Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość myszkameister

Barwy szczęścia

Polecane posty

Szkoda, że nie widziałam wczorajszego odcinka od początku. Dopiero później włączyłam i mówili, że rodzicom jolki wyskoczył w gaciach jej amant. Musiało fajnie to wyglądać (:

Gość myszkameister
Teraz strasznie dużo dają tych powtórek i widzę, ze nie widziałam bardzo wielu odcinków...a bardzo mi się podobają, np jak sobie dziękują albo przepraszają się..bardzo mis ie podobał wątek niby-kradzieży dokonanej przez Marysię-sprzątczkę.Abo jak sobie pomagają- np. ta ślicznotka(od Sama), co sie jej zwierzył ten chłopak po wypadku na budowie z chorym kręgosłupem...albo jak tej slicznotce ojciec chce pomóc kupnie kanapy:)Albo jak ta, co zatrudniła Marysię, zdecydowała sie jechac za męzem do Londynu(tylko dlaczego oni jeszcze razem nie wyjechali?- czy cos pokręciłam?..) Albo wątek tego warzywniaka matki tej ślicznotki...super:) jasne, ze nie tylko w hipermarketach sie kupuje- ja nie mając samochodu, rzadko decyduję sie na tachanie warzyw z hipermarketu... toż to głupota!... I w ogóle te odcinki co teraz widzę, sa wg mnie super- takie normalne codzienne problemy a jednoczesnie nie tylko jakis zaścianek i faceci przypominajaćy z wyglądu pijaczków w moim bloku z młodosci -a za to romansujący z lekarkami;);( Jest tez Paryż, Londyn no i ten watek fitnes-klubu jak dla mnie w dechę:) Tylko nie rozumiem, co własciwie stało się z Samem???kompletnie straciłam wątek...

Gość myszkameister
A jak mnie wzrusza jak oni wszyscy nawzajem sobie ustępują...:) jak sobie mówią, jak "zastanawiałe(am) się nad tym, co mówiłeś(aś)"...dzis, np. jak Piotr powiedziła Marcie, ze jednka zrobi sobie badania...az mi się łza w oku zakręciła...albo jak zastanawiali się czy Marysia- sprzątaczka jest zanadto krępująca w domu czy tez nie...i jednak wyszło na korzysć Marysi:) ech, dlaczego w życiu rzadko tak bywa?...

Gość myszkameister
Nikt mi nie powie, co sie stalo z Samem?.. alez mi sie podoba ten wątek Julki i Pawła:) tylko wydaje mi sie, ze Paweł za nic nie pasuje do rodzinki Julki....:( Hubert tez mnie bardzo interesuje i jego rodzina tez...bardzo sympatyczna mama ale ojciec chyba grubo przesadza...

Gość myszkameister
A oni się poznali w Anglii czy w Polsce?...bo jestem teraz na etapie w tych powtorkach, ze jakis typek co wrócił z Anglii , co to przetrzymuje komus jakies prochy, zacztna Kaśkę szantażować...fuj....!:(

Gość tak sobiee
Serial jak serial ujdzie, bo jest jeszcze w miarę nowy, ale nigdy nie będzie tak popularny, jak mjm, nie ma tego czegoś, zawsze będzie w jego cieniu.

Gość myszkameister
Tez mi sie tak zdawało ale czasem jednak wolę Barwy Szczęścia... W M jak miłość jest kilka postaci, które są irytujące...Marta czy Sylwia , dawniej tez Ewa strasznie działają mi na zęby:):( W Barwach szczęscia jak do tej pory raczej nikt...no moze tylko brzydota niektórych panów;) Czy ktoś pamięta jak to się stało, że Ksawery odczepił sie od Julii?..bo przeciez chciał ją zaciągnąc do łóżka za namowa kumpla z pracy...i przeciez nawet Pawłas prowokował, zeby go uderzył... Julka to mjest w ogóle bardzo rozsądna dziewczyna..i ma osobisty wdzięk i urok:)

Gość tak sobiee
To znaczy ja nie twierdzę, ze mjm jest super, tylko jednak jakoś bardziej wyraziste są te postacie, tak ja pisałam ma coś w sobie, co bardziej przyciąga, no i chyba generalnie ma lepszą obsadę.

