Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarek_83

Poleccie jakies fajne miejsce na wakacje?

Polecane posty

Gość kala-marnica
Grecja:Santorini.Lefkada,Kreta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniP
a może by tak coś w Polsce, możesz sobie objazdówkę zrobić po Polskich zamkach, najwięcej zamków jest na dolnym śląsku, fajne zamki są na szlaku Orlich Gniazd ale to jak ktoś ruiny lubi :) http://www.zamiasto.com.pl/mapa_okolic,zamki-w-polsce.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki_30
Sardynia i Korsyka...piekne wyspy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój odbyt może
/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz mozliwosc podrozowania po Stanach Zjednoczonych, goraco polecam stan Floryda - cudowne miejsce, szczegolnie The Keys i Miami. piekne plaze, ocean, rafy koralowe.... duzo zwiedzania, rozrywki, jedzenia, odpoczynku, relaksu.... wszystko czego dusza i cialo zapragna.... ach, rozmarzylam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutiro
portugalia ;) marze zeby tam pojechac, na urlop i podróż poślubna w jednym, tak zaplanowaliśmy... ;) tylko jeszcze staram się dopytać znajomych i na forum czy alfastar to dobry organizator, bo ogólnie podoba mi się w ich katalogu jedno miejsce,to jest hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remka
ja będę z alfą drugi raz lecieć, bo pierwszy wyjazd do tunezji zalatwili nam dobrze, więc od siebie mogę napisać, że biuro jest sprawen. nie jestem pewna czy w portugali nie zrobiło się drogo przez euro. my teraz lecimy na teneryfę, ale bez liczenia pieniędzy, bo to też wymarzona podróż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara-M
Jesli tylk jest mozliwosc wola i czas warto jezdzic ! Podroze ucza i bawia , nie trzeba sobie odmawiac - raz sie zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yadz1a
bardzo podobało mi się w Egipcie. pewnie się niektórzy wzburzą, że to zgrana płyta, ale dla mnie to było bardzo "inne" miejsce. byliśmy w Sherm z Alfa - turystyczny "klasyk" chyba, ale spełnia dobrze swoją rolę. spiekliśmy się strasznie, ale kremiki nas dobrze znieczulily. i ominela nas zemsta faraona :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancur
Wszyscy rozpisują się o podróżach zagranicznych, a ja wspomnę o kilku przeuroczych miastach polski, które również można zwiedzić przez wakacje:) Nie rzeba przecież wyjeżdżać za granicę na cały urlpo;) Przede wszystkim warto, według mnie, zobaczyć Sandomierz, Kazimierz Dolny, Toruń, Wocław czy Kraków. Pamiętam, że każde z tych miast olśniło mnie na swój indywidulany, oryginaly sposób. Większość widziałam jako mała dziewczyneczka, najczęstszy kontakt mam z Krakowem. Dla wybierających się w jego tereny mogę nawet polecić spawdzone miejsce na nocleg - hostel Aston. A jeżeli ktoś wolałby spędzić wakacje aktywnie, to okolice Szczyrku i Bielska-Białej obfitują w bardzo przyjemne i ładne szlaki górskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zagranicznych wycieczek to lubię te gdzie można poleżeć i poodpoczywać, dużo słońca, piasek i woda to wszystko czego mi potrzeba :) dlatego Tunezja lub Turcja są jak najbardziej ok!! A jak tylko mam kilka dni wolnych to lubię takie krótsze wypady do różnych fajnych miejsc w Polsce. Trochę zwiedzania, trochę imprezowania -Wrocław, Poznań, Sopot no i dość często Kraków, gdzie też zatrzymuję się w Astonie, bo zazwyczaj jedziemy w więcej osób i rabacik zawsze dostajemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem najlepiej i już
Szklarska Poręba, Szklarska Poręba, Szklarska Poręba, Szklarska Poręba, Szklarska Poręba!! Absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
