Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aprilka_82

Szukam fotografa na 5.09.2009 okolice Krakowa

Polecane posty

Gość aprilka_82

Już się gubię, tyle teraz jest ofert fotografów, Może polecicie kogoś fajnego za rozsądne pieniądze? Chce reportaż z całego ślubu i plener najlepiej w innym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperFotograf
to i ja zapraszam www.rtfoto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko........
Superfotografie po zapoznaniu się z twoim portfolio nurtuje mnie jedno pytanie. Zauważyłam w zaprezentowanej przez ciebie galerii zdjęć plenerowych że tylko umieściłeś od jednego do dwóch zdjęć jednej pary. Czy tylko tyle twoim zdaniem udanych zdjęć ci wychodzi z pleneru? Nie zauważyłam też na stronie ani NIPu ani Regonu. Gdzie tych danych mam szukać? Jestem z Oświęcimia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ... dododod
domagalisek->:) a moa wiedziec jakie sa ceny?:) i ile wy płaciliście?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuffed
www.marektkaczyk.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOCKA..ŁÓDZ
To maja być takie super zdjęcia jak na tej stronie www.marektkaczyk.com ???? Trudno nazwać je nawet przeciętnymi…. Wszystkie pomysły kradzione nic a nic od siebie. Fotograf powinien być poprzez swoje zdjęcia rozpoznawalny a te Tkaczyka to nieudolne podpatrywanie innych. TO PO PROSTU JEST REKLAMA I TO W BARDZO ZŁYM STYLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuffed
Nocka...Łódż... nie wiem co tam znalazłeś 'zgapionego' (być może czepiasz się fotografii ślubnej, która faktycznie jest bardzo powtarzalna u większości). na stronie marektkaczyk.com nie ma jednak zdjęć ślubnych, a do tej strony się czepiasz. jak już tak obsmarowujesz wszystkie moje zdjęcia bez wyjątku to bardzo jestem ciekaw jakiś konkretów - przynajmniej jednego przykładu co i od kogo niby 'zgapiłem'. a może od Ciebie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakuszka
Panie Bartku przeglądałam pana stronę. Zdjęcia to sprawa gustu….i pana zdjęcia ślubne raczej nie trafiają w mój gust ale zdjęcia portretowe to totalny odlot. Czy prowadzi pan legalną działalność i posiada nip oraz regon? Posiadanie zalegalizowanej działalności pozwoli mi z panem porozmawiać o zdjęciach niekoniecznie ślubnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow te zdj iwaszko
naprawde mi sie podobaja...ktos wie ile z ciekawosci biora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawianka Aga
Co ci się tak podoba u tego Iwaszko??? Sporo zdjęć bez osób, na wielu zdjęciach młodzi mało wyraźni i mało rozpoznawalni. Na wielu zdjęciach nie wiadomo o co chodzi. Oglądając te zdjęcia nie wiedziałam czy to młodzi są najważniejsi czy ,,ozdobniki" Zdjęcia na stronie to totalny chaos. Do tego co fotka to ktoś na niej jest inny. To maja być takie super zdjęcia..? Życzę miłego oglądania takich zdjęć za naście lat. Jednak jeśli ktoś chce się od innych wyróżnić to zamawiając takiego fotografa bez problemu ten efekt uzyska. Dobra fotografia dla osób ze wsi i małych miasteczek którzy za wszelką cenę chcą być mieszczuchami dużych aglomeracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie podobaja a jestem z wiekszego miasta niz Ty droga Warszawianko.Nie rozumiem czego sie czepiasz... na stronce sa przyklady zdjec a nie albumy wiec jaki masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawianka Aga
-głupie uwagi- REKLAMA REKLAMA i jeszcze raz REKLAM to że nick ,,warszawianka" to nie znaczy że mieszkam w warszawie. Owszem jestem warszawianką i to 100% z dziada pradziada ale mieszkam parę tys.km od mojego ukochanego miasta. UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawianka Aga
