Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1cal

PO CZYM SZYBKO ROSNĄ WŁOSY?? KTO ZAPUSZCZA-WCHODŹCIE CZ.2

Polecane posty

Gość shatz
young co to za roznica czy wloosy u chlopaka czy dziewczyny ....hahah wlosy to wlosy .... a co do prostownicy ja tez kiedys prostowalam niemal codzinnie zaczely sie kruszyc zauwazylam za sa coraz krotsze naprawde zamiast rosnac byly krutsze z dnia na dzien wybralam sie do fryzjera i musialam sciac 20 cm gdybym nie obciela dalej by sier kruszyly. do tego moze doprowadzisc prostownica ..natomiast suszarka nie jest taka szkodliwa jesli trzyba sie ja w odpowiedzniej odleglosci i zazywa jakies balsamy ochronne przed temperatura napewno ich tak nie zniszczy ...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Late
Shatz ---> zgadzam się z Toba że prostowanie włosow przez dłuższy czas doprowadza do kruszenia się włosów. Kiedyś miałam taki problem bo prostowałam włosy przez ponad rok O_o do teraz nie moge w to uwierzyć.Wydawało mi się że jak wyprostuję włosy to są one ładniejsze bo proste tak wiem... włosy proste są ładne ALE co z tego?? jak potem sie kruszą wypadaja są matowe i jednym słowem wyglądają jak siano. Pewnego dnia więc zaprzestałam prostowania włosów nie mogłam się przyzwyczaić do moich fali na głowie i czasem łamałam się i sięgałam po prostownice jednak z czasem bylo to coraz rzadziej i rzadziej i tym sposobem pół roku nie mam w rece prostownicy. Po tym okresie mogę stwierdzić że prostownica jest jak jakiś nałóg typu papierosy czy alkohol bo naprawde trudno z tym zaprzestac. Dzieki temu że się zmobilizowałam moje włosy teraz są w dobrej kondycji są lśniące gładkie i co najważniejsze rosną! widać ich d ługość bo się nie kruszą. 23 grudnia podcielam 5 cm i teraz zauważyłam że do dziś urosły 7 cm. Więc dziewczyny PROSTOWNICA to najgorsze co możemy zrobić swoim włosom. Teraz używam szamponu i odzywki do włosów suchych łamliwych z nivea (pomarańczowe opakowanie) aby dodatkowo je nawilżać i staram sie zdrowo odżywiać bo to jest naprawdę ważne jedzcie duzo owoców i warzyw pijcie zieloną, czerwoną herbatkę i przede wszystkim nie jedzcie chipsów, słodyczy i fast foodów nie tylko wzmocnią sie wasze włosy ale także poprawi wygląd cery :) Nie ma magicznego środka na porost włosów nikt ani nic wam nie pomoże jeżeli same nie będziecie o siebie dbały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chibi77
A właśnie koleżanki. Jaka jest najlepsza odżywka na takie mocen wzmocnienie wlosow? albo żeby szybciej rozły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
wax :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżaxon
wax polecam, naprawdę jest to dobra rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillllo
kupiłam dziś szampon babuni do włosów suchych i myślę, żeby kupić jakiś jeszcze, żemy wcierać w skórę głowy, zeby wzmocnić włosy. Co doradzacie? Pokrzywowy, z rzepy czy jaki najlepszy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatz
racja prostonica to jak jakis nalog... dlugo odstawilam ja na bok az wreszciesie popsula i calkowice przestalam jej uzywac:) od razu widac bylo efekty wlosy byly lsniace miekkie w dotyku i gladkie ... a co do szamponu to wybrala bym jakis z pokrzywy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollyy
moim zdaniem najlepszy jest szampon z czarnej rzepy eva natura. dodatkowym plusem jest to, ż jest on stosunkowo tani (ok 5 zł). po pierwszych kilku zastosowaniach, gdy włosy się jeszcze nie przyzwyczają, ma si po nim szorstkie włosy, ale potem jest coraz lepiej. wzmacnia włosy, i napewno jak ktos ma problem z wypadaniem to tez pomoże. nie zauważyłam tylko żeby mi po nim szybciej włosy rosły.. ale cudów nie ma. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba znowu zaczne smarowac włosy nafta z olejkiem rycynowym ... kiedy je smarowalam waydaje mi sie ze rosly szybciej terez nie smaruje i rosna normalnie ale nie tylko ja zauwazylam taka roznice jak widze sie ze znajomymi ktorzy nie sa ze mna codzinnie widza duza roznice :P ale to ja slyszalam ze to od olejku rycynowego wiec dokupie osobno buteleczke i doleje zeby wiecej bylo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czemu tak malo osob sie tu wypowiada ...dziewczyny piszcie cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
wiecie co, ja chyba sobie jutro narwę pokrzyw, zaparzę i będę wcierać wraz z olejkiem rycynowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helkaa
