Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 22michal22

Moja dziewczyna ma dziecko...

Polecane posty

Gość moim zdaniem.....
przeciez ten koles tez jej proponowal sex ale mu odmowila nie zauwazyles tego szczegółu? znaczy ze sie czegos nauczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V.B. to
ograniczony typ, szkoda mi małej, ona też kiedyś założy rodzinę, tylko , żeby nie trafiła jak on bydlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEŚ DURNIEM I EGOISTĄ Aco tu egoistycznego? Podaj przykład. Nie rozumiesz treści? Wyjaśniłem wcześniej, ze to kobiety są egoistkami i yslą tylko o sobie i dziecku, żeby frajer je utrzymywał. Gówno je obchodzi zycie faceta. Jak mozna pisać, że facet jest egoistą, bo nie chce wychowywać obcego dziecka? Tyko bredzić głupoty, ale zadna z was nie weźnie obcego dziecka na wychowanie obłudne dwulicowe dziwki. NIech kazda z was weźnie po jednym dziecku z domu dziecka i mu zapewni normalny dom i rodzinę. Dlaczego tego nie zrobicie? Bo jesteście nieodpowiedzialne i egoistki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V.B. to ograniczony typ, szkoda mi małej, ona też kiedyś założy rodzinę, tylko , żeby nie trafiła jak on bydlaka Na razie, to zadna z was nie podała ani jednego argumentu. Potraficie tylko ublizać. jesteście prawdziwa zakałą i przykładem na upadek społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TY DURNU
OCENIASZ WSZYSTKIE TAK SAMO, CO DZIWISZ SIĘ , ŻE NAZYWAM CHAMEM I EGOISTĄ, LEPIEJ, ŻEBYŚ NIE MIAŁ DZIECI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TY DURNU
NIE ZNASZ MNIE, JESTEM ROZSĄDNĄ OSOBĄ I NIE POZWOLĘ SIEBIE SKRZYWDZIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na gg
mogłabym porozmawiać, ale nie tu, nie chcę z tobą szarpać nerwów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uffffffffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są takie
osoby, które wiele przeszły, wspaniałymi i wrażliwymi ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V. B. JESTEŚ DURNIEM I EGOISTĄ Aco tu egoistycznego? Podaj przykład. Nie rozumiesz treści? Wyjaśniłem wcześniej, ze to kobiety są egoistkami i yslą tylko o sobie i dziecku, żeby frajer je utrzymywał. Gówno je obchodzi zycie faceta. Jak mozna pisać, że facet jest egoistą, bo nie chce wychowywać obcego dziecka? Tyko bredzić głupoty, ale zadna z was nie weźnie obcego dziecka na wychowanie obłudne dwulicowe dzi**i. NIech kazda z was weźnie po jednym dziecku z domu dziecka i mu zapewni normalny dom i rodzinę . Dlaczego tego nie zrobicie? Bo jesteście nieodpowiedzialne i egoistki? Chcesz wiedziec co jest egoistyczne w tym wszystkim? To ze autor mając przed sobą kobietę o niebywałej sile charakteru, która sama w młodym wieku podejmuje trud wychowania dziecka i nauki jednoczesnie obrzuca ją i jej dziecko oblegami :O Płycizna umysłowa tego pajaca przeskakuje niejednego.Skoro sama je wychowuje to nie sponsor jej w zyciu potrzebny. Na sponsora szukałaby sobie dojrzałego męzczyznę a nie młokosa pokroju autora :) Autorze zrób tej dziewczynie przysługę i nie zawracaj jej swoja nikłą postacią głowy. Napewno bedzie w zyciu szczesliwsza. Wiesz czemu rozmawiało Ci się z nią tak dobrze? bo kobieta która staje sie matką ma wiele wiecejj w życiu przemyslen i zupełnie innymi priorytetami się kieruje. Mimo wszystko życze Ci abyś miał kiedykolwiek dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v33 - chyba sama nie werzysz w to co piszesz. Cheroiczna Polka podjęła trud zajścia w ciażę w wieku 17 lat i samodzielnie wychowuje dziecko. Mi się wydaje, ze ją utrzymują rodzice i zadnego trudu ona heroicznie nie podejmuje, tylko zaliczyła wpadke i szuka kogoś kto się nimi zaopiekuje prócz rodziców. Nie chciała uprawiać seksu? Czyli wiadomo jaki jest jej cel - na poważnie i ze zobowiązaniami złapać faceta. Kto wie czy po ślubie nie wykręcałaby się bólami głowy. I o jakim slubie mówić po 3 miesi,ącach znajomości? Ech forum idiotek. Kolejny raz szanowna kretynko nie przedstawiłaś konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marikaea V. B. masz kompleksy Ciekawe jakie psycho-loszko z koziej dupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyinez
