Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apel do polskich panów

dlaczego polscy mężczyźni nie potrafią się ubrać

Polecane posty

ja jakos nigdy nie przejmowalam sie trendami, czy innymi bzdurnymi "tendencjami". z natury jestem oportunistka i buntowniczka, wiec wszystko co mnie w jakikolwiek sposob ogranicza, stwarza sztuczne granice budzi we mnie wewnetrzne "nie". styl stylem, ale kiedy czuje sie "przebrana" a nie ubrana, wtedy jest mi zwyczajnie zle i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdsgfdsvfdsfdsfds
"fakt, dobre ciuchy nie są złe ale jak dla mnie wydawanie więcej niż 150 zł na spodnie to zmanierowanie... buty owszem, ale spodnie nie " dobre Ja to mam z 8 par spodni z czego cztery to Diesel, 2 7FAM, 1 monarchy i 1 prps i sorry nawet nie ma co ich porównać z jakimś chłamem za 100-150zł... Weź się ogarnij, zarób jakąś kasę a dopiero potem się wypowiadaj o manierach. Pewnie robisz za jakieś 3-4 tysie i cwaniakujesz, że jesteś lepszy od tych ze średnią krajową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja lubię teksty typu "większość to" a "mniejszość tamto". Mówcie tak, ale dodajcie, że "badanie przeprowadzono na grupie 194 dorosłych osób" :O Czy z racji tego, że pracuję z kilkoma kobietami mogę powiedzieć, że "większość kobiet mnie lubi"? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z obuwia latem to adidasy, chyba że jakieś bleee oficjalne sprawy to adekwatne do ubioru. Sandałów nie cierpię :( A sandałów w skarpetkach jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandałów nie cierpię A sandałów w skarpetkach jeszcze bardziej. mam tak samo :D a juz totalnie rozwalaja mnie faceci chodzacy w sandałach po ulicach :P w lesie, nad woda, nad morzem jeszcze zrozumiem takie obuwie ale w innych okolicznosciach stanowcze NIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten z trzeciego linku to mi zayebał koszulę, którą noszę dokładnie tak samo :D Tylko czasem całkiem rozpiętą i z innym podkoszulkiem. Ale albo to są stare fotki albo ja byłem taki przewidujący, bo ze dwa lata temu już tak się ubierałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mała - to nie takie proste co sądzę... Po pierwsze zależy od figury kobiety, bo czasem takie spodnie przy niewłasiwej figurze tak źle wyglądają, że nie oglądam reszty. Jeśli chodzi o zestawienie do japonek/sandałków - raczej OK. ALE oczywiście japonki japonkom nierówne, podobnie jak sandałki sandałkom :D Tym bardziej, że mogłaby mieć skarpetki :classic_cool: Albo mogą jej wyłazić czarne stringi jeśli te spodnie to biodrówki :P Jak dasz link z przykładem to mogę powiedzieć czy mi się podoba czy nie. Z tym, że to będzie dotyczyć tej jednej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potrafie dobrze sie ubrac :classic_cool: umiem odpowiednio ciuchy dobrac tylko po co ?? jedynie ja gdzies wychodze to sie dobrze ubiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek 84 dobrze powiedzial na poczatku topicu :) respert :P moj chlopak ubiera sie lepiej od kad ze mna jest, ale czy to az takei wazne? wazne tak:) ale nie najwazniejsze. za granica pelno wylansowanych pustakow, jak i u nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białe lniane spodnie pasują raczej takim wyższym i szczuplutkim laseczkom , ale niestety ze względu na panujące trendy ubierają je też takie niezzbyt szczupłe i wyglądają w nich fatalnie - ślepemu podążaniu za modą mówimy NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D jesteś prawdziwym patałachem :D:D:D:D oczywiście nie ma pracy dla ludzi z twoi wykształceniem cio?? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jaro mam niezłe koneksje tu i tam - wyślij swoje CV to czegoś może poszukam dla ciebie bo żal mnie ogarnia :D:D:D:D ewentualnie mógłbyś u mnie sprzątać ...co ty na to?? :D:D:Mam nadzieje , że podstawówkę masz skończoną ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek :O 6 klas podstawówki...:O wiedziałam...:O aż dziwne , ze ty jakoś żyjesz i funkcjonujesz:O dobrze , że pisac umiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co nawet pamietam odnosnie tego watku to nie tylko ,,funkcjonuje'' ale ma tez spodnie za 200zł:D chwalil sie sam spryciula jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CV jarka: Dane personalne Imię: Jarosław Nazwisko: Patałach Telefon: 0 700xxxxxx E-mail: patałachnieudacznik@xx.pl Wykształcenie : brak Doświadczenie : brak Języki obce: polski - poziom podstawowy Zainteresowania: kafeteria , spanie i sranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokator - sama nie wiem -jakoś źle ci z oczu patrzy... ai ntuicja mnie raczej nie zawodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×