Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1cal

PO CZYM SZYBKO ROSNĄ WŁOSY?? KTO ZAPUSZCZA-WCHODŹCIE CZ.2

Polecane posty

o to mogę też pić tą pokrzywę ?haha a mi włosów olejek rycynowy nie skleja a nieraz daje nietylko na końcówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ten olejek nakladam z nafta potem dokladnie splukuje ...jak bym go nalozyla po mysciu to bym miala posklejane i tluste wlosy ... a to mlecykowa dziki za rade bo niewiedzialm ze nie mozna tych pokrzyw gotowc m to tak babka poradziła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aś.
Lilllo: a ile zostawialas te wlosy z tymi pokrzywami na glowie? bo tez bym sprobowala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
nie zostawiam, tylko wcieram długo, masuję nią głowę, następnie niespłukując myję szamponem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejku rycynowego tez uzywalam, ale obciazal mi wlosy, wiec zaprzestalam. Co do picia mleka, pokrzyw i zazywania skrzypu- cos w tym jest, bo uzywam juz prawie 2 tyg. Hair okey (ekstrakt z ziela skrzypu polnego, bialka serwatkowe z mleka krowiego, ekstrakt z ziela pokrzywy).Sluchajcie- nie wiem, jak to sie dzieje, ale widze poprawe. Wlosy nawet sa milsze w dotyku. O skorze glowy nie wspomne, bo to z nia mialam problemy (przetluszczanie i lupiez). Takze te wszystkie sposoby dzialaja (ja nie umialabym plukac, parzyc i lac specyfik na wlosy, dlatego zazywam tabletki, ktore sa pewnie substytutem, ale tez dzialaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem.....w gim zaczely mi ciemniec wlosy(mialam blond) to zaczelam robic pasemka..raz cs poszlo nie tak i w ciagu 3 miech moje wlosy do pasa skruszyly sie do ramion (przy czasaniu odpadaly mi koncowki). Potem przez rok nic mi wlosy nie urosly...wku7rzylam sie i jakies 1,5 roku temu pofarbowalam sie na braz...zaczelam używać Waxa i jajka oliwy z oliwek itp. i stal sie cud zniknelo siano byly piekne wlosy ale.........jakies 2 miechy temu zrbilam sobie pasemka ale niby az tak sie nie zniszczyly wlosy...ale.....od jakis 3 tyg, jest tragedia....zaczely mi wypadac wlosy.....a od kilku dni zauważylam ze mnóstwo sie tez łamie (i to nie koniecznie te od pasemek) i to nie lamia sie koncowki tylko nawet od polowy wlosa (mam wlosy do polowy pleców) nie wiem co robic.....nie chce znowu stracic wlosów...........ood kilku dni biore merz spezial ale chce kupic cos jeszcze (nie koniecznie drogiego:D) moze cos doradzicie??? A co da Waxa.....od niego naprawde rosna szybciej włosy...ale ja nie lubie tego dla blondynek wole ten ciemny...ale nie dam sobie wmówić ze on nie pomaga bo zdziałał cuda na moich włosach.....co do oleju rycynewego próbowałam go kiedys...ale..moje wlosy od tego wypadaly i od nafty kosmetycznej tez....ale moze wy wiecie jak sie tego stosuje prawidłowo albo cos?? ja dodawalam nafte i olej rycynowy do maseczki z jajek i oliwy z oliwek..... Ale tak ogólnie to prosze o pomoc.....ja napawde przez 1,5 roku zapuszczałam włosy od ramion do polowy pleców...to bardzo wolno...wiec nie chce ich znów stacić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoriaaaaaaaa
Nji- Gdzie można to kupić i ile kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptece ;) , albo na stronie producenta. Kosztuje 25zlotych, opakowanie wystarcza na 30 dni. Mnie sie wlasnie konczy pudeleczko- bede sie musiala zaopatrzyc w kolejne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
