Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość myszkameister

NA DOBRE I NA ZŁE

Polecane posty

Gość no i jak tam po weekendzie
no to wczesnie zaczela hahahahha

Gość myszkameister
To może przerzucić się na "Chirurgów"??...chyba cos kurcze jednak latem grają??... Boże mnie to wszystko wkurza bo w koncu przeciez o dawan nie mam studenckich wakacji a tu nawet rano nie moge obejrzec mojego ulubionego Pytania na śniadanie czy Dzień dobry TVN! a co zamiast?? Ja bym jednak nigdy nie powiedziała o Blance, ze jest siostrą Wiktorii- przeciez od razu widac sądząc po wieku, ze to jej córka!.. A z tej Wiktorii teraz zrobili jeszce większa brzydulę niz jak pokazywali ja z tym stażystą, o ktorego tak sie rzucała do Agaty...Boże przeciez ona wygląda tak blado jakby zaraz miala zejsc z tego świata a n ie jej siostra- córka;):(

Gość Amargo
Właśnie ile lat ma Blanca ??? Bo wygląda mi na dziecko pomiędzy 9 a 12 rokiem życia W takim razie ile mogla mieć Wiktoria kiedy ją urodziła? 16?

Gość myszkameister
Jak się Wam podobał inauguracyjny odcinek?;) Jak dla mnie przerażająca co nieco była ta górlaska bibka- wesele..i poswiecieli temu prawie cały odcinek...no no..ładnie sie zaczyna małzenstwo Moniki;);( i bardzo były rekacje uczestników tego weseliska w trakcie tego zbiorowego zatrucia, nieprawdaż?;)

Gość jeszcze o wiki i blance
no ok obstawiam ze wiki ma 26-27 lat. blanka 10-12 max. tylko ze z tego co wywnioskowałam to ojcem blanki jest jakis doktor który wykłada na medycznej i był nauczycielem wiki. tylko ze z naszych obliczen wynika ze ona urodziła jak miała 16-17 lat- to jak w tym wielki byc studentem medycyny.... czy moze ja sie myle ??

Gość Bożenka mnie
drażniła w ostatnim odcinku. Biedna Marta znalazła się i tak w trudnej sytuacji. A ta do niej z takimi tekstami. Żeby jej Mareczek przeżył to też by mu zaraz wybaczyła. Wkurza mnie strasznie.

Nie wiem czy to było w tym serialu ale jakoś kojarzy mi się, że ten doktorek udzielał jej korepetycji do egzaminów na studia czy jakoś tak, ale wydaje mi że było coś takiego. A Wiki zataiła przed nim swój wiek.

Gość he-he-he-he
ojciec blanki przygotowywal wiki do matury i egzamow na studia! bylo o tym w serialu.

Gość ndinz
A mi się wydaje,chyba,że się mylę,że na początku w sprawie tej afery z Wiktorią i jej córką było insynuowane,że ojcem Blanki jest jakiś Hiszpan,a teraz raptem Polak :o Strasznie mnie drażni,że na Wiktorię mówią Wiki,jak do dziewczynki z podstawówki,a nie dorosłej kobiety :o Monika też się ostatnio rozszalała,kiedyś była bardziej wyważona,spokojna,a teraz nabrała wiele z temperamentu samej Fraszyńskiej.Nie kupuję tego.

Gość ndinz
Dziwna jest też sprawa z Agatą, która już tyle czasu leży w szpitalu. Wypadek wydarzył się dawno. Nie ma dokąd wracać? Nie jest obłożnie chora, sama się już porusza, a zajmuje miejsce dla naprawdę poważnie chorych pacjentów. Konica przegina, zachowuje się jak chory psychicznie, to jak wymyślał imiona dla dzieci wcale nie było śmieszne. Lekarz, a nie wie, że nie pali się (nawet wychylając przez okno) na sali poporodowej? Mam nadzieję, że nie nazwą z Marta dzieci Adam i Ewa :o Przez tyle m-cy ciąży, wiedząc, że będą bliźniaki nie zastanowili się, jak je nazwać? Na co tu czekać? Chyba lepiej przemyśleć sprawę niż później po porodzie wymyślać na szybkiego, a później żałować...

