Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nel0205

TANIE, MODNE sklepy internetowe z odzieżą, obuwiem lub dodatkami.

Polecane posty

Gość gość
może nie super tani, ale piękne i modne rzeczy: www.modelove.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super tanio być nie musi, jeżeli tylko jakość jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia_hello
Jakość to podstawa! Nieważne, czy kupuję w normalnym sklepie czy przez internet, zwracam uwagę przede wszystkim na jakość. Ze swojej strony mogę polecić zakupy przez sklep internetowy www.perfektsport.pl - zamawiam tam obuwie i odzież sportową, mają marki takie jak nike, adidas, ecco w bardzo korzystnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereniaa789
Ja do swojego sklepu zamawiam rzeczy od hurtownika onlinehurt.pl : ) zamówienia od 399 zł są zwolnione z opłaty za kuriera, a od 700 zł zaczynają sie rabaty! ubrania są genialnej jakości, jeśli ktos kupuje większe ilosci, to polecam jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzież i bielizna damska :) www.elcanto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklep z meskim ( i naprawde fajnym obuwiem) to http://www.scarpe-esclusive.pl/ ,kupowałem dwie pary butów – dobra jakośc, ok. cena. Jestem dość wymagający jeśli chodzi o buty, ale naszczescie mam pare sklepów, w których mogę znaleźć cos dla siebie ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenija
polecam pierwszy na świecie sklep internetowy z indywidualną analizą stylu i sylwetki fashionshake.pl. ekspresowa wysyłka ,świetny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Tenija
PIERWSZY NA ŚWIECIE SKLEP INTERNETOWY Z INDYWIDUALNĄ ANALIZĄ STYLU I SYLWETKI KLIENTEK http://fashionshake.pl/ Polskie produkty,przystępne ceny,ekspresowa wysyłka i świetny kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sklep www.akoya24.pl z tanią (ale nie tandetną) biżuterią sztuczną i nie tylko. Mają duży wybór naszyjników i kolczyków, ale też widziałam u nich zegarki na łańcuszkach, paski i torebki. Kupowałam u nich już kilka razy i wielkim plusem jest szybka wysyłka, kiedyś to nawet po zakupie, następnego dnia zapukał do mnie listonosz z przesyłką (swoją drogą Poczta Polska też się poprawiła;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja preferuje Eobuwie. Procz butow maja calkiem fajne torebki i portfele. A czasem sie calkiem mile wyprzedaze trafiaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na F-Fashion jest dużo bardzo fajnej i przede wszystkim niedrogiej odzieży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dodam sklep z sukienkami sugarfree obecnie bardzo duża wyprzedaż kolekcji letniej sprawdzony szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpopularniejszy sklep z bardzo dużą ilością dodatków? Do głowy przychodzi mi tylko bottonex, tam się zaopatruje w wszelkiego rodzaju broszki, wisiorki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge polecić www.factoryprice.pl , to jest outletowy sklep, duży wybór mają i często wprowadzają nowości, zrobiłam juz dwa razy zakupy w tym sklepie i wszytsko jest OK. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.modaland.pl Macie tam wszystkie second handy ze swojej okolicy. A jak nie to możecie dodać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna232323
Podobają mi się ciuchy od www.parisv8.pl. Sklep specjalizuje się we francuskiej modzie, więc jeśli dobrze się czujesz w tej stylistyce to proszę, korzystaj! :-) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja korzystam i jestem bardzo zadowolona z magazynu mody :) Tam jest dużo rożnych rad i porad. Tu wam podaje link www.stylen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.stylowosklep.pl Proszę bardzo! :) Do wyboru, do koloru! :) Sklep otwarty od niedawna i codziennie dochodzą nowe rzeczy! :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×