) Awe patrząc na ostatnie wydarzenia , na te wszystko rozczarowania z ostatniego roku zaczęłam sobię zdawać sprawę ,że chyba jestem za dużą idealistką jeśli wierzę jeszcze w wielkie uczucie oparte na szczerości i prawdzie . Złoty :) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo :) To jest nas dwie -idealistki i marzycielki ,a życie daje nam w kość ;) Tak chyba być musi .Miłego dnia - u mnie dziś pochmurno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s y l w i a
witam wszystkich, śledze ten topik od jakiegoś czasu i jestem pełna podziwu dla mamy poszukującej..... bardzo cenie takich ludzi, zaradnych, odpwiedzialnych a zarazem szalonych. Moja mama swego zcasu też była "mamą poszukującą", miałam okazje to obserwować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty Sylwia szukałaś :o :o trzeba było od razu a nie jakieś podchody :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×