Gość jeszcze o wiki i blance
no ok, matura i egzam na studia to 19 lat. to wiki ma 29 ??

Gość myszkameister
To chyba nie widziałas nigdy swiezo upieczonego tatusia!:)...jak dla mnie to Konica był po raz pierwszy sympatyczny w całym serialu!... co do Wiktorii to jak niby mają zdrabniac to imie dla doroslej kobiety??...ja nie wiem...ale strasznie nie lubie tej postaci...jak potraktowała tego pijaczka to było po prostu obrzydliwe...zreszta nie po raz pierwszy tak postepuje!- jak szarpnęła Agatę- jeszcze wtedy leżącą- jak jej chlopak sie do niej dowalał, to az mi ciarki przeszły... A Agata jest fajna dziewczyna i przede wszystkim ma serce- az mnie zdumialo, jak ten pijaczek ją przewrócił a ona dbała bardziej o niego niz o siebie...w koncu przeciez ciągle ledwo chodzi....

Gość ndinz
No ale po co zdrabniać to imię? Czyn ona jest w przedszkolu żeby do niej mówić Wikusiu, Wiki itp.? :o

Gość he-he-he-he
a jak laska ma na imie Katarzyna, to juz tez nie mozna nazywac jej Kasia, bo jest dorosla? tak samo do doroslego faceta nie mozna powiedziec np. Kuba, tylko musi byc Jakub? wyluzuj kobieto, nie masz sie czego czepiac:O

Gość myszkameister
Wiktoria, raczej trudno mówić- bardzo oficjalne...a Wiki jest nawet dosc oryginalne, jak dla mnie:)

Gość myszkameister
Jest jakos tak w tle..chyba juz nic nie iwadomo czy jest z Wika czy z Agata...kiedys mialam wrazenie, ze Wiki przedstawia go ma tce tylko dlatego, ze ona tego chce....

Gość Siedzu i piszu
Ostatnio nadrabialam wczesniejsze odcinki Na dobre (te jak Edwards przyjechal do Polski) i nie za bardzo kumam jeden motyw. Byl jeden odcinek o dziewczynie, ktora poszla na odsysanie tluszczu i miala po tym jakies powiklania. Zawiezli ja do Zielonej Gory i ona zmarla. Z tego co widzialam, to jej robili jakas operacje na pluca, wiec nie za bardzo kumam co mialo odsysanie tluszczu do tego. Czy ktos mi moze wyjasnic? Nie zebym sobie cos odsysala :D Tylko sie zastanawiam jak to powiazali, bo jesli zmarla od powiklan to chyba troche przegieli...

Gość z tego co pamiętam to właśnie
tak było,w rany wdało sie zakażenie. Co do Wiktorii,to mam nadzieję,że szybko ją wywalą z tego serialu,bo jest beznadzejna i nie wiem po co ten wątek.Lubię za to jej faceta i Agatę.I szkoda,ze nie pokazują juz tego młodego ginekologa. Mnie też wkurza nowy styl zachowania Moniki,taka postrzelona idiotka się z niej zrobiła i jak ona tego Jedrasa traktuje :O To było śmieszne do pewnego momentu,a teraz po prostu stale zrzędzi.A ich małżeństwo mnie wcale nie przekonuje,wzięli ten ślub jakby nie mieli lepszego pomysłu na siebie...

Gość powiem wam tylko to że
Ja lubię Wiktorię. Jest bardziej ludzka i nie odbiega mocno od rzeczywistości. Jest normalna i ambitna. Wie czego chce. czuje że Agata jej zagraża że chce odebrać jej faceta. Za to z Agaty robią świętą i Kopciuszka. Piękna mądra kaleka. Już był kiedyś taki serial. Chyba Paloma. Wolę Wiktorię i tyle.

