Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamamamamama

suche plamy na ciele dziecka?

Polecane posty

Gość mamamamamamama

mam pytanie moj synek ma od kilku dni suche plamki na pleckach troche pod paszkami dzis ide z nim do lekzra ale dopiero wieczorem czy ktoras wie co to moze byc ? codzienie po kapieli samruje malego oliwka ale oststnio zmienilam oliwke na balsam j&j moze to dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze byc skaza białkowa.moja corka miała takie palmy na rączkach i nóżkach.a zobacz czy za uszami nic sie nie dzieje bo tam tez czesto sie to objawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie objawia atopowe zapalenie skory ktore moza byc wynikiem skazy bialkowej badz innej alergii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to byc cokolwiek, moze elergia na kosmetyk ale tak jak juz poprzedniczki pisaly wszystko wskazuje na skaze białkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamama
za uzkami nic nie ma na buzi tez nie ,nie wiem martwie sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamama
mama 2 latka i 2 miesiace teraz by sie to bojawilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas okazalo sie ze to alergia na plyn do plukania, kupilismy oilatum do smarowania hydrocortyzon, przez tydz zyrtec i przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to nie byc jednak skaza, ale nie masz sie absolutnie czym martwic, lekarz stwierdzi co to a na wszystko jest rada ;) Przy pierwszym dziecku to szłam do lekarza z kazda najmniejsza krostą (no prawie) a teraz wiem ze nei trzeba sie martwic na zapas. Moze to faktycznei oliwka, J&J moga uczulac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnei... moze to byc na proszek albo płyn, ja kupowałam Jelpa na poczatku, teraz juz na zwykłych proszkach jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dziecko ma 2 latka to nei moze byc skaza... takze bez obaw, zmienisz kosmetyk i bedzie dobrze. Mi lekarka wcale nei kazala smarowac dziecka oliwką... mowi ze to nei takei konieczne, ewentualnei dodawac troszke do kapieli i to co którąś kąpiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamama
mam nadzieje ze lekarz pomoze mieszkam za granica a tutaj opieka nie jest najlepsza :( zobacze zmienie plyn i balsam moze zadziala jak nie to zmienie tez proszek i plyn ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamama
ja smaruje malego bo ma sucha skore tak jak ja wiec staram sie ja nawilzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamama
dzieki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co tam u Was jest, ale jesli chodzi o kosmetyki to oilatum są dobre, oraz penaten. Do kupienia w aptekach. J&J moje uzywaja tylko plynu do kapieli od stóp do głów i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może po prostu
skór adziecka była już na tyle przyzwyczajona do oliwki - jeśli ją codziennie uzywałaś - że jak zmeiniłaś kosmetyk to pojawił się problem.... u nas takie suche plamki to objaw uczulenia na produkty mleczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej corci tez sie pojawily w zimie takie suche placki, szczegolnie na lokciach, nadgarstkach, na brzuszku, na nogach... i pediatra i lekarz rodzinny powiedzieli ze to dermatitis sicca - suche zapalenie skory spowodowane suchym powietrzem; dostalam masc do smarowania na bazie parafiny i wazeliny i wszystko pieknie zniklo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×