Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość myszkameister

NA DOBRE I NA ZŁE

Polecane posty

Gość mmmimmmm
a co sie stalo z julka, corka zosi i kuby? bo juz nawet o niej nie mowia...

Gość myszkameister
No to Lenka będzie miec chyba problemy większe niz nawet sobie zasłużyła...Postawa dyra naprawde mnie zdumiała- w koncu ona przeciez sama mu powiedziała, co sie stało a może Sanepid by szukal a i tak byc moze nie dało by się jednoznacznie wskazac winnego..tak bywa.. Dla mnie to wyjasnia, dlaczego u nas zawsze tuszuje się błedy lekarskie- bo u nas nie chodzi o to, zeby znaleźć winnego tylko, żeby tych błędów nie było! a w koncu Lenka miała prawo być podenerwowana całą tą sytuacją i nie panować nad wszystkim-dziwię się, ze w ogole w takim miejscu pracy przyzwala się na jakies takie trójkąty damsko-męskie i to przy tak poważnym przedsięwzięciu... A ten dyr wydawał mi sie szlachetny i mądry czlowiek- nie przpuszczałabym, ze tak dzis zareaguje jak mu powie, co zrobiła- zresztą przeciez Latoszek i Lenka tez nie...

Gość to znow ja
Sluchajcie, ja nadal nie moge ogladac NDiNZ (jeszcze jeden odcinek musze przegapic ;( ). Czytalam streszczenie, ogladalam "trailer", ale... czy ktos sie nade mna ulituje i napisze conieco co bylo w niedziele? Slicznie prosze:)

Gość mnzspcoim
:) -W szpitalu wykryto dwa przypaki zakażeń gronkowcem złocistym.Lena przyznała się,że to ona robiła badanie zakażonym pacjentom i zamiast czekać na pielęgniarkę,sama umyła sprzęt ręcznie.Dyrektor zawiesił ją w wykonywaniu obowiązków. -Zośka postawiła się Żakowej pod naciskiem innych anestezjologów,którzy chcą podwyżki.Żakowa powiedziała,że to niemożliwe,więc Zosia powiedziała,że jako pierwsza odejdzie z pracy. -Pawica chciał zorganizować spotkanie klubu kawalerów,ale Jędras abdykował ze stanowiska prezesa,bo wybierał się na kolację z Moniką,Van Graff bał się narazić mamie Mareczka,Latoszek wymigiwał się zmęczeniem itd. -Jędras przygotował dla Moniki romantyczną kolację.Zadała mu szereg pytań,np.czy zawsze przy niej będzie,nigdy jej nie zostawi,czy nie przeszkadza mu,że ciągle się z niego nabija i czy nie boi się zobowiązań wobec jej chorego ojca i Hani.Na koniec podał jej kartkę ze słowami:wyjdziesz za mnie? Ale ona nie odpowiedziała i odcinek się skończył :/

Gość asiowiczka
Heh, a ja tylko beczę. Jak Jędras z Monia mieli kolację to popłakałam się ze wzruszenia. Fajne to było:)

Gość to znow ja
Ogromnie dziekuje:):):) A czy moze mi jeszcze ktos napisac co zaszlo miedzy Witkiem i Ada, bo watek Latoszkow bardzo mnie ostatnio interesuje:)

Gość chcę takiego Jedrasa
asiowiczka Heh, a ja tylko beczę. Jak Jędras z Monia mieli kolację to popłakałam się ze wzruszenia. Fajne to było Jędras jest słodki :) Monika byłaby głupia,gdyby odrzuciła mężczyznę,który tak o nią zabiega! Wkurza mnie czasem,że ona ciągle mu dokucza i udaje,że go nie lubi :o Co do Latoszka i Ady,to była u niego ostatnio na badaniach.Kiedy siedziała bez bluzki wparowała Lena :D Nie było nic ciekawego

Gość Marek niech sie buja
Jedras jest fajny :) uroda to nie wszystko :D a Monika wielka wybredna hahah

Gość myszkameister
Ja tez sie zastanawialam czy aby dla niej on nie jest za malo przystojny..ale jak sie lepiej przyjrzałam, zauważylam, ze mają wiele podobieństw rowniez w yglądzie zewnętrznym:)

Gość myszkameister
:) bo zawsze mozna sie dopatrzec tego "czegoś", jak sie lepiej człowieka pozna...nie mozna sądzic po pozorach... dlatego tak mnie wkurza jak ludzie na róznych portlach towarzyskich domagają sie, zeby na wstepie wysyłac im zdjęcie!...czy to nie dziecinada?? bo co niby samo zdjęcie mowi o czlowieku, jak sie go nie zna....

Gość Marek niech sie buja
no zdjecie nie powie o charakterze raczej, bo pozory moga mylic, ale nie oszukujmy sie, ze wyglad nie ma znaczenia.. ech

Gość myszkameister
Ma znaczenie tylko jesli wie się cos o tym człowieku...jakbym nie znała Jędrasa uznałabym, ze jest dla Moniki stanowczo za malo przystojny... poniewaz znam, wiem, że jednak mają wiele podobieństw...maja podobny sposób reagowania a to tezna swoj sposób wiąże się z wyglądem zewntrznym.