Gość myszkameister
nie wiem czy jestem na bieżąco bo oglądam raz wieczorem raz rano:) wiec mam chyba bigos w głowie:)) ale ten szefunio w redakcji strasznie mi sie nie podoba...zachował sie jak kretyn jak zwolnił osttanio te dwie dziewczyny za plotkowanie o jego spotkaniach z Martą... Marta jak zwykle zachowała sie z klasą...fantastyczna kobieta z niej jest... ale na miejscu tych dziewczyn to nie wiem czy bym w gębe nie napluła na odchodne temu szefowi- jednej przeciez dał wypowiedzenie wprost wyjmując je z drukarki...

Gość myszkameister
Jak Wam sie podoba Maria po tych zdjęciach do tego czasopisma?? mnie mwogole- zrobiła sie taka napuszona..i jak sie fotografowała z tym redaktorem tez mi sie nie pdobało..było mocno dwuznaczne...wcale sie nie zdziwiłam, ze mąż maił jej to za złe... chociaz jest on strasznie zasadniczy...strasznie mnie bolało, jak zabranial Hubertowi spotykac sie z tymi chłopakami z jego kapeli..to było stanowczo za surowe.. abo teraz jak chce córke przeniesc do szkoły prowadzonej przez siostry zakonne!Boże, jakie on ma pojęcie o wychowaniu?! za karę posyłac do takiej szkoły?! i co za efekt z tego ma byc oprócz tego, ze ją upokorzy?... przeciez do takich szkół chodzą dzieci, które sa chowane na codzien w przywiązaniu do wiary i są dumne z takiej szkoły a nie straszy sie ich taka szkołą!...litości...oby ta jego kochanka z pogotowia odwiodła go od tego pomysłu!...

Gość Chanel-mademoiselle
Nie oglądałam BS od początku ale poczytałam sobie streszczenia odcinków.Nie wszystko tam jednak jest.Więc mam pytanie:jak Adam został aresztowany to sąsiedzi postanowili pomóc Basi by go wyciągnąć z więzienia.Taką decyzję podjęli bo 20lat wcześniej coś się wydarzyło na ich ulicy właśnie z udziałem Basi i Adama.Czy ktoś pamięta o co chodziło?

Gość Adam współpracował
z policją, wyszedł z więzienia, dostał pracę u Jelenia, ten co ma niesłyszącego synka. Wcześniej na Basię napadli ludzie, którzy grozili jej synowi, uratował ją Zenek. Dużo później wzięli ślub.

Gość Chanel-mademoiselle
jeżeli chodzi o Adama i jego współpracę z policją to to wiem.Chodzi mi o wydarzenia z przed 20lat,które z wiadomych względów nie były pokazane w filmie.Była tylko rozmowa dlaczego ci sąsiedzi chcieli pomóc Basi i Adamowi.Taką decyzję podjęli bo właśnie coć się kiedyś tam wydarzyło.Ale co?

Gość myszkameister
A powie mi ktos jak to sie stalo, ze Kasia Górka jest z Ksawerym?? oglądam o róznych porach i pojęcia nie mam...dla mnie Sam był zawsze bardzo podejrzany i juz jak zerwał kontakt z Kasia jak mieli sie pobrac tylko nagle jakby nigdy nic przyjechal do Polski po paru miesiacach, byłam zdziwona, ze jedank go przyjęla...A potem okzalo sie, ze miał kiedys żonę...boże, ten człowiek jest nieobliczalny przecież!...a potem miał wyjechac na 3 lata do Singapuru a potem jednak zrezygnowal z tego wyjazdu dla Kasi...i co dalej sie stało, ze jednak nie sa razem?? jeszcze jakiegos wiekszego dziadostwa narobił??? a kto wogóle podpalił ten fitnessklub Kaśki?? bo ona preciez w tedy przekonała sie do sama jak to z nia został mimo,ze miał wyjechac do Londynu a Ksawey sie nia nie zainteresowal...Kaśka w ogóle jakos tak zadziwiająco mało wg mnie była przejeta tym pożarem...jakby Sam bardziej od niej...