OWSZEM NA STRONIE SA TYLKO PRZYKŁADY TYCH NAJLEPSZYCH ZDJĘĆa jakie w takim wypadku są pozostałe zdjęcia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saabfan
Poproszę o maila, wyślę rzetelna ofertę i przykładowe zdjęcia z innych imprez. Pozdrawiam Saabfan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciorka
saabfan CIEBIE CHYBA COŚ POKRĘCIŁO. Jakich innych imprez. To jest forum o tematyce ślubnej a nie tematyce innej. Biedaku pewnie za 500 zł chcesz zaoferować swoje usługi ze zdjęciami na płycie. O legalności usług to tylko gdzieś tam coś słyszałeś ale to ciebie przecież nie dotyczy. Nie ma jak darmowa reklama SUPER FOTOGRAFIE Tu juz wyszedł twój profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi przyjaciele też korzystali z usług państwa Iwaszko i są bardzo zadowoleni z efektu, mnie też się zresztą szalenie podobają ich zdjęcia - reportaż w albumie jest wspaniały, a plener to totalny odlot - mnie się podoba ;) BTW- państwo młodzi nie sa bynajmniej nie są ze wsi, ani małego miasteczka - uznani krakowscy prawnicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldaprojekt
a może to: www.matyldaprojekt.carbomade.com www.matyldaprojekt.blogspot.com www.matyldaprojekt.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj....
Rety ale wiocha i kicz. Wyobrażam sobie że mam takie sztucznie wymuszone ujęcia obrabiane w kompie i mając 50 lat płaczę że mam zamiast pamiątki ślubnej taki bezsensowny kicz. Jeśli to by miały być zdjęcia reklamowe na dany moment to czemu nie ale jeśli to ma być pamiątka ślubu to te zdjęcia są żałosne. Pisanie i chwalenie się kim to się nie jest żenujące i to jeszcze pokazując takie kiczowate zdjęcia jako pamiątka ślubna. Następna sprawa to ile takich zdjęć będzie miała młoda para, trzy, cztery....Ja bym chciała mieć z pleneru minimum 50 różnych zdjęć i nie tylko czarno białych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The moste beautifull lady
OOOO pani "oj" , a Pani chyba kocha "gustowne rameczki" i cudowne zdjęcia ale "powiedz seeer" Byłam na stronie i kiczu tam nie widać, i nawet cennik jest, i zdjęcia w kolorze, "Pani oj" niech ubierze okulary i zajrzy do słownika co oznacza słowo kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka-świadkowa oj......
Rety zdjęcia na tej stronie to makabra. Nie wiem czemu ale bardziej kojarzą się mi z pogrzebem niż ze ślubem. Czy teraz jest taka moda na tyle zdjęć czarno białych. Te kolory zdjęć też jakieś takie mało naturalne ale pewnie zaraz odpisze jakaś mądra ,,panna młoda" udowadniając że mam bielmo na oczach. Młodzi pewnie graja w Filharmonii na skrzypcach i bardzo chcieli mieć zdjęcia ze skrzypeczkami. Te poucinane głowy to pewnie jakaś artystyczna wizja a nie kicz. Na stronie jest propozycja fotomontażu przenoszącego młode pary w baśniowe miejsca- czy to czasami nie pachnie totalną wiochą i potęgą kiczu???? Wszystkie zdjęcia to kradzione pomysły ze stron fotografów nic a nic własnej inwencji i pomysłowości. A czy matyldaprojekt czytała regulamin tego forum????? Oj chyba nie czytała bo ma tak wiele zamówień że na czytanie głupot nie ma czasu. Winszuję tej darmowej reklamy-szkoda że tak naprawdę nie ma co na tej stronie oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej oj
Za 50 lat to Ty możesz już być rozwiedziona i po 5 kolejnych ślubach, z zupełnie innymi fotografami na każdym, więc luzik, nie się co tak ekscytować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś tu już byłam
ei oj bardzo co współczuję Faktycznie pomysły i zdjęcia są bardzo kiepściuchne. Stronka nastawiona jest na efekty i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufoludek1
Ale w Was jadu. Widać że rodem z PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art4you
Witam serdecznie! Zapraszm na stronę art4you-fotografia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×