Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madeleine258

Czy po tabletkach antykoncepcyjnych zawsze się tyje?

Polecane posty

Gość madeleine258

no właśnie od czego to zależy...? chciałabym zacząć brać ale boje się że przytyje a nie mogę sobie na to pozwolić bo mam wagę taką akurat^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjgjkgkuk
ja brałam dwa rodzaje i nie przytyłam ani o kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeleine258
czyli ogólnie zależy od tego ile się je bo czytałam że tabletki powodują wzmożony apetyt na słodycze itd... ale same tabletki w sobie tycia nie powodują tak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjgjkgkuk
mogą ewentualnie zatrzymac wodę w organiźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xkdkd
Brednia. Jaki wzmożony apetyt na słodycze? Skąd wytrzasnęłaś te mądrość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historyyjek
Ja nie przytyłam,ale bolały mnie piersi i głowa na początku,brałam yasmine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeleine258
położna ze szpitala, miałam z nią wykłady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze, ale czasami tak. ja brałam tabletki przez ok. 4 lata, najpierw przez dłuższy czas nie było żadnego tycia. gdzieś tak po dwóch latach brania dopiero zaczęłam zauważać, że trochę mi przybyło tu i ówdzie (ale nie jakoś tragicznie, nie byłam jakaś gruba, po prostu przybyło parę kilo zbędne). myślę, że mogło to mieć związek z tabletkami, bo nigdy wcześniej nie tyłam, a odżywiałam się cały czas tak samo, tryb życia też bez większych zmian. ale żadna tragedia - po prostu któregoś dnia pomyślałam, że skoro tabletki zmieniają mój metabolizm, to trzeba się dostosować, mniej spożywać, więcej spalać, wzięłam się za ostre ćwiczenia, ograniczyłam cukier, w przeciągu paru miesięcy z powrotem schudłam do właściwego poziomu :) tycie od tabletek to nie wyrok ani żadne usprawiedliwienie, można sobie z tym radzić tak samo, jak i z tyciem bez tabletek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wzmożonego apetytu na słodycze - nie wiem, ale ja nie stwierdziłam. myślę, że to nie w tym rzecz, ale w tym, że hormony regulują procesy metaboliczne i wpływają na szybkość spalania kalorii przez organizm, szybkość akumulacji tkanki tłuszczowej itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia-misia
cycki rosna? to juz nie... ja mam rozmiar 75 G przy wzroscie 155, boli mnie kregoslup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tyje się
po tabletkach, moze jedynie wystąpic zwiększony apetyt, i dlatego się tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeleine258
anyżówka * - dzięki śliczne za konkretną odpowiedź :) Czyli rozumiem ze np chudnięcie jest również możliwe czy ogólnie trudniej schudnąć przy zażywaniu takich tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×