Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pindilindi

Nowe mieszkanie-wymiana zamkow w drzwiach

Polecane posty

Kupilismy mieszkanie.Jest to mieszkanie uzywane,nie nowe.Mam wobec tego pytanie-czy powinnam wymienic zamki w drzwiach czy miec raczej zaufaie do poprzednich wlascicieli ze dali nam wszystkie klucze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że wymienić! Zaufanie to można mieć do męża, a nie do obcych ludzi, choćby nie wiem jak miłych :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpha centauri
Lepiej wymień, na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze wymienic - bez dwoch zdan. Nie mozna liczyc az na taka uczciwosci. Na http://www.jeden-klucz.pl/ znajdziecie tanie i nowoczesne systemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez korzystałam przy wymianie zamków z Pogotowia Zamkowego ale tutaj - www.pogotowie-zamkowe-poznan.pl i popieram poprzednika, bo i u mnie wymiana poszła sprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też uważam,że dla bezpieczeństwa lepiej te zamki wymienić. jeżeli potrzebujesz namiarów na fachowców,to w Krakowie i okolicy panowie z http://slusarzkrakow.com.pl/ się w tym specjalizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uwazam, ze nalezy wymienic zamki, zawsze tak się robi, jakie to mieszkanie by nie było. Ja mogę polecic Ci te firme www.pogotowie-zamkowe-warszawa.pl jeżeli chcesz majstrowac z zamkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
Warto zatrudnić specjalistę. Zadzwoń tu http://www.awaryjneotwieranie24.com/ .Firma działa akurat na rejonie Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Mysłowice, Jaworzno, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Chorzów, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Rybnik, Żory, Tychy, Orzesze, Mikołów, Bieruń, Lędziny, Chełmek, Pszczyna, Chrzanów, Olkusz, Trzebinia, Libiąż, Oświęcim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja bym nie ryzykowała i wymieniła te zamki. Nie wiadomo w sumie co może się przydarzyć i komu się zachce grzebać mówiąc kolokwialnie w twoim nowym lokum. Przezorny zawsze ubezpieczony. Ja jak wymieniałam zamki, to sobie jeszcze ułaywiłam zadanie i skorzystałam z systemu jednego klucza Master Key http://www.jeden-klucz.pl/. Warto się w tym zorientować. Czysta ekonomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze trzeba wymienic zamki. Bez problemu zrobisz to przy pomocy takiej firmy jak np. www.pogotowie-zamkowe-warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej należy wymienić! Osobiście skorzystałam z usług Pogotowia Zamkowego 3S-serwis, naprawdę konkretna obsługa. Widać, że goście mają pojęcie o zabezpieczeniach. Zerknij sobie na ich stronę tam znajdziesz kontakt i możesz sporo się dowiedzieć :) www.pogotowie-zamkowe-3s.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Jak najbardziej należy wymienić! Osobiście skorzystałam z usług Pogotowia Zamkowego 3S-serwis, naprawdę konkretna obsługa. Widać, że goście mają pojęcie o zabezpieczeniach. Zerknij sobie na ich stronę tam znajdziesz kontakt i możesz sporo się dowiedzieć usmiech.gifwww.pogotowie-zamkowe-3s.pl Zgadzam się z przedmówcą. jak najbardziej wymienić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale sie nie dziwie. Na waszym miejscu tez bym pewnie wymienila zamek - tak na wszelki wypadek. Nie wiem czy jestescie z wroclawia, ale jesli tak to jest u nas w miescie pogotowie zamkowe http://www.pogotowie-zamkowe-wroclaw.pl/ ktore zajmuje sie takimi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się kupuje mieszkanie od dewelopera należy wymieniać wkładki zamka. Często w takich mieszkaniach przebywało kilka ekip budowlanych trzymających tam swoje np narzędzia. Mają dorobione klucze i zawsze może znaleźć się ktoś nie uczciwy czekający na okazję. Zamówcie sobie wkładki ujednolicone do górnego i dolnego zamka na www.systemyklucza.pl ułatwienie bardzo duże a jak się gubi klucze to i tak komplet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielu zamkach mozliwa jest wymiana tylko cylindra - nowy cylinder z kompletem nowych kluczy jest tanszy niz caly zamek, wymiana cylindra to odkrecenie jednej sruby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez szukam kogos kto pomoze mi sprawnie przy wymianie zamkow, kolezanka mowila cos o www.fachowcydlaciebie.pl myslicie, ze to dobry wybor? Dzieki z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, jak chcecie mieć święty spokój, to zamontujcie system jednego klucza. Ja go kupowałam przez dobre-zamki.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinno się wymienić zamki w drzwiach. Nie wiadomo kim byli ludzie mieszkający tam. Ja kupiłam nowe zamki i dodatkowo zasuwki i zamek nawierzchniowy od firmy www.firmakowal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że tak - ja tez bym od razu wymieniła zamki w drzwiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze, że dbasz o odpowiednie zabezpieczenie mieszkania. Dobrej jakości zamki znajdziesz np. w ofercie firmy www.wyrobyhutniczejanow.pl. Mają szeroką ofertę i przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrobiony kluczyk
Wymiana zamkow tez nie daje pelnej gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaj
Moim zdaniem dobrze wymienić zamki - wcale to nie kosztuje jakoś bardzo dużo, a jest się spokojniejszym. W Warszawie jest firma, która świadczy usługi przez całą dobę, więc nawet w nagłej sytuacji pomoże http://slusarz-warszawa24h.pl/. Polecam przejrzeć, nie tylko wymieniają zamki, ale mają w ofercie także inne usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w domu mam zamontowane zamki i zawiasy, które zakupiłem od firmy www.firmakowal.pl Mają szeroki wybór osprzętu do montażu drzwi i bram, który sprzedają w ilościach hurtowych. Jeżeli potrzebujecie zamków i zawiasów wysokiej jakości to polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasina
Też wymieniałam u http://slusarz-warszawa24h.pl/ i też bym to polecała. Jednak jest się wtedy spokojniejszym i też większe bezpieczeństwo. W końcu to Twoje mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×