wiecie, że skrzyp polny już rośnie? wczoraj zaparzyłam sobie pokrzywę, skrzyp i listki brzozy, właśnie wtarłam to we włosy i czekam aż wyschną, żeby zobaczyć efekt:) A włoski rosną, rosną:P :) Dzisiaj już jedna obc osoba się nimi zachwyciła, więc chyba wracają do swojego normalnego stanu Mówię wam, te wszystkie zabiegi działają, tylko trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam za upor i wytrzymalosc. nie umialabym tak pieczolowicie zbierac i parzyc... naprawde podziwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska
Włosy,włosami z tym da się żyć. Gorzej jak ktoś ma płaską klatkę piersiową. Czy jest jakiś sposób,żeby szybcjej rosły cycki?? Mam 15 lat a wyglądam jak czwartoklasistka. Kurde inne dziewczyny z mojej klasy mają duże, ładne cycki, zakładają bluzki z dużymi dekoldami, a ja mogę założyć co najwyżej golfik.Jakbym miała uprawiać sex to bym się spaliła ze wstydu za taki cycyki bleeee... Jeżeli jest jakiś sposób żeby szybcjej rosły to proszę napiszcie, zrobię wszystko żeby mieć duże,ładne cycki. ( tym bardziej że wakacje tuż tuż:(:(:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowa lala
Hej płaska wiem o czym mowisz bo tez mam 15 lat i 0 biustu :( Nie ma nawet na mnie stanika zadnego :/ Moje pieros przypominaja jakies mikroskopijne stozki :( Nie wiem jak ja wyjde na plaze. Kurwa mac :( Chyba zaczne wiecej jesc zeby mi urosly. Ale jesli jestes gotowa zrobic wszytsko zeby ci urosly to moze kup na allegro pastylki albo herbatki ktore powiekszaja cycki nie wiem czy dzialaja na 100 % ale warto sprobowac szcegolnie ze producent zapewnia ze po 3 tygodniach widac roznice a pod koniec kuracji masz piersi wieksze minimum o 1 rozmiar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche nie ten temat tu ..moze zalozycie osobny watek..? ja rowniez mam 15 lat ..dziwny zbieg okolicznosci ..zalozylam taki temat ..i wszyscy gadali zeby czekac bo to nie tragedia i jeszcze urosna ...w grudniu bede miala 16 l;at ...rowniez mam zero i bardzo mnie to wkurza ..nie moze jak inne dzieczyny zalozyc bluzki z dekoldem ...mysle jak wogole wyjde na plaze ...przeciez niczym nie wypcham ..;/ porazka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tabletek to jednak bym nie chciala ...truc jakim specyfikami tym bardziej teraz nalykasz sie i co tylko mozesz spobie pospie rdala c.. stawiam na czekanie ..nic innego nie wymyslisz oczywiscie jezlei barac pod uwage operacje ... jezeli prztyjesz cyckie tez wydadza sie troche wieksze ale musisz bardzo suzo przytyc a efekt czasem moze byc nikly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
może idźcie do ginekologa, on może coś wymyśleć.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cwiczenia fizyczne sa jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczenia fizyczne sa zeby nie opadaly a byly jedrne itp ... chciaz mnie zastanwaial fakt ze jak sie biega miesni ludek i ud rozbudowuja sie sa takie cwiczenia ze sie siada sklada rece prosto jak do modlitwy i naciska jedna na drugo moze py pomogla i rozbudowalo sie cos takie moje glupie myslenie ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, a ja mam problem dziewczyny... Mam długie włosy. Zapuszczałam od listopada 2005 roku i przez ten okres w ogóle radykalnie nie zmieniałam fryzury jedynie co jakis czas podcinałam końcówki... Jednak teraz naszła mnie nieodparta chęć na zmienę fryzury. Chciałabym troszkę skrócić... ale boje się. Już raz zostałam skrzywdzona i oszpecona przez fryzjera. Farbowania nawet nie biore pod uwagę. Mam naturalne brązowe i taki kolor mi odpowiada . tylko te obciencie mnie zastanawia... Jednego dnia pragnę się obciąć, drugiego dnia stwierdzam, że jednak mi szkkoda i podobają mi się długie. Normalnie czuję się jak pomiędzy młotem, a kowadłem. Co bym nie wybrała jest ryzyko. Boje się że jak się obetne będę żałopwać. A Wy co myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillllo
