Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa.aleksandra

restauracja timberland - Orzesze, śląskie

Polecane posty

Gość ewa.aleksandra

zastanawiam się nad zrobieniem tam wesela, na plus przemawia bogate menu, przystępna cena, ładna sala, ogród, hotel i to, że jest rzut kamieniem od mojego domu w razie czego. Natomiast nie ma nigdzie opinii . może któraś z was organizowała tam wesele? a może byliście tam jako goście? albo coś słyszeliście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tam
na weselu w zeszłym roku i nawet mi się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oodf
ojjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawierucha
Jeżeli lokal będzie zamknięty na wesele to tak,tam jest fajny klimat,tylko że jak jest restauracja otwarta dla wszystkich to niestety licz się z tym że Twoje jedzenie zostanie sprzedane gościom indywidualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
byłam tam na weselu,jedzenie dobre,fajny lokal tylko co do pozostałości to chyba racja,u znajomych zostało tylko 10 rolad z obiadu,reszta podobno została zjedzona ,tylko ciekawe przez jakich gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy tam na weselu 2 razy. Wszytko ok, jedzenie dobre, sprawna obsługa, dużo miejsca :) Bardzo fajny lokal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja_91
Przez przypadek tutaj trafiłam i się szczerze przeraziłam..my planujemy w 2016 wesele i chyba ostatecznie zrezygnuję z Timberlandu..chociaż znajomy, któy miał w styczniu br wesele, bardzo sobie chwalił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak2
Ja uwazam ze hotel jest ok, laden czyste pokoje a jedzenie w restauracja to bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylem w Hotelu Timberland kilka razy. Hotel jest zadbany i bardzo czysty, wygodne i duże łóżka. Obsługa jest bardzo miła i uprzejma. Jedzenie w restauracji jest bardzo dobre. Cicha,spokojna okolica co daje możliwość pracy, jak i odpoczynku.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja n,ie rozumiem tych wszystkich postow,tej krytyki. Mialam tam wesele,a bylam przed moim weselem na dwoch przyjeciach. Co do jedzenia to jest bardzo dobre i jest duzo,pierogi sa pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIEROGI NA WESELU PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwester był super , najlepszy na jaki bylismy ! przyjechalismy z bielska i jestesmy bardzo zadowoleni. Do 3 rana impreza na 100% a to,że małolaty wdały się na dworze w bójkę to co kogo obchodzi? wg mnie sylwester był na sali,a nie na dworze i bawilismy się do końca. Sami prowadzimy firmę i myślę,że właściciele nie są od uspokajania bandy małolatów. Została wezwana policja przez włascicieli , która zgarneła kogo trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za przepiękne wesele, które organizowaliśmy po świętach Bożego Narodzenia. Jedzenie przepyszne, desery pierwsza klasa, kolacja w chacie grillowej zauroczyła wszystkich naszych gości. Dziękujemy za profesjonalną pomoc Managera , Pani Moniko Pani wsparcie i rady są bezcenne. To najlepsze wesele na jakim byliśmy i cieszymy się,że to było nasze własne wesele :) Nasi goście zauroczeni miejscem podobno zarezerwowali u Was też termin, także widzimy się w październiku 2016 :) Dziękujemy za wszystko i szczerze polecamy Małgorzata i Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i moi znajomi byliśmy na sylwestra w Kameliowym Zakątku i było świetnie! <3 Jedzenie super, obsługa miła - bawiliśmy się do białego rana! :) Dużo informacji o nich jest na http://www.gdziewesele.pl/slaskie/ :) Pozdr. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 12 lat korzystamy z mężem z usług restauracji, mieliśmy wesele, organizowaliśmy chrzciny , roczek i kilka spotkań rodzinnych. Zawsze jestesmy zadowoleni na 100%. Jedzenie extra, obsługa bardzo sprawna. Nasi zagraniczni kontrahenci nie chca nigdzie indziej nocować jak w Hotelu Timberland. Zresztą często sie zdarza ze maja brak wolnych pokoi. Pełne obłozenie chyba świadczy o jakości i zadowolonych klientach, ktorzy wracaja. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porazka Usuwja niewygodne dla siebie wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tych dobrych restauracji na Śląsku polecam także LaboratoriumSmaku.pl w Rybniku, mają wyśmienite jedzenie, fajnie urządzony lokal i miłą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM. Wybralismy najdrazsza opcje na wesele nie dosc ze na obiedzie nie bylo widac tego jedzenia to na dodatek bylo odgrzewane z poprzedniej imprezy i nie zbyt smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam za taka cene malo jedzenia, sniadanie na drugi dzien w hotelu bylo podane ze stolu weselnego .Ciasta byla znikoma ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do podawania odgrzewanego jedzenia i z odzysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weselne menu było nie dobre, nie swieze w bardzo małych ilościach dotyczy to obiadu,ciast gdzi niektorzy goscie sie nie zalapali nawet na 1 kawałek ,zimna płyta tez w znikomych ilościach .Nie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Menagerka zdziera kasę na wszystkim, na czym się da. Nawet kieliszki do toastu dla młodych trzeba było przywieźć swoje. Miejsce ładne, ale nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×