Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eweek89

Evelibe slim extreme 3D serum KTOS MIAŁ????EFEKT SUPER PODOBNO?

Polecane posty

Gość eweek89

witam!:) Moje znajome polecily mi o to ten specyfik? termoaktywne serum modelujace talie,brzuch,posladki.Efekt rozgrzewajacy...[czerwona tubka].Podobno działa cudna to prawda? podzielcie sie SWimi wrazeniami??!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rilla__
Ja właśnie zamówiłam na allegro. Też przeczytałam masę pozytywnych recenzji, no cóż, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollinka135
Ja miałam, uzywałam... Jestem szczupła, ale mam cellulit, niesttey, serum nic mi nie pomogło (mi chodzi oczywiście o Eveline Slim Extreme 3d termoaktywne serum wyszczuplające antycellulit) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka00
Zakupiłam tubkę tego specyfiku, ale niestety nie wytrzymalam rozgrzewania. Dla mnie to było niezbyt przyjemne. Ale przyznam ze skóra byla gładsza juz po kilku zastosowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vods
ja miałam tą w fioletowej tubce, chłodzącą. Efekt zauważyłam nawet przy dość nieregularnym stosowaniu, skóra stała się bardziej jędrna i gładka, no i w lecie przyjemny chłodzik na skórze :) Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamakam
mialam wersje rozgrzewajaca i chlodaca, przyznam ze ta rozgrzewajaca jest nie do zniesienia, po kiklu zastosowaniach dalam sobie luz, bo az parzylo i bylo bardzo nie przyjemne. a chlodzaca stosuje nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×