Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darek1985

Łysienie a powodzenie

Polecane posty

Gość
słodyczy nie jem od 7 lat bo to jest trucizna :D :D może niebo w gębie jakaś chwile ale niszy organizm :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty, żeby nie było. Ja się z tego śmieje, a nie tworze problem. Mam długie, kręcone włosy. Jestem szatynką, tym bardziej widać kilka białych nitek. Stres się dobija tak, a nie inaczej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Casertana 👄 Skarbeńku zrób sobie pasemka blond uwielbiam... :P ;) Jaki masz kolor oczek? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buterfly073
mi to nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrr
170 cm wzrostu to Twoim zdaniem "średni"? Średni to jest 180. 170 cm to jest niski wzrost. Podsumujmy: niski, łysiejący 24-latek.. hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
Niski łysiejący 24 latek to jest to! :) Nie spowodujesz abym miał kompleksy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrr
Ale Ty już je masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrr
Nie twierdzę że absolutnie żadna Cię nie zechce. Każda potwora znajdzie swojego amatora. Ale mówić o "powodzeniu" to gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty, nie wolisz naturlanych białych pasemek? :D Prawiczku, błagam... moje życie to temat na książkę pt 'czego nie robić' ;p Darek, olej. Życie jest zbyt krótkie żeby się czymś takim przejmować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Złoty, nie wolisz naturlanych białych pasemek? bardzo lubię na cipce :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_ja
rtrr, ale Ty żyjesz stereotypowo. Ogólnie ten temat jest tak stereotypowy jak dowcipy o informatykach. A rzeczywistość jest jednak inna. Co z tego, że ktoś jest mały a na dodatek łysy. A mało takich nie znam? ZNam i jak najbardziej mają bardzo dobrze w zyciu, rewelacyjna pracę co za tym idzie pieniądze oraz fajną kobietę. ALe najwyraźniej niektóre osoby zyją w świecie Hollywoodu czy Bollywoodu. Niech bedzie wysokim brunetem o wysportowanej budowie. Apropo znałem takiego jednego młodego, który wyłysiał na górze głowy i oczywiście po bokach golił na zero (zapewne nadal goli ;) ) A wzrost też 170 cm ale miał zajebiście wysportowaną sylwetkę. Jak kumpele go widziały to było zawsze "och i ach" jaki to On jest. Po prostu trzeba w takim razie zainwestować w swój rozwój fizyczny jak i rozwój osobisty nie w żadne przeszczepy a będą wyniki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty, nie buracz Ty młodziezy w głowach:D! łysy facet, jeśli ma męską twarz, sliczną figure, kształtną czaszkę jest o niebo bardziej sexy niz "włochaty" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MxN
Jak ktoś napisał to jest myślenie stereotypowe. Faceci mają o tyle łatwiej, że wystarczy, że zadbają lekko o swoją sylwetkę i dobrze się ubiorą i mają wzięcie. Czy to będzie niski i łysy czy wysoki chuderlak. Na studiach kumpel ma znajomego, który ma na dobre poniżej 170 cm (choć ma włosy :P) ale ma (czy miał bo już nie mam kontaktu) taką dziewczynę, że by zazdrościło wiele wysokich przystojnych brunetów. A dlaczego On ma takie wzięcie. Bo jest wariatem w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Przy Nim nie da się nudzić :) Dlatego nie myśleć, że się jest niski i ma się łysinę tylko być sobą i tryskać humorem. Kobiety to uwielbiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
Ważne aby być sobą. I taki jestem. Jak zawsze szalony :) Jedynie powagę mam do uczuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysienie, czesto jest spowodowane nadwyzka testosteronu.wszystko zalezy od tego jak sie ''nosisz'', moze byc bardzo sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
U mnie to jest spowodowane genetyką oraz niestety wcześniej stresem. W sumie jak pisałem uważam siebie za atrakcyjnego i to jeszcze bardziej jak mam mniej włosów :) I nie przeszkadza mi te 170 cm. Ba mniejszy znaczy sprawniejszy i zwiniejszy. Tym bardziej szybszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1985
No w weekend mam zamiar to zrobić ;) A i bym zapomniał pewien tekst "Dlaczego co raz bardziej kobiety wolą łysych". Co z tego wynikło? Łysa glaca kojarzyła się kobietom z.... penisem stąd pewny pociąg do łysych o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NLS69magic
A co ma do tego, że ktos jest łysy i ma 170 cm wzrostu? Brak wiary siebie widzę u ludzi. Ciagle ludzie żyją stereotypami. Szcególnie w internecie. Dla kobiety wyzwolonej, która lubi zabawe, wie czego chce nie liczy się czy jest ładny, jaka ma twarz ale co facet z sobą prezentuje. Czy ma jaja czy ich nie ma. Mężczyzna alpha czyli \"przywódca stada\" Może być to byc facet, który ma twarz jak Palikot (Powiedzmy wprost obrzydliwą) ale jak coś ma w sobie i jest pewny siebie to mozna byc pewny, że jest o wiele bardziej atrakcyjniejszy niż facet majacy 190 cm, opalony brunet i jeszcze nie wiadomo co ma na sobie w stylu lalusia. A najpopularniejszy uwidziciel na świecie \"Bad Boy\", który robi warsztaty szkolenia uwodzenia (NLS) to jak wygląda. Jest łysy fakt troszke wyższy niż 170 cm, przystojny tez nie jest ale kobiety za Nim szaleją. Nauczcie się sztuki uwodzenia, praktykujcie ile wlezie a zobaczycie, że kobiety bedą zwracać Waszą uwagę :) Nie ważne jak wyglądasz ale ważne co prezentujesz z sobą. Pozdrawiam Was i Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NLS69magic
Wybaczcie te literówki ale godzina robi swoje. Jeszcze jedno na marginesie Panowie. Nie użalajcie się nad sobą. Kobiety tego nie cierpią u facetów. Tak więc głowa do góry i do przodu! I powiedziec sobie "To ja jestem dla Was księciem z bajki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja nie zwracam uwagi na włosy tzn .. koleś był tak zadbany że to się nie rzucało w oczy miał krótko ścięte włosy a że miał zakola i mało uz włosów [facet 24lata ]to co on może zrobić ? u niego kazdy facet w rodzinie taak mial i nie ma czym się przejmować to nie wada ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NLS69magic
Mawronka Jetseś przykładem normalnej, wolnej kobiety. Oby tak więcej takich kobiet! :) Dobranoc już na serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) miło .. trzeba polubić siebie .. dobrej nocy . Ja przysnęłam na godzinę tylko a o 6;00 mam wstać ..jak zobaczycie jutro kogoś z podkowami pod oczami to pewnie będę ja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbin ka
to jest pierwsze na co zwracam uwagę u facetów, moje kolezanki zresztą tez, jak facet ma przerzedzone włosy jest skreślony bo to świadczy o klopotach zdrowotnych, a poza tym jest odrażające fuj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
łysi to brzydcy :o :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
..każda potwora znajdzie swego amatora .. Mawronka masz szanse..:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beczeć nie mam zamiaru .. nie chcę opisywać tego co mi się np miłego ze strony facetów spotkało .. jest sie 'zajętą'ale miło jak inni zwracają uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×