Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniśia26

Katar i stany podgrączkowe = alergia?? Boje sie że córka jest chora a ....

Polecane posty

Gość moniśia26

a leczymy alergię. Od piątku nie dajemy sobie rady z katarem, lekarka wczoraj powiedziała, że to wygląda na alergiczny tym bardziej, ze temperature raz ma a raz nie. Mała ma 14 miesięcy i strasznie się męczy szczególnie noce są okropne. Czy są tu mamy które spotkały sie z takim problemem i coś mi poradzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo na zabkowanie, tak bylo u moich bąbli, katar pojawial sie i znikal, a u synka wlacznei z temperaturka podwyzszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieci maja na wiosne katarki wodniste i dostaja zyrtec, nawet kaszel potrafi sie pojawic taki suchy i duszacy, ale goraczki wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśia26
Katar jest przeźroczysty /w większości/ i wodnisty lub ciągnący się ale nadal nie gęsty. Zabki idą również ale dotąd nigdy nie gorączkowała, chora też nie była jeszcze :( co robić? dostaje zyrtec właśnie ale dopiero 2x więc nie wiem jeszcze czy pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lekarka mówila ze ten zyrtec tez nie dziala od razu ale po kilku dniach, co do zabkow to to ze wczesniej nei goraczkowala nie musi oznaczac ze przy nastepnych nei bedzie, z tymi goraczkami to roznie, w kazdym badz razie te kropelki dzialaja na takie alergiczne katary, zeszlej wiosny stosowalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie ze swinka ze to moze miec zwiazek z zabkami... czasem u niektorych dzieci zabkowanie wspolistnieje z katarem a jesli to na tle alergicznym to Zyrtec powinien pomoc; w kazdym razie to nie infekcja bakteryjna bo katar jest wodnisty i przezroczysty rozumiem ze sie denerwujesz bo dzieci przy katarze mecza sie niestety, szczegolnie w czasie snu, sprobuj posmarowac dziecko Pulmex baby przed snem, powinno troche udroznic nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z dziewczynami przy alergii niema gorączki. Może to katar wirusowy który wygląda podobnie do alergicznego też jest przezroczysty.Chociaż kiedyś alergolog u którego leczę moje dziecko powiedział że na podłożu alergicznego kataru może dojść bakteria i wtedy leczy się tak jak infekcje bakteryjną Moje dziecko jest alergikiem ma 5 lat wiosną i jesienią zawsze ma lejący trudny do opanowania katar i łzawienie oczu i leki typu zyrtec nie zawsze pomagają katar dalej jest niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjk
a ja przeszłabym sie na twoim miejscu do laryngologa.Mojej córce w tym wieku wyrósł 3 migdałek.# miesiące miała katar a nikt nie umiał powiedzieć skad.W koncu trafiłam do laryngologa i okazało sie,że to migdał.Dostała leki na obkurczenie i jest 2 lata spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zanim trafiłam do alergologa to musiałam mieć zaświadczenie że dziecko nie ma zmian laryngologicznych typu powiększony 3-migdał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjk
no dokładnie,od tego trzeba było zacząć.W takich sytuacjach naprawdę laryngolog może pomóc.Szkoda dziecku tak na ślepo leki dawac nie wiadomo na co.Moje dziecko np alergii w końcu okazało sie na nic nie ma a też ciagle o alergii tylko słyszałam,bo tak naprosciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśia26
Czyli czeka nas bieganina po lekarzach wrrrr Zyretc dziś 3 dawka na razie bez zmian. Zastanawiam sie czy podawać jej spray do nosa który dostała /sól fizjolog. z manganem/ bo jeszcze bardziej jej leci z nosa :/ Do tego jeszcze mamy Supremin /na kaszel...?!/ do kontroli za kilka dni jak nie pomoże to poprosze o skierowanie do laryngologa, dzięki że o nim napisałyście 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×