Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość myszkameister

NA DOBRE I NA ZŁE

Polecane posty

Gość myszkameister
Jaka ta stażystka ruda podstępna...chyba dobry lekarz z kogos takiego nie będzie,..raczej ktos na podobieństwo Konicy...fuj:(

Gość myszkameister
Ale sie uśmiałam jak ten lekarz-Holender prosił matkę Bożenki, żeby z nią mógł zamieszkać...ale się super zrozumieli;)))

Gość taaaaaaaka sobie
czesc dawno nie ogladalam tego filmu wiec mozecie mi napisac co sie stalo z lena i latoszkiem bo ich ostatnio nie pokazuja, i z kim ma monika dziecko.

Gość A ja mam taka goraca prosbe
Od 3 tygodni jestem za granica i nie moge ogladac mojego ulubionego serialu. Gdyby ktos byl taki kochany i strescil mi 3 ostatnie odcinki (opisy na stronie tvp i zapowiedz nie wystarczaja:( ), bylabym OGROMNIE wdzieczna...:)

Gość myszkameister
Alez mi się dzisiaj podobało jak Sambor przeprosil dyrekcję za swoje zachowanie po tym jak w szpitalu podano go do Izby Lekarskiej.... w innym kraju za falszowanie dokumentacji lekarskiej na pewno nie dostałby tylko wyroku w zawieszeniu a tu pewnie Izba tez mu nic nie zrobi....tylko, ze przeciez niesmak przy czymś takiem zawsze pozostaje- człowiek przeciez winny a dalej pracuje w szpitalu...u nas zawsze prawo sobie a życie sobie...

Gość pytajnik1
A co się stało z Patrycją? Przecież Sambor bardzo się starała żeby z nią być, nie chciał sobie układać życia z Dorotą. Co się stało?

Gość myszkameister
Jakos nie ma pamięci do szczegółów, zwłaszcza, ze scenarzyści raz trzymają sie jakiegoś wątku, potem go zarzucają, jak np. teraz nie ma wątku Leny, Latoszka i profesorka ale jak pamiętam obie kobiety Sambora zostawiły, nie tak?....Sambor jakis czas nawet pożyczał kasę na wynajmowanie mieszkania...

Nie. Patrycja zwiazala sie z tym chirurgiem plastycznym, ktorego gral Delgag. Dorota natomiast powiedziala, ze Krzys bardzo za nim teskni i zeby znow z nimi zamieszkal - moze spac w innym pokoju. Sambor sie zgodzil. Jesli cos bylo dalej to nie wiem. Jeszcze raz bardzo prosze o streszczenie mi trzech ostatnich odcinkow :)

Bardzo bardzo prosze :(

Gość wiśniowy zapach włosów
Hmm 3 ostatnie odcinki,co tam było... 1) VanGraff poprosił Bożenkę żeby z nim zamieszkała,ale ona nie dała mu jeszcze odpowiedzi. 2) Do Marty, która leży w szpitalu, bo jej organizm produkuje za mało wód płodowych, przyjechała jej matka,która się do wszystkiego wtrąca. Kontakty Marty z Konicą się nieco ,,poprawiły", powiedziała mu,że nie będzie robiła problemów przy jego kontaktach z dziećmi. 3) Jędras pomaga ciągle Monice,wspiera ją, bo ta martwi się chorobą ojca, opiekuje się Hanią. Prof. Zybert przeprowadził z nim męską rozmowę, w czasie której Jędras powiedział, że ma wobec Moniki poważne plany, że się z nią ożeni, jeśli ona spojrzy na niego przychylnym okiem :p 4) Przemek zrozumiał, że zależy mu na Agacie, że chciałby z nią być, ale nie może teraz zostawić Wiktorii, do której przyjechały z Hiszpanii matka i siostra, która jest poważnie chora. Jakoś nie pamiętam więcej...może ktoś inny coś doda.

Gość wiśniowy zapach włosów
Jeszcze mi się przypomniało: 5) Do szpitala wrócił Sambor, ale wszyscy omijali go szerokim łukiem z wyjątkiem VanGraffa, z którym Sambor nawiązał nić sympatii. 6) Zosia i Kuba mają problemy z lokatorami, którym wynajęli dom. Wymienili zamki, założyli alarmy i nie odbierali telefonów. Za to Burscy dostali wysoki rachunek za rzekomą wymianę rur, której w rzeczywistości nie było

Gość kimmiiii
Nie wydaje wam sie, ze Wiktoria to mama, a nie siostra Blanki? Byc może to ten wielki rodzinny sekret, ale to tylko moje podejrzenia:)

Gość i mi tez sie wydaje ze ona
jest jej matka a nie siostra. zwlaszcza jak ten mlody powiedzial do niej ze kazda matka by sie martwila w takim momencie a ona spojrzala na niego jakby miala zaraz zalac go fala lez...

