Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość humilation

najlepsza Waszym zdaniem apteka internetowa?

Polecane posty

Gość Zofia

A ja od ponad dwóch lat korzystam z usług apteki internetowej www.i-apteka.pl 😊👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 23.05.2019 o 14:08, Gość bugotkaa napisał:

Warto kupować na sanity.pl. Mają atestowane nowoczesne produkty, ja jestem bardzo zadowolona z termometru IR. Mierzy od ręki, precyzyjnie i w zasadzie wszystko a nie tylko temperaturę ciała.

Tez polecam Sanity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Ja regularnie robię zakupy w aptece internetowej doz, mają najszybsza dostawę i najfajniej zapakowane paczki. Cenowo porównywalnie, ale często można trafić na promocję. Jestem bardzo zadowolona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Dla tych, co szukają sprzętów medycznych polecam zobaczyć, co jest w sprzedaży na sanity.Pl. Bardzo dobrze przygotowany sklep, który ma do zaoferowania sporo świetnych urządzeń, więc myślę, że coś interesującego będzie można u nich wybrać. Polska firma, więc, o jakość nie trzeba mieć obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzataa

Jeśli chodzi o sprawdzoną i niedrogą aptekę internetową to ja doradzić mogę www.aptekamirowska.pl/ Bardzo jestem zadowolona z fajnego wyboru u nich i dobrych cen, podoba mi się też to, że migiem realizują zamówienia. Warto sobie ich zapamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często robię zakupy w DOZ aptece, bo jest niedroga a zazwyczaj dostaję wszystko co potrzebuje kupić.. Teraz nawet moja mama dostała rabat 20%, bo jest akcja wsparcia dla seniorów i taki rabat na leki dostają osoby 60+ które robią zakupy między 8 a 12. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam o tej promocji, a powiedz mi czy jakbym ja chciała wykupić leki dla dziadka to też promocja obowiązuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wykupowałam dla kogoś, ale jeśli to leki na receptę to myślę, że tak. To jest na osoby w wieku 60+ a zgodnie z receptą jest opkreślone dla kogo i chyba w jakim wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretta_

Też pochwalę aptekę DOZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak w DOZ jest promocja, moi dziadkowie też się przekonali i tam kupują, leki są drogie, potrzebują ich sporo, więc taka zniżka na duży plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje niedawne odkrycie to aptelia, mają naprawdę świetne ceny. Czas dostawy max 5 dni, więc całkiem nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłam ostatnio swoje suplementy w tej aptece. Sprawdzałam ceny i właśnie Aptelia wypadła korzystanie. Paczka była po dwóch dniach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W doz jak zamawiałam jednego dnia rano to przychodziło mi kolejnego dnia. Ale też dostawy mają tanie bo płaciłam jakoś 5zł. Na pewno warto też osobom starszym powiedzieć o tej promocji dla seniorów. To bardzo dużo 20% taniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ta promocja w DOZie jest super, dla babci teraz cały czasu wykupujemy z rabatem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za promocja dla seniorów? O co chodzi i jak z niej skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Dorka123 napisał:

Co to za promocja dla seniorów? O co chodzi i jak z niej skorzystać?

Jak osoby powyżej 60 roku życia robią zakupy między 8 a 12 to jest rabat na leki -20 % 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×