Po co pytasz na forumo to skoro już podjąłeś decyzję??? P.S. po postu się boisz, wiec daj sobie spokój (dziecka nie musisz utrzymywać, bo istnieją alimenty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można na autorze wieszać psy i jaki to paskudnik z niego. Chłopak młody, dziewczyna poznana na sylwka w wieku takim, że się raczej tego że z przychówkiem nikt by się nie spodziewał. Wzięła go przysłowiowa cholera i się wściekł, wychodząc zresztą ze słusznego założenia, iż sam może sobie zrobić dzidziusia w odpowiednim wieku dla siebie i nikt go nie będzie wyręczał czy pomagał. Ja owdowiałem w wieku 28 lat i też chciałem poznać dziewczynę, i co zawsze kończyło się po pierwszej randce albo nocy. cóż takie jest życie i nic na to nie poradzisz. Na szczęście żadna mi nie powiedziała jakiegoś tekstu ze słowem bachor, możliwe , że trafiałem na kulturalne panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimo____
Ludzie czy wy myslicie o czym piszecie? Mnostwo wypowiedzi w stylu \"przeciez nie szukala kogos kto sie nia zajmie\" etc. To jak to sobie wyobrazacie? Ze spotykaliby do konca zycia mieszkajac oddzielnie pracujac kazdy na siebie? Bo nawet mieszkanie z dzieckiem i to nie swoim do przyjmenych rzeczy nie nalezy... (placz, halas, nie mowiac o koniecznosci zajmowania sie nim) Ludzie wchodza w zwiazki po to zeby byc razem i docelowo stworzyc taka czy inna rodzine (z dziecmi lub bez), dom, wziac slub etc. Zreszta kobiety to w wiekszosci wredne podstepne dwulicowe manipulantki... 3 lata temu na wakacjach poznalem pewna dziewczyne... Przez wakacje bylo milo, no ale po wakacjach nie chciala sie dluzej spotykac rzucajac jakis banal w stylu \"jestes niesamowitym facetem, ale nic do ciebie nie czuje\" ... tak sie nasze drogi mniej wiecej rozeszly... W styczniu tego roku odezwala sie chcac sie spotkac, zgodzilem spotkalismy sie kilka razy. Na spotkaniach bylo calkiem milo, miala rozne przyplywy \"szczerosci\" z ktorych sie dowiedzialem, ze \"wlasnie rzucila nieczulego zaklamanego kolesia, ktory zmajstrowal sobie dziecko zanim sie poznali i na ktore musial placic alimenty\" na co byla swiecie oburzona... Tylko co sie okazalo w marcu? Ze ona sama ma juz 6 miesiecznego bachora, a jego ojciec zwial do UK, pare tyg przed porodem :) Jak dla mnie to ona po prostu frajera szukala ktory zajalby sie nia i dzieckiem, albo w najlepszym wypadku nie mogac sobie znalesc innego faceta doszla do wniosku \"lepszy taki niz zaden\"... Tylko co mi po takim zwiazku? Zupelnie nic... Juz wole byc sam niz twkic takim bezsensownym zwiazku. Kobiety maja wypaczone mozgi ktore doprowadzaja do sytuacji ze najpierw zakochuja sie w calkowicie nieodpowiedzialnych, nieczulych dupkach (jak to same czesto okreslaja swoich wybrankow) A gdy taki dupek je oleje i zostawi ze swiezo zrobionym dzieckiem, to wtedy szukaja jakiegokolwiek frajera pozbawionego tych cech... ktorego uwazaja za czulego troskliwego odpowiedzialnego itd. Niemniej wtedy zostaja im juz totalni desperaci albo staruszkowie... Takze rada do drogich pan: Uwazajcie w czyim kierunku wypinacie tylek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki2000
Geronimo zgadzam sie z Toba w 100%. Kobiety potrafia tylko udawac mile i slodkie altruistki tylko wtedy gdy im to na reke... Na czacie WP chyba juz od paru lat pojawia sie jakis niepelnosprawny koles, ktory szuka dziewczyny. Bezskutecznie.... Zadna z tych wspanialych kobiet nie chce niepelnosprawnego co? Dlaczego? Bo na nie nie bedzie w stanie zarobic, bo oznacza to dla nich wiecej pracy... I to jest jak najbardziej ok. Ale za to gdy niepelnosprawna nie moze znalezc faceta to tylko dlatego ze wszyscy faceci to nieodpowiedzialne swinie ktorzy nie chca zobowiazan i szukaja kobiety idealnej. Najsmieszniejsze jest to ze kobiety sa takimi hipkorytkami zdominowanymi przez wlasne emocje, ze i tak nie sa w stanie postawic sie w cudzej pozycji a do tego uwazaja sie za lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian1990
