Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apel do polskich panów

dlaczego polscy mężczyźni nie potrafią się ubrać

Polecane posty

no co za patałach:D:D:D:D poskładam się zaraz ze śmiechu:D:D:D:D idź jaruś i zrób sobie kanapkę z dżemem wiśniowym lepiej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa jaruś :po prostu ujawniłeś się w końcu i tyle - do tej pory mama za ciebie pisała a teraz nareszcie otworzyłeś się na tyle , że możesz być całkowicie sobą :D:D:D i to dzięki mnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i teraz już mi się nie chce z tobą pisac patałachu :( aha - przeczytaj sobie wszystko tak z 5 razy to może w końcu dostrzeżesz tą "yronię" ;) - bye bye maszkaro i pozdrów starych -podziwiam ich bo ciężki żywot mają :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej nie musiałeś się jakoś specjalnie starać - zaprezentowałeś poziom taki jak zwykle :D:D:D najważniejsz to pozostac sobą :D:D:D popiszemy jutro też??? Proooooszę... nikt inny nie jest w stanie utrzymać mojego poziomu ...tylko z tobą tak dobrze się rozumiem :D:D:D nara patałachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6661111
kurwa forum ci sie pomylilo facet ma wygladac czysto schludnie i nie smierdziec....swoje linki zachowaj dla ciotowatych kolesi ktorzy wydaja caly debet na karcie kretydowej na ciuchy.... nie interesuja mnie laski ktore poleca na moje ciuchy za 9tys. bo tak okresla ze facet ma kase a tym samym nie spotkam wartosciowej kobiety tylko jebana suke dla ktorej sie kasa liczy.!!!!!!! sluzbowo do 16 garnitur a pozniej dzinsy i polo i starczy a jak ci to przeszkadza to zmien forum na sympatie,a jak szukasz sponsora to daj ogloszenie a zawsze jakiegos frajera znajdziesz .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6661111
dramaqueen to do ciebie....... j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez nie interesujesz 6666111 Temat topiku jest o ubraniach a nie stopniu czystosci. Milego dnia Dzien dobry Prawiczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VaIpEr nie dla was
posłóchajcie nie słóchajcie tego typa bo to baran nie każdego jest stać na markowe ubranie buty i tego stylu ubrania lepiej kupic pare ubrań taniej niż1 koszule za ta sama cene to de*bi*l udajacy że jest na poziomie a tak na prawde to go w więzieniu w dupe zapinają a siedzi bo niepłaci alimentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chodze w dresach tylko
bo nie ma dla kogo sie starac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegtwe
niestety polscy panowie nie potrafia się ubierać, dresy, wytarte niemodne dzinsy i za duża bluza z kapturem i oczywiście obowiązkowa czapeczka z daszkiem mnie rozwalają!! ale polki tez czasami dają czadu! wczoraj byłam na zakupach i widziałam taka dzieczynę miała może 19 lat miała plastikowe złote buciki, getry z boku z cekinami, naciągnięta bluzeczka na ramiączkach (z mega dekoltem bo to przecież sexi)- oczywiście bluzka miała cekiny i różne mazie= rysunki, torebka z targu świecąca, ulizane włosy w warkocz. Wieś tańczy i śpiewa. Dobrze że szczupła była i nic jej nie wychodziło bo tak często ubierają się dziewczyny z 20 kilogranową nadwagą i bokami im wszystko wychodzi. Jak wyszłam ze sklepu to na pasach spotkałam panią trochę po 30stce, getry w panterkę, złote plastikowe sandałki, bluzka w mazie, złoty pasek, torebka w panterkę i parasol w panterkę- prawie na zawał zeszłam - dramat. Najgorsze że takie panny myślą że wyglądają obłędnie. Zazwyczaj mają swoich wielbicieli w dresie i szerokiej bluzie z kapturem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wegtwe
a i jeszcze uwielbiam jak panie i panowie chodzą co drugi dzień na solarium chyba przeoczyli czas kiedy stało się to niemodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy faceci to mysla ze sa fantastycznie ubrani jak maja krotkie spodenki, japonki albo jakies dziwne a la adidasy pumy. Do tego wlosy obciete na a'la irokeza - krotko z boku, dlugo u gory i porzadnie wyzelowane. To juz jest polski modnis. Na kilometr takiego widac. Do tego ma panne w krotkiej kurteczce, rurkach i nieodlacznych pumach. To sie nazywa sportowa elegancja... hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up :D potwierdzam - jest jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg tego tematu ubieram sie bardzo fajnie ale jakos nie widze roznicy w powodzeniu u kobiet a wlasnie dresy odciete na krotko maja w Polsce powodzenie. Autorko nie chcesz tzw. tradycyjnego ubrania ale metro tez nie chcesz ale zauwaz rowniez, ze meska moda jest znacznie ubozsza niz kobieca. Poza jeansami ciezko znalezc cos odpowiedniego bo zaraz bedziesz mowil ze ktos jest metro itp. Skoro Wy znacie sie na modzie to zagadajcie do nas i podpowiedzcie cos kulturalnie zamiast wyzywac nas w i Internecie bo to nic nie zmieni tylko zolc z Was troche wyleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm ludzie maja różne priorytety. Zazwyczaj to kobietom bardziej zależy na modzie i wyglądzie. Tak naprawdę nie wiem czy jest sens dyktować komuś co ma nosić. Mnie irytuje zachowanie kobiet które wywalają kupe kasy na ciuchy i noszą tylko 1 sezon bo potem już to nie jest modne a zazwyczaj jest w bardzo dobrym stanie. Ja teraz często chodzę w takim połączeniu buty - HELLY-HANSEN-CALGARY - brązowe spodnie - Helikon-Tex UTP (Urban Tactical Pants) - czarne kurtka - softshell martes chue - czarno-szary Jest mi w tym wygodnie i dobrze się czuje w tym ubraniu. Wszelkie opinie innych mnie w tym temacie nie interesują bo to mi ma być dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety polskie standardy na mieście szara bluza z kapturem, spodnie dresowe lub brzydkie jeansy, do tego wsiurskie buty, fryzura przystrzyżone krótko lub na łyso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjdz z patologii dziewucho i przejdz sie troche ulica w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×