Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mamo - nie mam dziś wielkich planów .Muszę kupić starszemu książki do szkoły i nauczyć się obsługiwać nową pralkę ;) a poza tym gotowanie i sprzątanie ;) Twój dzien zapowiada się lepiej :D Złoty ---ale z Ciebie rozrabiaka ;) Znów ban .Rekordzista z Ciebie :D.Na pocieszenie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Zostałem pomówiony i niesłusznie osadzony :o :o 😭 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3415276&start=4860 Jestem atakowany a Modki są stronnicze :o :o :( Przecież wicie ze jestem kochamy aniołkiem :P ;) Jesteście wspaniałe Mamusie 👄 Przykre to jest :( ze dalej bez partnera :o :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie ksiażki kupię w następnym tygodniu. Zostały mi w sumie same ćwiczenia do kupienia, zeszyty i oczywiście jakieś długopisy. Teraz jednak chcę wykorzystać ładna pogodę i przedostatni dzień urlopu. Wszystko co fajne szybko się kończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - to miłego wypoczynku i słoneczka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
papatki ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynka jestem ;) Jutro też jedziemy, w końcu woda w morzu ma przyzwoitą temperaturę i muszę to wykorzystać;)No i przy okazji jeszcze wygrzać stare kości na słoneczku ;) Hej Lost:) Miałam teraz jechać do Twojego ulubionego miasta na koncert, ale zmęczeni z plaży wróciliśmy. I jednak wieczorek w domku przed laptopem ;) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumek30
Zapraszam na www.pozytywneuczucia.pl Każdy wpis bardzo mi pomoże, a od września dla najaktywniejszych internautów darmowe doładowania telefonów. Zapraszam. To nic nie kosztuje, a naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama_mamam_73
Witajcie:) Ostatni dzień urlopu:(:(:( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Murzynko :) Trochę zazdroszczę , bo ja opalona średnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe:) Tylko jakieś dziwne chumurzka zawisly :D Ale już z daleka widać błękit nieba więc będzie ok ;) Ty jeszcze będziesz mogła się poopalać Awe a ja od jutra w murach będę musiała siedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -nie mam gdzie się poopalać :( Może jeszcze do Mamy pojadę na chwilkę:) A co do murów -jak w nich fajni ludzie ,to i w nich można wytrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było pięknie ;) W pracy będę mogła powiedzieć, że wróciłam z Teneryfy ;) ale i tak nie chce mi się iść jutro do pracy :( Awe w pracy mamy super ludzi i to jest plus bo będę mogła się nagadać ;) Ale mimo wszystko jeszcze bym sobie pourlopowała, pojeździła bo niestety przez ten wypadek synka pobuszowaliśmy po Pomorzu. Trzeba było kształcić się na nauczycielkę ;) Były by dwa miesiące wolnego . Awe a nie możesz opalać sie na balkonie ? Zawsze choć trochę złapiesz w ten sposób słoneczka :) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam pozdrowić wszystkich, mam strasznego doła, już nie wiem co ze sobą zrobić. Nie mam pomysłu na siebie, nic mi się nie układa. Już nic NIGDY nie będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze Lost . Nie potrafię Cię inaczej pocieszyć jak tylko mówiąc, że pech i wszystko pod górę nie trwa wiecznie. Kiedyś to się odwraca i teraz choć już brak Ci cierpliwości na czekanie to musisz ją jeszcze jak ja to mówię z pięt wyciągnąć ;) Ale potem myślę, Twoja cierpliwość zostanie wynagrodzona . No i gratulję 25 dni niepalenia 🌻 Mi wlaśnie minęło pół roku :) Dobranoc , bo pewnie już dzisiaj nie zajrzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost -musi być lepiej :) Dla Ciebie 🌻 i dużo uśmiechu :) Mamo - mogę się trochę na balkonie poopalać, ale tam pali jak na patelni :( ,a ja tak się smażyć nie potrafię ;) Nie jest tak źle , trochę mnie słoneczko liznęło ;) Spokojnej nocy Dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ale ja cierpliwość od urodzenia musiałam mieć i prawdę mówiąc już mi jej zabrakło. :( Dziś miałam takiego doła, że chętnie bym sobie zajarała, ale nie mogę się złamać. Najważniejsze, że nie przytyłam i żyję zdrowo. Śpijcie dobrze. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to tennn
Lost, mamo! Chcę tą drogą pogratulować Wam wytrwałości w walce z nałogiem. Robicie naprawdę cudowną rzecz dla siebie, a równocześnie pokazujecie, jakimi jesteście wspaniałymi osobami. Jak potraficie być konsewentne i stanowcze. W ostatnim tygodniu okazało się, że bliska osoba z naszej rodziny /nałogowy palacz/ dotknięta została chorobą , spowodowaną właśnie tym nałogiem. To dzieje się naprawdę, nie gdzieś tam, u kogoś, może dotknąć każdego, dlatego w chwilach słabości pomyślcie o tym, że to ma WIELKI SENS, a wy jesteście wspaniałe i dacie radę. Lost - mama ma całkowitą rację - zła passa kiedyś mija. Wierzę głęboko, że u Ciebie nastąpi to już niedługo i tego Ci z całego serca życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka769
Poszukujące mamy! Zapraszam do skorzystania z bezpłatnej oferty internetowego biura matrymonialnego http://iduo.pl Jestem pewien, że uda Wam się tam odnaleźć miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie dziś mocny wiaterek i piękne słońce :) Mamo -jak w pracyy ? Lost - może dziś trochę lepszy dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wstałam i dotarłam do pracy ;)Ale szczęśliwa z powodu końca urlopu wcale nie jestem :( Awe Ty masz do konca sierpnia wolne ? Może to ten - jesteś dobrym duszkiem tego topiku :) Lost też mam nadzieję,że obudziłaś sie dzisiaj w troszke lepszym nastroju ?:) A ja zmykam popracować 😭;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,Mamo -mam wolne ;) Jak tam w pracy po urlopie ? Ludzie zachwyceni opalenizną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pozazdrościc Awe :) U mnie w pracy wszyscy są opaleni, do morza mamy blisko więc bez wyjeżdżania na wczasy każdy ma opaleniznę :) Ale chyba jestem rzeczywiscie najbardziej opalona, chociaż to pewnie kwestia tego, że opalam się szybko . Dzisiaj troszę mi głupio na necie siedzieć tak od razu po urlopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jeśli to tennnn-->z całego serca współczuję z powodu choroby u osoby z Twojej rodziny. Dziękuję też za miłe słowa dodające otuchy. Dla Ciebie. 🌼 Mamo, Awe, nie wiem jeszcze jaki mam nastrój, bo wstałam dość późno, nie umiem znależć sobie miejsca w życiu. :( Bardzo mi źle. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost idź na długi spacer, kup sobie coś dobrego i kalorycznego, spraw sobie cos nowego, jakaś drobnostkę która sprawi Ci radość. Na pewno nie rozwiąże to Twoich problemow ale może polepszy Ci się nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×