Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciężarówka po raz drugi

Które z was lepiej wspominaja drugi poród

Polecane posty

Gość ciężarówka po raz drugi

Chcialabym się dowiedzieć czy za drugim razem faktycznie jest łatwiej czy to tylko takie gadanie lekarzy a odczucia takie same i ból wcale nie mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja np. miałam lekko
pierwszy poród 16 godz. zakończony cesarką, a drugi przysłowiowy "prut" i dziecko na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja osobiscie nie wiem
ale moja kolezanka pierwszy poród miała ciężki za to drugi "bajka" rachu ciachu i dzidzia na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sruturuturut
tez sie nad tym zastanawiam ale pewnie będzie pół na pół a pierwszy porod miałam straszny moze za drugim razem będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza core rodzilam ponad 14 godzin, drugiego syna po roku ponad 8 godzin. Drugi poród nie roznil sie niczym od poprzedniego poza skroconym czasem, ale slyszalam ze to nei regula ze niby drugi łatwiejszy. Dla mnie byl lepszy bo pierwszy poród bylam sama, a przy drugim mąż byl :0 o niebo lepiej psychicznie i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nie bylo roznicy wielkiej... bol taki sam, czas tez podobny (pierwszy porod 2h10min, drugi 1,5h) tylko faza parcia krotsza bo przy pierwszym porodzie 50 minut a przy drugim 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwerfwerf
Moja mama: twierdzi że drugi poród to był jeden moment i już po wszystkim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy porod długi ( ale nie koszmarny). Przy drugim pojechałam na izbe przyjec z 10cm rozwarcia:) i rozbierałam sie\" w locie \" aby zdazyc sie rozebrac :))) dwa parte i młody na swiecie. Nie wiem czy boli i td bo tak szybko poszlo ze nawet nie zdazyłam sie zastanowic w takim bylam szoku ze tak szybko :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka po raz drugi
a czy długość drugiej ciązy miała sięjakoś do długości pierwszej, bo ja pierwsze dziecko przenosiłam prawie 2 tyg wiec porod byl straszny, nie dlugi ale okropnie bolesny,wywoływany oksytocyną,masażami szyjki itp, mam nadzieje ze z drugim będzie łatwiej i samo sie zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja jestem tego ciekawa, bo drugi porod przede mną. Statystyki sa pocieszające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy poród
od wieczora do rana, wywoływany po terminie 14 godzin męczarni, drugi poród o czasie,trwał 2,5 godziny nawet się nie zdążyłam dobrze zmęczyć a drugie dziecko prawie pół kg. większe od pierwszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam napiszę, że drugi przeżyłam znacznie gorzej niż pierwszy. Pierwszy poród był znacznie szybszy i mniej bolesny, a drugi? No cóż. 30 h w bólach i męczarni. Ale dobrze będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie drugi
pierwszy poród 16 h koszmaru, 2 h parcia drugi poród - przyjechałam do szpitala i po 30 min dzidzia była na świecie :) poszło tak szybko, że niewiele pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×