geronimo no nie fajna sytuacja:/ Jak sie to zakonczylo? Przypuszczam ze koncem znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka06.1990
No to fajnie ma ta dziewczyna pod kopula jak sie po 2 miesiacach przyznala do "przychowku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia666
No ladnie po dwuch miesiacach sie dopiero przyznala.Koles ty ja rzuc,bo szkoda zebys dzieckiem cale zycie pomiatal(ja takim dizeckeim bylam...).Tez mam dziecko.I jestem z ojcem dziecka.Nie jestem szczesliwa w zwiazku.Jest jeden facet,ktory mnie kocha i mozna powiedziec,ze czeka na mnie od zawsze kiedy jeszcze bylam bez dziecka.Co najwazniejsze akceptuje moje dziecko.Zawsze o nim pamieta tak samo jak o mnie.Ale nie potrafie odebrac prawdziwego ojca swojemu dziecku,bo ja przez swojego ojczyma bardzo cierpialam.A winna jest moja matka.Moje dizecko musimiec swojego prawdziwego ojca.Jesli teraz mowisz o tym dziecku BACHOR to lepiej ja zostaw.Dziecko niczemu nie winne ma cale zycie placic za bledy swojej matki??Tylko faceci z jajami potrafia wychowywac,kochac,lozyc na nie swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia666
v33 - "chyba sama nie werzysz w to co piszesz. Cheroiczna Polka podjęła trud zajścia w ciażę w wieku 17 lat i samodzielnie wychowuje dziecko. Mi się wydaje, ze ją utrzymują rodzice i zadnego trudu ona heroicznie nie podejmuje, tylko zaliczyła wpadke i szuka kogoś kto się nimi zaopiekuje prócz rodziców." Ona miala na mysli,ze podjela trud donoszenia tej ciazy i urodzenia tegoz dziecka.W dzisiejszych czasach mozna sie wyskrobac i byc happy uciekajac w ten sposob od odpowiedzialnosci.I fakt dziewczyny ktore sa matkami maja inne priorytety.Ale oczywiscie,ze szuka ona partnera ktory zaopiekowalby sie nia i rowniez jej dzieckiem.Czego Ty oczekujesz?Ze odda to dziecko czy co?Dziecko ktore dziewiec miesiecy nosila pod sercem?Ona szuka mezczyzny,ktory bylby w stanie byc z niz i akceptowac jej dziecko.To co ona ma juz do konca zycia byc sama zeby nie okrzyknieto ja glupia dizwka co szuka frajera?A co z tym facetem co zrobil??On ma w dupie.Moze o nim podyskutujecie wredne samce?Facet,ktory obrzuca blotem na tym forum te dziewczyne to jeszcze pal licho ale jej dziecko!Co ona zlego zrobilo>URODZILO SIE.Wiec facet ten nie dorosl do roli ojca ani biologicznego ani przybranego tymbardziej.Nie rob dzieci i sie zabezpieczaj,bo tez splodzisz niechciane i je zostawisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdgasadgsdgsd
głupie matki polki się oburzyły- olej to.. ja bym się z dzieciatym facetem nie zadawała... dziwi mnie tylko zaściankowość tych kobiet że dla nich, jak już ją kochasz to musisz brać z całym bagażem- dziecko teściowa itp. a zresztą jak urodziła w wieku 18- lat to chyba trochę rozjechana jest -_- sorry ja mam prawie 19 lat jestem dziewicą i jakoś żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian1990
Dziewczynko i myslisz ze jak pojedziesz mu tekstem ze on nie ma jaj skoro nie chce cudzego dziecka to on i inni faceci rzuca sie za mlodymi matkami? Wszystkie mowicie ze dziecko nosi sie pod sercem,a jakby tak spojrzec od dolu? Nie pod sercem ale nad... Calkiem inaczej. Po za tym nie kazdy facet "z jajami" chce miec rozklapioche w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem bez sensu jest mowienie ze uprawiala z nim sex bo go kochala. To zwykle zaslepienie osob niedojrzalych. Ja nieraz kogos \"kochalam\", jednak nigdy nie zaslepilo mnie na tyle zebym poszla z kims do lozka. Mam 19 lat, jestem dziewica, jak widac zadna z moich \"milosci\" i tak by nie przetrwala. Nie mam dziecka, nie mam problemu z tlumaczeniem sie, ze ja przespalam sie z nim bo wydawalo mi sie ze on mnie kocha. Teraz zdaje mature, potem studia, a gdy wreszcie trafie na odpowiedniego mezczyzne, chce miec dzidziusia. Na wszystko jest czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dlaczego dupek
Sama masz przychowek i myslisz ze cie kazdy wezmie razem z nim z otwartymi rekami i portfelem? Trzeba bylo MYSLEC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On normalny
a ona dupodaja. Po co mu taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×