ja bym zostawiła długie, jedynie może zrób jakąś grzywkę albo pocieniuj przy rwarzy długie włosy są sexy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia069
a ja dziś byłam w sklepie i zobaczyłam z siostrą blond peruke, tak z głupka ją obie przymierzyłysmy.... kurcze poczułam sie jak jakaś inna osoba, miałam piękne włosy po pas aż sie nie mogłam napatrzeć a potem ją sciągłam i caly czar prysnoł, zobaczyłam moje krótkie kikuty po ramiona:( jej jak ja bym chciała mieć takie długie włosy.. a tu podobno średnio rosną z prędkością 0.03 do 0.04 cm na dobe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurrr
co do \'cycków\' to polecam damskie pompki, to o czym mowila jedna z was wyzej czyli siedzenie po turecku i przyciskanie dloni jak do modliwty; rece (dłonie) powinny byc wtedy na wysokosci brody. Sciskamy ok 5sec jak najmocniej , a pozniej rece do tylu sciskajac jak najbardziej lopatki i spowrotem.. powtrzoyc z 15 razy. i jeszcze jedno , podobne, tyle ze laczymy sie lokciami na takiej samej zasadzie i rowniez 15 razy. ja nie mam problemu z rozmiarem, ale zawsze chcialam miec jedrne piersi. Robie takie ciwczenia; hm, zalezy czasem zdarzy sie ze 2 tygodnie dzien w dzien, czasem w ogole przez tydzien, czyli sporadycznie, ale sa efekty. Piersi sie wtedy unosza i przez to wydaje sie wieksze. A do cwiczen naprawde da sie przyzwyczaic.. ;)) sorry ze tak odbijam od tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia069
w tej płukance z pokrzyw chyba na serio coś jest, po uzyciu moje włoski błyszczały sie jak nigdy i nawet nie musiałam używac potem jedwabiu ani żadnych dodatkowych serum co mnie mile zaskoczyło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
jestem zrospaczona ;/ moje włosy nadal mają tyle samo cm co pół roku temu ! ;( a u fryzjera byłam 2 razy, i po nim w cale szybciej nie rossną ! jestem załamana, nie wiem co mam robić ! chyba kupie waxa, bo ta z żółtkiem chyba na porost nic ne daje ! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aś.
wczoraj zrobiłam sobie płukanke z pokrzyw. Ale ja zostawilam na 30 min , faktycznie co moge powiedziec. Wlosy zdecydowanie gladsze i lsniace. nie wiem jhak bedzie na dluzsza mete,czy wlosy beda szybciej rosly, ale jak narazie pozytywne zaskoczenie. ktos z was uzywal tabletek inneov lub ampulek z vichy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
tak, napar z pokrzywy jest super:) ja do niego zaczęłam dodawać skrzyp, listki brzozy i cebulę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aś.
tak tak to jest dobre rozwiazanie. moja mama swego czasu robila taka jakby nalewke chyba wlasnie z pokrzywy lisci brzozy skrzypu i cytryny..dodawala tez spirytusu trroszke bbo to musialo stac dlugo.. ale było bardzo dobre na wypadanie wlosow. tez mam zamiar dodawac liscie brzozy i skrzyp. polecam jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat mnie tu nie było... Widzę że cz II topicu powstała. Ja chwilowo mam raczej długie włosy-za stanik, grzywkę na bok ale niestety moje włosy po różnych cieniowaniach są strasznie nierówne i te wycieniowane najkrótsze partie włosów są też podniszczone-wysuszone. Chyba nigdy się nie zrównają :( I jescze teraz mi zaczęły jakoś wypadać jak tylko sie zrobiło cieplej :( Kupiłam Belissę... Zobaczymy. Poza tym mam wrażenie że moje wysokie czoło jest jescze wyzsze, cholera, jakieś zakola czy co? :( :( Ma ktoś doświadczenia z Belissą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
coś mi się wydaje, że obumiera ten topik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×