ja w tym roku mam zamiar jechać do Bułgarii na obóz ok-tours, wiem, że jest tam tanio i widoki są boskie..ogólnie nie ważne gdzie się jedzie ważne z kim, a że już nie raz jeździłam z nimi na obozy to wiem, że towarzystwo na tych wyjazdach zawsze jest świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,że ok-tours organizuje tylko wycieczki dla dzieci:) jak widać nie tylko:) Ja w tym roku wybieram sie na dwa tygodnie do Chorwacji. Może jakiegoś szału tam nie ma,ale na pewno można tam dobrze zjeść- już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
ja 19 maja lecę na majorke. Był może ktoś na majorce jesli tak to chcialabym aby mi troche opowiedział jak tam jest itd. czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze swej strony
polecam Tajlandie, ale omijac Pattaya. Bilet drogi, ale tam tanio jak barszcz. Ja zwykle latam do Bangkoku i na miejscu szukam noclegow. W tym roku bylam na Phuket. Super, tajski klimat, atmosfera.. przemili i zawsze usmiechnieci ludzie. Piekne wyspy, np. Phi Phi (tam jest plaza z filmu 'The Beach' z Di Caprio), czy wyspy Jamsea Bonda. Floryda rzeczywscie super - lubie Coco Beach :) albo Sarasota.... No i oczywiscie Italiaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze swej strony
a Santorini, ktore tu ktos polecal, nieszczegolnie przypadlo mi do gustu... ale to kwestia upodoban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam nasze polskie
piękne góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryska
nikt nie byl na majorce :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla młodszych to na www.kolonieiobozy.pl ; jak starsi to podpytać na www.szarpietravel.pl - tanio i ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorot@
Może Chalkidiki bądź Minorka? W biurach podróży pełno ciekawych ofert i do tego promocji. Szczególnie warto zwrócić uwagę na hity tygodnia itaki, gdzie można nabyć urlop po atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj widzę głównie zagraniczne wycieczki polecane... ja jednak preferuję wypady w Polskę, Bieszczady i Mazury to jak dla mnie dwa "hiciory" wakacyjne. jeśli natomiast szukasz czegoś fajnego dla dzieci, polecam wyjazdy z ok-tours, wynalazłam ich przez sieć i naprawdę jestem bardzo miło zaskoczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romko
No większość jest zagranicznych wycieczek, bo tak naprawdę ceny są mniej więcej takie same już teraz, a z pogodą u nas bywa różnie. To raz. Dwa, że jak mam jechać na polskie morze i ściskać się w tych mega tłumach na plaży i w knajpkach, to odechciewa mi się wakacji. Jasne, że można fajnie spędzić u nas wakacje, w końcu mamy bardzo ładne i szerokie plaże, jednak od jakiegoś czasu wolę jednak jechać za granicę. A jakie kierunki? Obojętnie, jak dla mnie najważniejsza jest ekipa, a nie miejsce. Prawdę powiedziawszy ostatnio nie mam jakiejś zgranej paczki, z która regularnie jeździłbym na wspólne wypady, raczej korzystam z portalu twoja-podroz.pl, gdzie ludzie zbierają się, żeby wspólnie zebrać się na jakiś wypad. I tam szukam ciekawych kierunków i osób, które odpowiadałyby mi, wtedy ruszam w podróż:) Ostatnio miałem bardzo fajny wypad do Czarnogóry, więc to miejsce mogę polecić, ale i tak uważam, że kluczowa jest ekipa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostatnich latach zwiedziłam zagranicę, teraz ciągnie mnie w polskie strony :) myślę że zdecyduję się na mazury, bo kiedyś byłam i na prawdę magicznie wspomiam... ciekawa jest to biuro podróży co miodowo podała, widzę że mają kolonie w dąbkach - świetna opcja żeby wysłać swojego malucha, a mam taki zamiar jak tylko pójdzie do 1 podstawówki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×