Dziewczyny jak ja bym chciała mieć problem z wolnym porostem włosów. Mnie wręcz odwrotnie rosną bardzo szybko, ale są bardzo cienkie:( Jako nastolatka miałam grube po 20 stce mi się strasznie rzadkie zrobiły. Czego ja już nie próbowałam ;( aby sobie pomóc. To mój ogromny kompleks- cienkie włosy. Każda fryzjerka jaka widzi moje włosy tylko biadoli jakie mam słabe i cienkie. Ostatnio popadam w jakąś paranoję oglądam je w lusterku dziennie masę razy. Dodam, że mam 28 lat dwa razy w życiu farbowałam włosy. Prostownicy używam bardzo rzadko, ale moim nałogiem jest suszarka. :( Dodam również, że nigdy nie miałam rozdwojonych końcówek, włosy też nie są zniszczone - tak zawsze mówi mi każdy fryzjer nawet po lecie. Co z tego skoro są do niczego nie mają w sobie nic z grubości, są cienkie jak piórka. ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość der
ja używam szamponu i odżywki ziaja (bardzo zacnie po tym włosy wyglądają) a poza ty, słyszałam, że jest jakiś nowy - i podobno skuteczny - preparat ze skrzypem, hair okey, który poprawia wygląd włosów i zmniejsza ich przetłuszczanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
zrobiłam sobie dziś miksturkę na włosy i będę ją przed każdym myciem wcierać w skórę głowy:) zalałam wrzątkiem pokrzywę, plasterek cebuli i plaster cytryny:) czułam się jak jakaś babajaga, zrywając tę pokrzywę:):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
zaczęłam pić skrzyp i dotego będę jadła miód, bo ma witamine B, którą Srzyp wypłukuje.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justin24
Witam dziewczynki:-) Ostatnio nic się nie udzielałam na forum, bo musiałam się uzbroić w cierpliwość. Miałam ogromny problem z wypadającymi włosami i ich znacznym przerzedzeniem- masakra!!! Zdecydowałam się na wizyte u dermatologa. Po zrobieniu badań krwi okazało się, że podobno wszystko jest ok, ale w dalszym ciągu włoski wypadały:-( Przez 4 miesiące stosowałam Loxon 2% i w dalszym ciągu łykam Falvit. Dodatkowo stosuje 1 w tygodniu WAX. Ta kuracja kosztowała mnie majątek, ale teraz widze, że naprawde warto było czekać i wydać tyle pieniędzy!!!!!! Dziewczyny, jeżeli któraś z Was ma taki problem jak ja, to polecam konsultacje z lekarzem specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justin24
Do Helkaa Helkaa nie zamartwiaj się tym, co Ci mówią inni, bo można wpaść w paranoje z powodu włosów. Wiem, że nie jest przyjemnie wysłuchiwać negatywnych opinii na temat swoich cienkich włosów( ja to również przeżyłam), ale takie komentarze wysłuchuj z przymrużeniem oka:-) Uzbroj się w cierpliwość i zobaczysz, że będzie4 dobrze. Głowa do góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos z przedmowcow wspomnial o hair okey. bardzo powaznie sie zastanawiam nad zakupem. przeczytalam w necie duzo pozytywnych o nim opinii. a wlosy mam dlugie, slabe i rozdwajajace sie. nie chce obcinac, bo ostatnio po scieciu prawie wylysialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollyy
mam prośbę.. znacie może jakies stronki w necie z fajnymi fryzurami?? mam blond włosy za ramiona. bardzo cienkie, falujące. chciałabym z nimi "coś" zrobic. tyle że nie bardzo wiem co. proszę o radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja teraz będę musiała zainwestować w jakieś kosmetyki termoochronne ...kupiłam braun es 2 ;p ale nie zamieżam czesto prostować :) znacie jakieś domowe odżywki oprócz rycyny i nafty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
ten napar z pokrzywy. trzeba ususzyćpokrzywy , zalać zagotowaną wodą, poczzekać aż wystygnie, przecedzić i wylać na głowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strona z fryzurami, wpisz w google Internetowy Katalog Fryzur, (IKF) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
napar z pokrzywy- bomba:) fajne są po nim włoski, moje nie są już tak suche, ale błyszczące i puszyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
Edunia, ja też zamierzam wrócić do prostowania, tyle, że rzadko będę prostowała. Właśnie szukam jakiś produktów przeciw ciepłu prostwnicy. Jak coś znajdziesz to sę podziel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ...moja psióła ma z ,,prosalon\'\' i mówi , ze bardzo dobra a prostownicę ma jak ja braun es 2 , a ty znasz jakies mecyklowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
hm, no właśnie teraz reklamują tą z Dove, ale czytałam, że ma same silikony, więc tylko obciąża włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś nie przekonuje mnie te dove ... a mecyklowa powiedz mi wiem to moze się wydać smieszne jak prostujesz włosy , zeby były takie idealnie proste i jaka masz prostownice i wlost masz grube , cienkie , delikatne ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
mam bardzo grube, tyle że wycieniowane. dziele włosy na dwie części. Jedną spinam u góry głowy, a tą dolną część prrostuje. Potem jak już tą wyprostuje to biore to co miałam na spięte na głowie i po częściach pprostuje. Pamiętaj tylko żeby długo nie trzmać prostownicy na włosach tylko najlepiej pasmo włosów szybko prostować i więcej razy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×