Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1cal

PO CZYM SZYBKO ROSNĄ WŁOSY?? KTO ZAPUSZCZA-WCHODŹCIE CZ.2

Polecane posty

Gość stu234
Witam Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( poród i prawa Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dziewczyny?:) jakieś nowe patenty na zdrowe piękne włosy?:) ja narazie preferuje podcinanie końcówek (nic nowego:P) bo moim to nic nie pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
mi jak koleżanka prostowała niedawno włosy to podzieliła je chyba na cztery pasma bo dwóch by nie dało rady jak je wzięłam do ręki, to się przeraziłam, było ich tak mało (moim zdaniem) a ona stało i biadoliła, jakie to ja mam gęste włosy skoro ludzie tak mówią, to musi w tym coś być, więc te skrzypovity, szampony ziołowe, olejki rycynowe itd. naprawdę działają:) ale polecam napar z pokrzywy, naprawdę daje niezłe efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na co ten napar z pokrzywy ? ah ja już sie boje tego prostowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeswliiiwa
PO NAPARZE Z pokrzywy nowe wloski rosną, ja mialam takie antenki stojące na glowie i nad czolem, dlatego przestalam pic tą pokrzywe bo mi sie takie stojące odrosty nie podobaja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
ja pije herbatke ze Skrzypu. i zrobie sobbie to z pokrzywy na włosy :) A co do tego prostowania Edunia to sama nie wiem czy będę znowu zaczynać .Boję się, że znowu zniszcze, bo mam uraz po poprezdnim znisczeniu. Tyle, że wtedy nie urzywałam żadnych odżywek itp. Tylko mycie, suszenie i prostowanie:( Jeśli ktoś ma doświadczenie w prostowaniu i zna jakieś kosmetyki żeby nie zniszczyć gorącem to proszee o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeredith
jak sie robi ten napar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missia098
a ja znalazłam na jednym z forów: \"Wiesz, mojej koleżance bardzo szybko odrosły włosy po ścięciu. Zapytałam się, czy one tak same z siebie, czy może coś robi, na co ona odpowiada, że żeby szybko odrosły włosy trzeba...pić mleko :shock: Osobiście mnie to wcięło, ale Pati mówi, ze piła w ostatnim czasie baaardzo dużo mleka... Ponoć 1 szklanka mleka = 1 mm włosów Może warto spróbować?\" ciekawe czy to prawda? .. bo jeśli tak to spróbuje na pewno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
mi się wydaje, że nie po mleku tylko po ścięciu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
napar to prościzna, liście pokrzywy zalewasz wrzątkiem, czekarz aż się zaparzy i ostygnie, cedzisz i wcierasz w skórę głowy, można też polewać na włosy. Tylko potem je myję i porządnie płuczę, bo niby moze zabarwić na zielono włosy, ale ja jestem blondynką i nic się złego z nimi nie dzieje daje fajne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd ja mam wziąść te liście pokrzywy ? Mecyklowa a zamierzasz codziennie włosy prostować jak coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
zerwać sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
nie, nie codziennie . a te popkrzywy to ja zrywam rękawicami, a potem jak na balkonie wyschną to już nie kłują.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
ja ich nie wysuszałam, od razu zalewałam po zasuszeniu nie mają przecież soków w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
ale muszą być wysuszone, bo inaczej jest niebezpieczeństwo zafarbowania włosów na zielono :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ja tu bylam ... i wiecie ostatnio moja babka powiedzila zebym nazrywala bo po tych pokrzywach szybko wlosy rosna i tak tez zrboila dopiero splukalam 2 raz i nie widze efektow ...a i ja nie suszylam włosow zilonych tez nie mam .a jak bym wylozyla na slonce i by sie wysuszyly to zero skladnikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zaczynam przygode z ha-pantotenem, podobno dobre :> się okaże;) bardzo dobra odzywka od fryzjhera, Osmo rekonstruktor:D taka żółta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aś.
