Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość myszkameister

Barwy szczęścia

Polecane posty

Gość myszkameister

co oni zgłupieli czy co ??...na Wielaknoc choinke ubierają??

Gość Zgłoszenia
To tak jak w MjM teraz mają mieć wigilie:P Bu u nich ten czas jakoś inaczej płynie:D

Nie przesadzajcie. Te seriale są nakręcane latem, a my latem mamy powtórki. Czyli na jesień oglądamy lato, na zimę jesień, a na wiosnę zimę.

Gość myszkameister
Dokładnie;(;)zreszta dawniej chyba w M jak miłośc tez byla idelana synchronizacja...to jednak podstawa takich tasiemców by były bliskie życiu...

Mi i tak podoba się ten serial. Ma więcej wątków niż w innych serialach. A co do choinki - to racja bo dziwnie ogląda jak oni ubieraja choinkę kiedy u nas wiosna.

Gość Felixja
cześć jestem qwielką fanką barw szczęścis bede pisać codziennie na nagłówku będzie mój psełdonim

Hej ja też lubię ten serial, ale coś mało osób tu chyba zagląda. Nikt nie chce podawać żadnych nowych informacji ani po prostu wymieniać się komentarzami. Miło że będziesz tu zaglądać.

Gość myszkameister
Mnie się tez podoba bo jest bardzo życiowy..ale niektóre postacie są jakies przerysowane- jakby na siłe chcieli zrobic z n ich takie życiowe...prawie wszyscy faceci przecież sa tu brzydcy jak poczwary;(

Gość shdfuhf
aa zapomniałam jeszcze o Norbercie on jest chyba naj w tym serialu, jak dla mnie oczywiście ;)

Gość myszkameister
własnie ogladam jakąs powtórkę...Jak mnie sie podoba, jak oni dbają córkę- chcą jej zmienic gimnazjum i zastanawiaja się jak to zrobic...a ja np. nawet klasy zmienic nie mogłam:(

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.