Gość naprawdę uważacie Monikę
za jakąś piękność???Mi tam sie bardziej Jędras podoba niż ona i strasznie jej nie lubię,strasznie przemądrzała jest,denerwuje mnie jej sposób bycia.Zreszta tej aktorki tez nie lubię.A co do ich związku to ja odnoszę wrażenie,że nie ma tam żadnej miłości,tylko Jędras nie chce już byc sam,a Monika jest nadarzającą się szansa na małżeństwo.Mi by on pasował do tej reżyserki teatralnej co podrywała Kubę,pamiętacie jak Jędras śpiewał do niej piosenkę? :) Co do Leny to żal mi jej. A Latoszek chyba miał ochotę ją pocieszyć,może to ich teraz do siebie zbliży

Gość to znow ja
Ja mam takie same odczucia w stosunku do Jedrasa. Z urody to on mi sie nie podoba, ale charakter... no super facet normalnie. Z miejsca by mnie poderwal. Mam charakterek troszke podobny do Moniki i pewnie bym sie tak zachowywala jak ona ;) Lubie ich i chetnie ogladam. A co do Leny i Latoszka to mysle, ze oni sie jednak zejda z powrotem, jak sadzicie? Tej Ady nie cierpie, po prostu nie moge na nia patrzec... Od samego poczatku, spotkania z Witkiem w Urzedzie, zagiela na niego parol i nie moze sie odczepic.:/

Gość myszkameister
Ludzie, na początku zdania daje się "mnie" a nie "mi"...brzmi to fatalnie... Ja bardzo lubie Monikę, ma wg mnie miły sposób bycia...no i poierzchowność też niczego sobie;) Zarozumialywg mnie w tym serialu jest tylko dr Konica i ta była ordynator...zreszta cos mieli ze soba wspólnego w przeszłosci, z tego, cos ie zorientowałam...ale teraz to mi nawet jej żal jak jej odebrali stanowisko i wtryni aise jej do wszytskiego ta dyrektorka - urzędas...

Gość to znow ja
Tez za Konica nie przepadam, ale w sumie nie moga byc wszyscy ladni mili i usmiechnieci, bo sie ... chce ;) Tak samo Wiktoria i ordynator Orlicka (swoja droga ciekawe co tam dokladnie miedzy nimi zaszlo). Ale najbardziej lubie Latoszkow no i Monike i Jedrasa :):):)

Gość ndinz
Mi się ostatnio najbardziej podoba wątek Moniki i Jędrasa. Zaczyna mnie już na dobre wkurzać głupitka Lena z jej wiecznymi kłopotami :o No i właśnie obejrzałam zapowiedź następnego odcinka! Jednak Blanka to córka Wiktorii.

Gość myszkameister
a moze jednak pozwolisz innym dowiedziec sie o tym z filmu??...

Gość nie widze zadnych amantow
To ciekawe ile lat miala Wiktoria jak Blanke urodzila ahhahaa swoja droga nie cierpie tej Wiktorii!!

Gość opowiem
Wiktoria jest matka swej siostry,Zoska odeszła z Lesne j Góry do kliniki Edyty.Gronkowca nie było w szpitaliu,Lena wróciła do pracy Edwards poprosił ja o zwiazek i pewno beda razem.Latoszek ja olał i tyle

Gość szkoda że dzis był ostatni
odcinek,ciekawe czy można gdzieś przeczytać co będzie po wakacjach. Latoszek jest uroczy,nie sądzicie?? :) Super sie zachował gdy bronił Lenę i potem jej dał kwiaty,co za romantyczny gest :) Ciągle coś do niej czuje.Mam nadzieję,że ona tego nie zepsuje jak pomyślała,że to kwiaty od Edwardsa :O

Gość to znow ja
dziekuje bardzo bardzo bardzo... no to ja bede ogladac powtorki na TVPolonia;) od przyszlego tygodnia zaczynam:)

Gość myszkameister
A ja w ogóle nie zrozumialam od kogo były te kwiaty...chyba od Latoszka tez nie... A ta rozmowa z Edwardsem była dla mnie zaskakująca...chyba dla Lenki też?...spodziewaliscie sie, że znowu uderzy do niej w konkury?...chyba naprawde wie, czego chce bo przeciez do tego wszytskiego był z jakąs nową panieną do badań, do tego na niego napaloną... Wiktoria dla mnie tez jest koszmarna..a tego wątku z niby jej siostrą ( w takim wieku???) kompletnie nie rozumiem...kto by mogł uwierzyć, ze to jej siostra?...

Gość myszkameister
Alez ta Żakowa jest koszmarna...Boże..chyba tacy dyrektorzy - urzędasy rzadko zadrzają sie w szpitalach...i jak z góry traktuje ordynatora!...to wprost obrzydliwe!... A decyzja Burskiej chyba przyniesie bardzo wile nowego w serialu...ale szkoda mi, że odchodzi...choc jak widac od razu trafia sie jej bardzo dobre stanowisko i ciekawa praca;):)

Gość myszkameister
czy to tez nam się konczy na wakacje?? musze wiedziec za wczasu, jakie przyjemnosci mi zostaną...ech..

Gość dfgh
Kwiaty dla Leny były od Latoszka. On je dostał od kogoś, nie pamietam, jakiejs pacjentki chyba, która mu powiedziala, zeby zrobił z nich użytek. To Latoszek polozył je na przedniej szybie auta Leny, a ta głupia pomyślała, ze to od profesorka. A co do Wiktorii to skoro studia lekarskie trwaja 6 lat, a ona juz od jakiegos czasu ma staz w Leśnej Górze, więc moze miec z 26 lat. Ta jej 'siostra' ma moze z 11, wiec Wiktoria mogla ją urodzic w wieku 15 lat i zrobili taką mistyfikacje, ze to jej matka ją urodziła, a Wiktoria jest jej siostrą.

Gość dziwna jakaś ta Blanka
z wyglądu,prawda?Jak facet.Ma takie paskudne brwi jak córka Madonny :P

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować