Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nel0205

TANIE, MODNE sklepy internetowe z odzieżą, obuwiem lub dodatkami.

Polecane posty

Gość karo_88
Co do odzieży to polecam z polskich troll.com.pl a z zagranicznych asos.com (tam mają najlepsze pod słońcem sukienki!). Buty kupuję często na deezee.pl. A co do bielizny to stawiam na krisline.com.pl . To zdecydowanie moja czołówka jeśli chodzi sklepy internetowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margherita80
to dodam adres ostatniego sklepu w którym robiłam zakup www.sklep.bigstar.pl świetna kolekcja w super cenach, sami zobaczcie jak odświezyli wizerunek swój. teraz mają wysyłke gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portfelik.pl
Z dodatkami: portfele damskie i męskie, torebki, saszetki, aktówki, torby na laptopa, kosmetyczki, paski ... http://portfelik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuss25
Hej dziewczyny. Ja osobiście polecam sklep z bucikami www.idealnebuty.pl kupiłam tam już kilka razy i zawsze byłam zadowolona z jakości towaru i obsługi kiedy kupiłam buty za małe bez problemu mogłam je wymienić. Polecam Wam dziewczyny bo na prawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamstyle
Uwaga!!! Do 8 marca 2011 trwa karnawałowa wyprzedaż w butiku Glamstyle.pl. tylko w ten weekend 25.02-27.02 trwa akcja promocyjna w 'podwajamy rabaty' dotychczasowe rabaty zostają zwiększone x2 Sprawdźcie ofertę na: www.glamstyle.pl Śledźcie najnowsze akcje rabatowe na: www.facebook.com/glamstylepl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli biżuteria to tylko w "Niebieski-koralik". Marka Biagi, korzystna cena, bardzo duży asortyment oraz profesjonalna obsługa to jest to co przemawia do zakupów w tym sklepie. Ja czuję się wyjątkowo nosząc biżuterię Biagi, ponieważ sama ją komponuję. Łączę zabawę z modą razem z moją córeczką. Dla dzieci także została stworzona linia kolorowych koralików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziupla.sklep
sklep dla trochę starszych dziewczyn: www.sklep-dziupla.pl zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej1974
Odzież, obuwie, dodatki, biżuteria, kosmetyki, perfumeria, tekstylia, sprzęt sportowy i fitness, sprzęt AGD i RTV, kawa, herbata, markowe wina, suplementy diet, artykuły fryzjerskie, zabawki i gry dla dzieci oraz wiele, wiele innych. A niebawem jeszcze więcej! Dla Kobiet, Dla Mężczyzn, Dla Dzieci, Po prostu dla Wszystkich! Z jednego miejsca. Wiele sklepów na jednej stronie. POLECAM. Jeśli uważacie, że to dobry pomysł - proszę o opinie w Księdze Gości. Te krytyczne również, może coś trzeba będzie zmienić lub dodać... Dostosuję serwis dokładnie wg. Waszych oczekiwań. Zapraszam serdecznie i pozdrawiam forumowiczki i forumowiczów oraz życzę radosnych, zdrowych Świąt Wielkanocnych oraz mokrego Dyngusa:) Andrzej. http://www.zakupymix.pl andrzej@zakupymix.pl GG:28872091

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddiddid
www.cozabuty.pl !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprzedaż w glamstyle.pl
Trwa wyprzedaż markowej odzieży w butiku glamstyle.pl Tylko teraz kupisz sukienki VILA, Stradivarius od 39 zł, tuniki od 29 zł, spodnie od 39 zł! http://www.glamstyle.pl/pl/promotions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvatica
Jeśli chodzi o torebki to najlepsze na www.torbi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nateczka79
moje ostatnie odkrycie na blogach modowych - www.rajmarek.pl - ciuchy i zdjęcia są bomba, ceny bardzo w porządku, poza tym częste promocje i bony rabatowe do wygrania w konkursach ! ;) polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenne zakupy
a ja odkryłam newfashionstore.pl i to dzięki forum kafeteria :) sprawdziłam fajne ciuszki niedrogo i szybka dostawa :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudel
widziałam ostatnio fajny sklep, ale nie pamietam nazwy, wiem, że jego baner miala Cajmel na blogu, coś z wieszakiem, polecam, bo ciuchy po 20 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalesnikova
Hej, jesli interesują Was tanie, ale oryginalne i niepowtarzalne dodatki, to zajrzyjcie na stronę ze zdjęciami moich prac. Jak wpadnie Wam coś w oko, to da się tam znaleźć linki do aukcji, ale bardziej zależy mi, żebyście pooglądały i napisały, co myślicie o pracach http://nozvoko.flog.pl/archiwum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×