Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta.475

Szukasz zespołu na wesele?? chętnie polecę.

Polecane posty

Gość Marta.475

Witam wszystkie przyszłe młode pary :) Dwa tygodnie temu brałam ślub i na moim weselu grał zespół "HeyDay" który polecił mi właściciel sali weselnej, nie byłam za bardzo za tym aby wynająć taki zespół który poleca taka osoba bo wiadomo że zespoły współpracują z właścicielami sal weselnych, ale mieliśmy problem ze znalezieniem jakiegokolwiek zespołu który by miał wolny termin i zdecydowaliśmy się na "HeyDay". Jesteśmy w pełni zaskoczeni bo zespół okazał się naprawdę SUPER! Świetnie grają i śpiewają, a co najważniejsze prowadzą calutką zabawę (wszystkie zabawy, oczepiny itp). Wszystkim młodym parą naprawdę polecam. Serdeczne pozdrowienia dla zespołu "HeyDay"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiepska autoreklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Martuniu nic nowego nie odkryłaś..wszyscy tak czynią jak piszesz.A kapel o takiej nazwie jest chyba siedem.Napisz więc gdzie ta kapela rezyduje...:) Czekaj może ktoś do cię napisze..ciekaw:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
jesli chodzi o zespoł ukrywający sie pod adresem www.heyday.com.pl to zapomnij gorszych tandeciarzy i ścimniaczy ze swiecą szukac Wystarczy posłuchac jak nieudolnie odtwarzane sa aranże z muzyczka.pl - bo przecież nut w tej kapeli nikt nie zna. O wokalach nie wspominam bo nie ma oczym mówic. Tragedia...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta.475
Kolego musiałeś być chyba nie zle nawalony skoro taką opinie wystawiasz tej kapeli, albo obudzić się jak już zwijali sprzęt! Byłam na jednym weselu gdzie grał zespół \"HeyDay\" i wszyscy goście byli zachwyceni, wraz ze mną . A wiadomo ze na każdym weselu znajdzie sie jakaś menda której coś zawsze nie pasuje!!! Więc wygląda na to że jesteś tak zwaną \"Mendą weselną\" :). Ja osobiście polecam zespół. www.heyday.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza28
Marta.475 masz racje ten koleś musiał być nie zle na walony hahaha. Ja również polecam ten zespół. Mi się podobali, szczególnie ten najmłodszy, niezłe ciacho :). Polecam www.heyday.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta.475 napisala swojego posta o godz. 21:02. iza28 napisala o 21:07. jaki dziwny zbieg okolicznosci :-o pewnie graja w tym zespole. i nazywaja sie marian i stefan. kryptoreklama najnizszych lotow :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespołu muzyczne na wesele znajdziecie na stronie www.artmargot.pl Jest to agencja, która zrzesza wiele zespołów muzycznych oraz Djów na wesela i inne venty. Jeżeli poszukujecie sprawdzonych muzyków to powinniście się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×