Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_szarlotka_

urlop z 2-letnim dzieckiem w bieszczadach....

Polecane posty

czesc dziewczyny. znacie moze jakies fajne miejsca w bieszczadach gdzie warto pojechac z dzieckiem?? chodzi mi o jakies naprawde ciekawe miejsce, gdzie beda jakies fajne trasy piesze(dosyc proste zeby moznabylo przejechac wozkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego akurat
bieszczady? 2 latek wiecej frajdy mialyby nad morzem- piasek i woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za morzem nie przepadam.. bardzo lubie gory:) tamtejsze klimaty, lasy ,potoczki, cisze i spokuj:) chodzi mi o miejsce gdzies na uboczu lasu itp, nie chce jechac do jakiegos centrum miasta ani w zadne zatloczone miejsce a dlaczego w bieszczady??? bo jeszcze tak nigdy nie bylam a slyszalam ze sa bardzo piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli juz upierasz sie na
Bieszczady, jedzcie do Chrewtu. Jest tam osrodek nad zatoka Potoku Czarnego, plytka woda, plaza, mozna wypozyczyc lodke czy rower wodny..... co do tras to zgadzam sie, ze nie sa to trasy dla dziecka... no i te niedzwiedzie :-D Tak, generalnie 2-latek chyba na Bieszczady za maly jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Bukowiec. Byłam z moimi synkami 1,5 i 3 lata i byliśmy z mężem zadowoleni. Trasy spokojne dzieciaki miały co robić nie daleko rzeka Solinka więc mogły się chlapać. My zatrzymaliśmy się w domku Słoneczna Kraina. Właściciele bardzo mili i pomocni. Jeśli się przyda to podaję numer +48 781 506 423.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jest dużo solidnych pensjonatów w dobrych cenach - http://www.infoturystyka.pl/kraina,bieszczady.html - i oczywiście w wielu sensownych lokalizacjach ;) Ogólnie Bieszczady to najlepsze możliwe miejsce na wypoczynek w Polsce, takie moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×