Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OLA1999

JAK WYGLąDA ZAłOżENIE SPIRALI? CZY TO JEST BOLESNE?

Polecane posty

Gość OLA1999

Mam dwojke dzieci i zdecydowalam sie na bardziej twały srodek antykoncepcyjny czyli spirale. Wiem juz dokładnie jak ona wyglada na jakiej zasadzie dziala jakie są skutki itp ale nie wiem na akiej zasadzie zakładana jest spirala i czy to jest bolesny zabieg. Wiadomo ze lekarz mi odpowie na te pytania ale wole sie doradzic tych co mają je założone. Dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli i to mnie bardzo bolalo
mialas masaz szyjki? to podobny bol:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA1999
czyli jednaj ból. nie nie miałam masażu szyjki. Czy taki zabieg długo trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia76
Czesc ! Ja mam zalozona Mirene juz dwa lata . Samo zalozenie nie bolalo bo mnie miejscowo znieczulil a ponadto kazal mi gin wziac dwa ibupromy . Wczesniej zrobil mi cytologie i standardowe badanie ginekologiczne . Zakladalam prywatnie i pol roku po porodzie . Potem pojawily sie drobne skurcze i plamienia ale przy Mirenie szybko minely . Ja nie rodzilam naturalnie ale przez cesarke i tez myslalam , ze jest to bolesny zabieg ale to zalezy od kobiety i uksztaltowania jej narzadow rodnych i indywidualnej wrazliwosci na bol . Jednak bol w okresie przy tym to nic . pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLA1999
jeżeli możesz to bardzo prosze opowiedz mi jak wygląda taki zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka założyła sobie :) Szczerze nie rozmawiałam o tym z nią dogłebnie ale jesli chceszto sie dowiem :) Jak co gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena166
Ja też się zastanawiałam nad tym sposobem zabezpieczenia się.Ale kolezanka która miała odradza mi miała bardzo obfite i bolesne miesiączki i często robiły jej się zapalenia niestety jak to sie zakłada to nie wiem tylko tyle że podczas okresu.Ja zdecydowałam sie na cilest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkoln12
spirala jest bardzo bolesna i nikomu jej nie radze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
miesiączki mam takie jak miałam, tylko mniej bolesne...żadnych zapaleń , czy innych atrakcji...żałuję że nie zdecydowałam się wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zakładana wkładkę trzy dni temu, byl to nieprzyjemny zabieg trwał krótko może 3 minuty "bolesny" był pomiar (10 sekuny) przed zalozeniem spirali takie ukucie, później samo założenie (15 sekunt) znowu ukucie. Po wszystkim odkazenie, usg dopochwowe i koniec. Nieprzyjemne, ale do przeżycia żadnego znieczulenia nie miałam, po wszystkim czułam dyskonfort ale chyba bardziej psychiczny niz fizyczny po kilku godzinach juz było ok, nic nie czulam, trzy dni po nadal plamie i mam brązowa wydzielinę rano czyli pewnie śluz z krwia nie ma czego się bać, byle lekarz dobrze założył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 25. Oktober 2011 o 20:37, Gość malkoln12 napisał:

spirala jest bardzo bolesna i nikomu jej nie radze!!!

Ja prawie z bólu zemdlałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja prawie zemdlałam przy założeniu ...a tu trzeba to teraz wyciągnąć ...masakra ...nigdy więcej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Ból był tragiczny przy założeniu. Usunęłam w znieczuleniu ogólnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×