Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apel do polskich panów

dlaczego polscy mężczyźni nie potrafią się ubrać

Polecane posty

a ja zgodze sie z autorka, choc jej opis wspolczesnego Polaka jest lekko podkoloryzowany. otoz, Polacy w wieku 35 wzwyz ubieraja sie dosc nieciekawie delikatnie ujmujac. byc moze mialy na to wplyw zmiany ustrojowe w momencie, kiedy ksztaltuje sie tak naprawde gust, czyli w koncu lat 80-tych, kiedy byli oni mlodzi... jednak panowie mlodsi wieksza juz uwage przywiazuja do stroju i dodatkow. choc rowniez czesto spotykam sie ze stwierdzeniem, ze cos jest \"pedalskie\". dla mnie facet ubrany w fajna sportowa marynarke, pod nia jakis ciekawy t-shirt, jeansy i do tego jakies fajne sportowe buty( i nie mowie tu o butach typu Pumy albo Nike) albo trampki jest ubrany stylowo. takich sie bardzo rzadko spotyka mimo wszystko. i nie ma co psioczyc, jedni na drugich, bo takie sa fakty. jak juz wspomnialam wyzej, troche sie to zmienia na szczescie i oby ta tendencja sie utrzymala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeline moze sie i zmienia ale bardzo bardzo powoli i opieszale:O szczegolnie tragiczny jest ten trend drechy i kurta skorzana nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
Madeline_Oh ja sie tak czesto ubieram tylko zawsze mam koszule, i jakos nie uwazam ze jest to stylowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
dobre do ciuchy dobrane do skory - nie sa zle!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej rozbrajaja te lancuszki i bransolety wyjete spod koszulek :D dresow juz spotykam mniej niz wczesniej, dzieki Bogu :D wszystko to zmienia sie bardzo wolno, ale lepsze to niz nic:) stylu pokolenia naszych ojcow juz raczej nie zmienimy, wiec myslmy raczej o naszych partnerach. wszak, jak mawiaja starzy gorale- jak facet jest dobrze ubrany, oznacza to, ze jego kobieta ma dobry gust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
Nie cena ale jakosc!!!!! Nam ludzi ktorzy potrafja sie stylowo ubrac w lumpeksie za 50 zł. Mowie powaznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madeline lancuchy sa tez tragiczne i faktycznie mniej sie widzi tych drechow ale to nie znaczy ze odeszly na dobre do lamusa..ale ostatnio spostrzeglam nowy niepokojacy trend - rurki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokator- powiadaja, ze diabeł tkwi w szczegolach... i tu wlasnie, w tej Twojej "koszuli" objawia sie ow diabel :D marynarka+ t-shirt to polaczenie stylowe. marynarka+ koszula ( chyba ze jest to jakas naprawde niesztampowa koszula) = banał. i dlaczego mezczyzni tak bardzo boja sie toreb przewieszanych przez ramie? uwazam, ze to duuuzo lepsze rozwiazanie niz plecak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
No wlasnie dlatego nei widzialem w tym nic stylowego, dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie torby sa na czasie ale nie sadze zeby panowie sie do nich przekonali co smuci. Nie jest prawda ze trzeba tez wydac krocie na ciucha zeby dobrze wygladac, wystarczy dobrze przetrzepac polki sklepowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
Torby prowadza do skrzywien kregoslupaa = mezczyzna musi byc prosty a nie powykrzywiany;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek- owszem, ciezko jest kupic cos solidnego niewielkim kosztem, ale czasem lepiej kupic jedna dobra rzecz niz kilka gorszych, ktore po kilku miesiacach uzytkowania beda nadawaly sie jedynie "do sprzatania". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
prosze prosz jaka cenna uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
zwarta i gotowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
a na to pytanie nie odppowwiem bo nie nosilem, ale wydaje mi sie ze nie wplywa dobrze na kregoslup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokator III
Dzieki za mila rozmowe:) lece juz buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anullkaaa25
podzielam zdanie o majtkach z paskiem z tyłu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktośtam pisał o balerinach że są ble - baleriny może nie są atrakcyjne wizualnie dla męskiego oka (tylko szpile takie min 8cm;) ), ale pomimo swojej nieatrakcyjności są na czasie i są super wygodne i dobrze się np. w nich jeździ. Odpadają tylko takie dziwadła brokatowe i inne podobne , ja lubię czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×