Witam dziewczyny. Moj patent na zdrowe włosy to zrobić sobie dłuższą przerwę od prostowania plus odżywki. Ja od stycznia wyprostowalam wlosy zaledwie dwa -trzy razy i to lekko, pomijajac grzywke, ale ona jest krociotka wiec nic sie jej zlego nie dzieje.. Mialam wlosy = siano ni to falowane ni proste, czasami nawet jakies takie zygzakowate. Teraz mam piekne fale.. az nie chce prostowac bo sa naprawde ladne i lsniace, uwierzcie, naprawde byly fatalne.. Zawdzieczam to prostowaniu, a moze bardziej samej prostownicy, ktora nagrzewa do 220-240 V;/..z salonu. Nie bylo to tez prostowanie codzienne. Na moje slabe wlosy wystarczylo raz, dwa w tygodniu + lakier i wosk ( lubialam je tapirowac bo zylam w zluzeniu, ze jestich wiecej:D Poza tym uzywam : *co tydzien maseczki ; dwa zoltka, pol cytryny, lyzka oleju, dwa lyzki nafty kosmetycznej i kilka kropel wit A. mieszam zostawiam na glowie.. tylko, ze zawsze po tym mam wrazenie , ze wlsoy mi wyapdaja, ale wierze mocno ze to po porostu od sklejenia z zoltkiem.:) * tymczasowe odzywki: serum na zniszczone końcowki z Avonu (polecam) L'Oreal, Elseve Proteina Perły, Odżywka bez spłukiwania do włosów długich i pozbawionych witalności (lubię jako nieliczna. włosy wydają się po niej ciezkie ale zaraz zdrowe mocne) Przetestowalam juz mase produktow i bede co jakis opisywac (choc z gory podkreslam, ze spora wiekszosc to zakup nieudany) bo nie ma sensu tracic pieniedzy choc i tak kazdy wlos jest inny.Obecnie zbieram pieniadze na inneow i na ampulki z vichy NIE POLECAM : amuplek z farmona radical ampulek z alfaparf a mam problem taki jak Wy Dziewczyny. włosy stoja w miejscu.. Mam do ramion i nic... pozdrawiam Was serdecznie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria6666
Cześć. Czy włosy szybciej rosną od pokrzywy ? Picia herbaty i płukania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze spróbuje a ile mam tych pokrzywek nazbierac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
NIE MUSI BYĆ DUŻO PARE LISTKÓW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym wiecej nazbierasz tym lepiej wiecej soku wiec lepszy efekt ..tak jak bys jakis produkt rocieczyla z woda ..wiec nazbieraj najwiecej ile sie da .:P:P ai ja to te pokrzywy troche pogotowalam zeby soki poscily nie tylko zalalam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whoya
Witammm. :)) Śledzę to forum już od jakiegoś czasu. No i wypadałoby się dołączyć. Chyba już nigdy nie zetnę włosów. :p zaczęło się tak: Może z rok temu przeglądałam sobie katalog avonu. Strasznie spodobała mi się krótka fryzurka modelki. "Też tak chce!" phi, tylko że efekt daleko odbiegał od celu. :/ postanowiłam odhodować włosy. Chciałam je wyrównać, na co mamuśka powiedziała że umie równo przyciąć. i co? dupa. Sytuacja się powtórzyła. tyle, że ktoś inny mi okropnie krzywo "przyciął". I tak już od długiego czasu nadal mam krótkie. Odhodowałam ciut. Mam do podbródka włosy.. I tak krótkie. A marzą mi się dłuuugie, lekko falowane włosy. Nic tylko czekać.. Mam gęste, ładne włosy, nie rozdwajają się. Ogólnie OK. No tyle, że krótkie. Więc od dzisiaj zacznę stosować ten olejek rycynowy z cytryną i naftą. Pstrykne za jakiś czas foty i zobaczymy czy działa. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
nie gotuj, bo te soki ci przy gotowaniu znikną :D tylko się zalewa, bo przy za dużej temperaturze wsyzstkie składniki odżywcze się zatracają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoriaaaaaaaa
cześć. olejek rycynowy nanosi się tylko na końcówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoriaaaaaaaa
i jak się og nanosi na rzęsy to potem zmywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
widzę, że spodobał się mój patent z pokrzywą:) super:):P cieszę się, że mogłam pomóc tego olejku nakłada się niewiele, żeby nie posklejał i wogóle ja go nie zmywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoriaaaaaaaa
Dzięki. Ja pokrzywę piję już od kilu miesięcy. Co prawka kupuję w zielarskich sklepach (suszną). Ma pewnie miej witamin i wolniej działa ale zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×