Gość myszkameister
Jaka ambitna?? Jezu, przeciez jak ona traktuje pacjentów?? alnbo jak piate koło u wozu jak tego ciezko chorego pijaczka, co to go do domu poslała albo podlizuje sie im na maksa jak kiedys jakiejs matce, co asystowała tylko przy operacji jej corki a potem jje powiedzial jaki to piekny szef jej zrobiła...:)a potem jak wyszly powikłania , zwaliła na lekarza prowadzącego:( to jest kretynka i tyle.. abstrahuje od tych problemów z jej córka bo sa powazne... ale jako czlowiek tez jest paskudna- jak sie odnosi do agaty na ten przykła...żadna z niej ani kolezanka ani lekarz..taka zołza... co do Moniki to ja nawet lubie jej nowe oblicze- takie dziewczatko nawet do nie pasuje...tylko, ze w taki sposób to wygląda przy Jędrasie jak jesgo córka a nie zona...poza tym naprawde to dziwne, ze oni wzieli ślub...moze dlatego, ze nie mieli pomysłu na zycie...

Gość osobiscie nieznosze slowa kale
osobiscie nieznosze slowa kaleka

Gość Ciemnooka Panna
Tez mysle, ze Monika i Jedras to jakas dziwna para, i to malzenstwo ni z gruchy. Nie mieli zadnego etapu typu para, tylko od razu sie polubili i slub. Wiktoria wkurzajaca byla, bo albo kiepsko napisana rola - taka bez jaj, albo aktorka nie miala pomyslu na postac. Dobrze byloby jakby ja usuneli z serialu. Co do cherubinka-ginekologa, moglby zostac, smiesznie wyglada w zestawieniu z profesja i mogloby byc pare smiesznych sytuacj ;)

Gość tez lubilam tego mlodego gina
tez lubilam tego mlodego gina

Gość rrrrrrrrrrrrrreed
Ha ha i wyjaśnili sprawę wieku Wiktorii,no proszę szkoła podstawowa w 4 lata,ciekawe kto się na to zgodził,ona to normalnie musi być geniuszem :D

Gość Ciemnooka Panna
Co do Leny, to podobaly mi sie jej pierwsze zmagania z Latoszkiem, mlody Opania naprawde swietnie gra... Ale ostatnio zrobili z Leny idiotke, kazdemu kto jest wyzszy ranga wchodzi w d..upe bez mydla, do tego niby kocha Latoszka a puszcza sie z Edwardsem. Jedyne co dobre u tej postaci, to ze ma dosc silny charakter i ze w serialu nie uchodza jej plazem rozne przegiecia. Ale chcialabym, zeby chociaz Latoszek zostal. Wiktorie moga wykopac bo zupelnie bez jaj jest. Jasne ze musza byc czarne charaktery, jak Konica, ale ona jest kompletnie nijaka.

Gość myszkameister
Tez nie lubie słowa kaleka... co do tego młodego ginekologa to chyba juz go nie bedzie bo przeciez uniósł sie, ze ojciec zalatwił mu posadkę i odszedł stamtąd..chociaz była mowa , ze pisał nawet jakies artykuły na studiach..no i bez watpienia miał podejscie do pacjentek, nieprawdaz?...jakbym trafiła na taką Wiktorie to nie wiem...cjhyba mona sie załamac...choc bez watpienia ma własne problemy i z tego to tez sie bierze...

Gość fanka serialu
No ale Agatka to jest masakra po prostu... jak mozna sie tak wpieprzac w zwiazek przyjaciolki(?) ??? W zyciu bym nic takiego nie zrobila.

Gość myszkameister
a ona sie wpieprza wg Ciebie?...ja mysle, ze chyba ten Przemek jest niezdecydowany... a skąd sie wzięła Dorota?...dzis ją widzialam ale nie oglądałam poprzedniego odcinka... A mam Bozenki jest chyba super babka...niby bardzo tradycyjna ale chyba nieupierdliwa...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować