Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

.zainteresowana.

suknia ślubna - mój główny typ, jak wam się podoba?

Polecane posty

Gość kotka222
bardzo ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ta suknie
mierzylam i jest okropna. Pogrubia strasznie biodra, choc na zdjeciu tego nie widac :( a mierzylas juz ja? moze najpierw zmierz, a potem zobaczysz. Ja czulam sie w niej zle, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
mi sie naprawde bardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katt
mi tez sie bardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem tak
piekna !! w jakim to sklepie ?? moze jak bede wychodzila za maz za 3-4 lata to sie nad nia zastanowie prosze daj namiar:) z pewnoscia będziesz pieknie wygladac! a jakie inne typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
No,no całkiem inna od tych wszystkich które tu wklejają przyszłe panny młode i podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się bardzo podoba, tylko ciekawe, jak faktycznie jest z tym pogrubianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrr............
Ladna, ale fakt, że na tym zdjęciu nawet modelka nie ma zaznaczonych bioder za bardzo - równa jest jak pniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka pochodzi z katowickiego salonu Sarah. Był to pierwszy salon który odwiedziłam i chyba czwarta mierzona suknia. O tego czasu zwiedziłam większość katowickich salonów, część sosnowieckich i mierzyłam przeróżne suknie. W sobotę jadę raz jeszcze przymierzyć i jeśli moje wyobrażenia nie wyidealizowały się w trakcie ślubnych wojaży to zamawiam :) Jestem wysoką i szczupłą brunetką z ciut za dużymi biodrami i ciut za małymi małymi piersiami, jednym słowem typowa gruszka - eh nie można mieś wszystkiego :P Co do fasonu sukni - marszczenia na biuście ładnie go podkreślają, a dzięki ostremu wcięciu w talii biodra są podkreślone ale nie pogrubione. Przynajmniej tak ją zapamiętałam. Weryfikacja w najbliższą sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem z Kce
gdzie masz wesele zainteresowana? ja mam w kimie 3.10. :) sukni nie mierzylam, ale faktycznie ladna :) moze nawet pojade ja przymierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna kiecuszka:) o wiele bardziej wolę takie,zdaniem niektórych proste,oklepane,beznadziejne-niż te wszystkie bezy często mocno przesadzone,które mają wszystko prócz elegancji i dobrego smaku.więc gratuluję autorce wyboru sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowana widzę,że jesteś z Katowic,ja mieszkam w Sosnowcu,a z ciekawości zapytam-jakie salony w SC odwiedziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy ten chlopak
jest sliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka piękna, miodzio:-) Ale jak ona jest prosta, to ja jestem Alfred Hiczkok... Niektórym laskom wydaje się, że wystarczy, że suknia jest wąska, to już prosta, a jak szeroka, to przeładowana beza, nic innego się nie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widze, ze wybralas moja suknie :) super :) czuje sie w niej bosko. Pieknie podklesla talie i uwidatnia biust :) jak dla mnie bomba :) dlatego, tez ja zamowilam. Cena: 2190, z rabatem 10% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIEŃKAA__ - byłam w czterech salonach na Modrzejowskiej. Trzy małe w bramach, pamiętam nazwę jednego \'Diana\". Jeden na piętrze na końcu ulicy - \"Sophia\". I kolejny na 3-go Maja - \"Madamme\". Słabo znam Sosnowiec więc nie zagłębiałam się w dalsze rejony. alles gute - To ślubujemy w tych samych strojach :) Suknie zamawiałaś w Katowicach? Mi niestety nie uda się załapać na rabat 10% ale zgodnie z informacją na ich stronie na hasło \'www.sarah.com.pl\' otrzymuje się rabat 5%. Obie mamy ślub w październiku, myślałaś co na górę? Bolerko? Etola? Inne pomysły? Jaki welon wybrałaś? A dodatki? Eh, ciekawska jestem :P Dziękuję wszystkim za komentarze, teraz mam jeszcze większą mobilizację by w sobotę jechać zamówić suknię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowana - tak, zamawialam suknie w Kce :) co bede miala na gorze, jeszcze nie wiem. Ta mloda blondynka z salonu polecila mi, ze dwa tyg.przed slubem (17.10) bede wiedziala jak moze byc pogoda i wtedy ew.zamowic moge etole, bo wczesniej, czyli np.w czerwcu nie ma co jej zamawiac. Bede miala takze bolerko do zdjec, aby ramiona nie byly ciagle odkryte, a jesli pogoda bedzie ladna i np.okolo 20 st. na plusie, to nie bede zamawiac juz etoli :) wierze, ze bedzie piekna pogoda, ciepla, polska jesien :) a gdzie bedziesz slubowac? ja w Katowicach Panewnikach :) super ze bedziesz miala taka sama suknie jak ja :) myslalas juz o bukiecie? mi marza sie kwiaty w kolorze ciemnego rozu/jasnego fioletu..cos jak te -http://4.bp.blogspot.com/_Z5pSwK6-p50/SNVbXqlCzbI/AAAAAAAAAbg/iL2tz85zvXM/s1600-h/42-15557070.jpg ale mniej rozwiniecie i mniejsze roze i wiecej koloru rozowego :) albo - http://3.bp.blogspot.com/_Z5pSwK6-p50/SKhw_n_yeKI/AAAAAAAAATw/zge4vwf7PfU/s1600-h/132159.jpg, albo tez - http://2.bp.blogspot.com/_Z5pSwK6-p50/Ru4xEy2SrFI/AAAAAAAAADc/-x-sVIJJQEI/s1600-h/2475zxy0.jpg. konkretnie jeszcze nie wiem :) kurcze, ale przypadek - obie jestesmy z Kce i obie bedziemy miec prawdopodobnie takie same suknie :) nie zaglam tu czesto, ale bede ten topic sprawdzac w miare mozliwosci i chcetnie z Toba jeszcze pogadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz tez o welon :) jak mierzylam ta suknie to pani pokazala mi tez welon,abym widzala, jak bede wygladac razem z nim :) jest to welon siateczkowaty troszke, nie wiem jak mam to inaczej okreslic :) i bez lamowki oczywiscie :) i nie bede miala rekawiczek, bo nie pasuja po prostu do tej sukni :) a kiedy slubujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alles gute - faktycznie zbieg okoliczności :) A żeby było śmieszniej panewnicka bazylika to moja obecna parafia :P Ślubuję jednak w mojej rodzimej brynowskiej parafi, eh ten sentyment... Nad kwiatami jeszcze nie myślałam. Bardzo podobają mi się łączenia róży z liliami ale to czas pokaże. A Twoje bukieciki bardzo ładne. Jak tylko zamówię suknię to zacznę się rozglądać za dodatkami. Ślubuję 10.10.2009r. Gdzie robisz wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleństwooooo
a mi się podoba ma w sobie to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×