Gość kobietki
a kim jest ta ruda, ktora przyszla (we wczorajszym odcinku) do latoszka? skad oni sie znaja? i co w ogole jest z nim i lena, sa razem czy nie?

Gość ta ruda to taka wredna
suka która od początku próbuje go uwieść :O co za bezwstydnica z niej,wtedy w windzie przesadziła,a teraz co to za tekst że nie myślała,że pierwszy raz zobaczy ją w bieliźnie w takich okolicznościach :O Mam nadzieje,że nie będą ze sobą,bo jej nie znoszę,on taki fajny,szkoda go dla niej

Gość ta ruda to Alicja
bardzo ją lubię,jest naturalna i widać,że fascynuje Latoszka. Leny nie znoszę,ma wadę wymowy,ciągle mlaska i ciamka pod nosem co jest bardzo irytujące. Pasuje do ról wiecznych cierpiętnic

Gość myszkameister
Tak, Lena jest koszmarna z tą swoją mową...wiecznie cos muczy przez zatkany nos..i jeszce zjada ostatnie sylaby;( stale sie trzeba domyslac co mówi... Jeszcze jak była świezo upiezoną stażystką podobala mi się z tymi róznymi swoimi dylematami a teraz to juz jest mecząca...szkoda ba taka ładna kobitka...

Gość Tataka
A mi sie Lena podoba, lubię Jej manierę w głosie. I mężczyźni też lubią. Pasują do siebie z Latoszkiem.

Gość zbdfbdzb
Niedziela 16:05, odc. 374 Dyrektor Żak nie zgadza się na podwyżki. Zosia postanawia odejść z pracy. Tymczasem Edyta ma dla niej bardzo ciekawą propozycję. Do jednego z pacjentów, Stanisława Dudzika, przyjeżdżają w odwiedziny znajomi na motocyklach. Okazuje się, że chory jest mechanikiem teamu rajdowców i przed ważnymi zawodami ma sprawdzić stan techniczny jednośladów. Wkrótce mechanik poznaje w szpitalu byłą pogodynkę, panią Lidię. Lekarze, którzy od lat nie są w stanie zdiagnozować jej choroby, dochodzą do wniosku, że jest ona zakażona bakteriami gronkowca. Orlicka chce, by Lena nadal pracowała w jej zespole. Prof. Edwards przyjeżdża na kontrolę. Proponuje Lenie, by zostali parą. Stan Blanki pogarsza się. Potrzebny jest przeszczep wątroby. Wiktoria wyjawia rodzinną tajemnicę. Sanepid wydaje raport, z którego jasno wynika, że Lena nie ponosi odpowiedzialności za zakażenie pacjentów gronkowcem.

Gość myszkameister
Boże, tu tez ktos uzłużny ze swoimi streszczeniami?...litości, naprawde nie macie nic lepszego do roboty?...jak ktos bedzie strasznie chciał i nie mogł wytrzymac do emisji odcinka, chyba sam sobie poszuka....

Gość myszkameister
Ja uważam, że Lena i Latoszek od dłuzszego czasu w ogole do siebie nie pasują...on przy niej wygląda bardzo ironicznie a wręcz cynicznie....a wlasnie przy tej nowej wygląda bardzo swojsko... moze dlatego, że ona tez ma bardzo prostolinijny i nienapuszony jak Lena sposób bycia?...

Gość strong again
Też wolę tą nową Adę niż Lenę Sokołowska jest denerwująca, jakby ktoś z niej całe powietrze wypompował, wiecznie styrana życiem, flegmatyczna cierpiętnica. A ta Ada jest intrygująca, ciekawe co wyniknie z jej relacji z Latoszkiem :)

Gość ada jest nachalna bezwstydnica
amiętacie jak miała brać ślub,a w windzie prowokowała latoszka żeby ją pocałował? :O

Gość 0035
Eee,nie róbcie z Latoszka świętego :o A tak na marginesie to kto jest większą bezwstydnicą: Ada, bo prowokowała Witka do pocałunku czy Lena, bo zdradziła męża? :D Chyba proste

Gość lnoe
Ależ ja nie lubię tej Leny! Pierdoła, zawsze ma problemy. Mi się wydaje, że puściła się z tym Edwardsem... Szkoda, że Monika od razu nie dała odpowiedzi Jędrasowi :(

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować