Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość myszkameister

Barwy szczęścia

Polecane posty

Gość turkus113
Na 0barwy00szczescia0.bloog.pl wywiad z M.Molakiem (serialowy Hubert)!

Gość myszkameister
czy ta Iza nie przesadza aby z tym Rafałem?...co prawda chyba jak większosc kobiet w sytuacji przemocy ze strony męża popełnila błąd wycofując oskarżenie ale jednak on chyba teraz sie zmienil a ona ztakimi knowaniami i podstępami do niego...az ie chce sie na to patrzeć... podobnie zreszta inne postacie w tym filmie są jakies podstepne teraz i zimne- aż to robi sie przerażające...

Ja sie nie dziwię Izie. Nie ma pewności, że Rafał się naprawdę zmienił. On to robi wszystko, żeby ją udobruchać, a jak urodzi się dziecko to znowu jej dramat zacznie się od nowa.

Gość cvrtyp
no on już znów zacznie bić, gdzieś o tym czytałam. no i pewnie Marta będzie miała romans z tym swoim koleżką z pracy ;), nie cierpię tych Walawskich, strasznie sztucznie grają. A Zenek i Roman, to takie Ryśki z barw szczęścia ;)

Gość myszkameister
on robi wszystko, zeby ją udobruchać??przeciez dba o nią i przyszłe dziecko.a przeciez to ona nie gra z nim fair a wręcz go oszukuje... Jak dobrze, że dzis jakis normalny był ten odcinek...najbardziej mi sie podobła rozmowa tych dwojga mlodych przy korepetycjach...

Gość wasza szalona kasia dowbor
rozmowa Klary i Huberta, pokazała bardzo typowe zachowania małolatów. Smarkacz chce seksu, a dziewczyna nie, no to najłatwiej powiedzieć Ty mnie nie kochasz bye! Myślałam, że młody Pyrka ma lepiej poukladane w glowie niz wiekszość jego rówieśników. Pomyliam się. Ale uważam, że to jeden z mądrzejszych wątków, które podejmuje ten serialik.

a jeśli chodzi o Gordonów, to po niby przemianie Rafała sytuacja powtórzyła się. Nie wiem dokładnie czy uderzył Izę, czy co jej zrobił, ale ona wtedy zrozumiała, że nie może z nim być. Tylko postanowiła rozegrać to inaczej. I dlatego konspirują z Blanką.

Gość lolka ta od bolka
maz chciał udrzyć ize tuylko ona mu nei pozoliła i powiedziała po tym do blanki ze wie ze po porodzie sytuacja sie powtórzy i dlatego zbiera pieniadze zeby opuscic meza jak urodzi. Ale dla mnie to troche smieszne jest, przeciez ona z małym dzieckiem bedie potrzebowała naprawde duzo kasy, chce isc do pracy a podejrzewam ze nigdy nie pracowała. Ale pewnie ktos ze znajomych znajdzie jej super prace.

pracowala kiedys jako modelka

Gość myszkameister
...własnie dlatego mnie dziwią te jej zagrania...co prawda mogła się przerstraszyc, jak mąż chcial ja uderzyc tym bardziej, ze jest byla w ciązy ale przeciez bardzo dobrze sobie z tą sytuacja poradziła i bardziej chyba on sie przestraszyl niż ona...a takie zagrywki i kłamstewka jak teraz robi to az przykro patrzeć...przeciez on jej chyba ustępuje we wszystkim... co do tych małolatów to dla mnie ta sytuacja typowa nie jest bo ona przeciez nie chce już po pierwszym razie...i dlatego on tej sytuacji nie rozumie...

Gość mgddfgfg
dla mnie to polecieli takim szablonem z młodzieżowych pisemek z tym młodym pyrką, że nie chcesz ze mną sypiać, to mnie nie kochasz...jest spora nie spójność w tym, bo jak jeszcze niedawno mówił o tym Jakubie, jak tłumaczył Klarze, to jak dorosły facet, a teraz nagle takie szczeniactwo.

no niestety w sprawach seksu najczęściej szczeniactwo wychodzi, jak sobie przypomne czasy licka, ehhh ciesze sie ze wyroslam z tego glupiego wieku. A to ze Klara nie chce nawet po pierwszym razie jest zrozumiale, przemyslala, stwierdzila ze to za wczesnie i nie jest na to gotowa. Trochę głupio rozegrala te rozmowe, no ale miala prawo powiedzieć nie.

To Hubert myśli sobie, że oni teraz będą ze sobą na okrągło sypiać, a przecież jak matka Klary się dowie to będzie niezły dym. Mnie też zdenerwował ten szantaż - nie chcesz ze mną się sypiać, to od razu nie kochasz.

Gość lolka ta od bolka
uwazam ze iza robi dobrze odhcodzac od swego meza, on i tak ja pobije wczesniej czy pozniej. A hubert zaskoczył mnie swoim zachowaniem, uwazałąm go za naprawde fajnego chłopaka.

Julka nie powinna się wtrącać w sprawy Kaśki. Tylko niepotrzebnie namieszała między nią a Ksawerym. Uważam, że Ksawery pasuje do Kaśki. A wy co myślicie?

Gość dżager
no w końcu iza przyszła po rozum do głowy, mam nadzieję, ze ten psychol rafał dostanie za swoje co do julki i kaśki, to julka miała przeciez niezłą akcję z ksawerym i on wczesniej sporo mataczył, także julka moim zdaniem martwiała sie o przyjaciółke i zrobiła to raczej z troski o nią, no a że ksawery raptem przeszedł taka metamorfozę no to bez komentarza, w życiu raczej tak nie jest

Gość fanka anka
a ja uwazam ze julka zrobiła dobrze. Powiedziała kasce jaki byl ksawery kiedyś, a ze sie zmnianił to inna sprawa o ile w ogóle sie zmienił. bo to ze powiedzial julce ze nie mowil ze paweł bierze narkotyki to nei musi byc prawda. Kaska sama dokonała wyboru. Ponadto julka wiedziała jak kaska zawiodła sie ostatnio na facetach i nie chciala zeby po raz kolejny siejejto przytrafiło.

Gość guta
oglądam z zainteresowaniem- mogłam wreszcie zobaczyć jak wygląda obecnie B.Sołtysik- b.żona Englerta...zawsze byla interesująca,pochodzi z zacnej wadowickiej rodziny-też tam mam bliską rodzinę i wiele o Sołtysikach wiem

mOżE akurat Kaśka będzie z Ksawerym. Wkurza mnie trochę Marysia, może dobrze, że zniknie z serialu. A Roman pewnie znowu będzie romansował z Renatą.

Ciekawe czy Paweł wytrzyma bez narkotyków? A co do Marty to powinna zostać w kraju. A jej mąż ciągle i tak ma do niej jakieś pretensje, a sam nie jest lepszy.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.