Gość Chanel-mademoiselle
Kaska z Ksawerym zaczęła się spotykać jak poprosiła o pomoc.Jej ojciec pracował dla jakiegoś gościa a że był strażakiem i miał uprawnienia to ten chciał by stary Kaśki podpisał papiery,że budynek spełnia warunki bezpieczeństwa przeciw pożarowego.Ojciec się nie zgodził.Ten face podrobił jego podpis.Potem w tej knajpie czy dyskotece wybuchł pożar i Górka był niby za to odpowiedzialny. A jeżeli chodzi o Sama to mieli już ustaloną datę ślubu ale on musiał jechać do Londynu na kilka dni,pozałatwiać tam jakieś sprawy.I tam odnowił kontakt z byłą żoną,która później przyjechała za Samem do Polski i nachodziła Kaśkę w domu.

Gość myszkameister
Jezus Maria.. jak Kaśka to zniosła? przeciez Ten Sam tylko same kłopoty sciągał jej na głowę...jeszcze żoneczkę jej przywizózł do Polski, co to niby był z nią pół roku??.... W ogóle nigdy nie slyszalam, zeby ludzie po powrocie a Anglii mieli takie problemy nie z tej ziemi jak własnie Kaśka przez tego faceta albo Adam przez swoich "współpracowników"... Dzięki za odpowiedz- w tym filmie tyle sie dzieje, ze wystarczy czegoś nie obejrzec i juz człowiek jest nie w temacie...:):(

Gość myszkameister
a jakie on mial; dziwaczne zachowania...lezal calymi dniami i mowi l Kasce, ze chce wreszcie odpoczác bo tyle lat w Anglii pracowal... moze troche mi sie podobaly te jego plany, zeby pojechac gdzies w daleka podrz na pol roku z Kaska ale jednak taki byczacy sie facet na wersalce jak Kaska fascynuje sie praca w swoim fitness klubie to wygladalo fatalnie....

Gość ale lipaaa
No i święta Julia w imię wielkiej miłości do Pawła go zdradziła, żałosne to było...

Nie spodziewalam sie tego po Julce...Pojawily sie problemy, wiec postanowila od nich uciec... a taka mondrala zawsze Pawla przywolywala do pionu a tu prosze taki wybryk...no coz dziwk... i juz. Z przerazeniem ogladalam Malwine...na oko widac, ze jest chora i niezrownowazona psychicznie...napewno jeszcze nawywija.... Z niecierpliwosci czekam na kolejne odcinki

Gość myszkameister
strasznie nie lubie Joli...nie oglądałam wszystkiego ale jak dowalała sie do Zenka, jak chcial byc z Basią to było okropne...nie wiem jak sie to stało, ze jednak Baisa jest z Zenkiem bo przeciez Jolka nawet corke przeciwko Basi nastawiala...ale dzis tez mnie bradzo drazniła z tym swoim 10 lat młodszym narzeczonym... okropne, ze ta jakas slicznotka co sie dowalala do tego mlodego mechanika w warsztacie, tak podle go potraktowala...jakis dziwaczny ten wątek...

Gość Chanel-mademoiselle
A ja rozumiem Julkę.Walczyła o Pawła i w pewnym sensie jej się udało.Jednak cały czas jest w niej strach,że on znowu zacznie brać.Pogubiła się dziewczyna,nie wytrzymała psychicznie tego napięcia.Paweł też jej tego nie ułatwiał.Dlaczego nie powiedział jej od razu kto dzwoni,dlaczego nie robi sobie testów na wykrycie narkotyków choć raz w tyg.by pokazać je Julce,że jest czysty.Życie z narkomanem,nawet byłym nie należy do łatwych.Wierzę jednak,że wszystko się poukłada i Julka faktycznie skorzysta z porady Pawła i psychoterapeuty,że też powinna się poddać terapii.

Gość myszkameister
A mnie często Julka bardziej denerwowała w ich kłótniach- bardzo sie go czepiała ...życie z narkomanem na pewno jest trudne ale czepianie sie bez powodu do niczego nie mobilizuje a wręcz przeciwnie... nic dziwnego, ze nie powiedział jej np, kto dzwonił..bo przeciez wcale Filip nie dzwonił w sprawie narkotyków a zaraz musialby wysłuchiwac jej czepialskich uwag...tak zachowuje sie jakby była jego mamuśką a nie żoną... Moim zdaniem ona o wiele bardziej pasuje do tego profesorka... Paweł jak zaczął pracowac w tej agencji reklamowej wg mnie bardzo sie zmienił na niekorzysc- taki nieodpowiedzialny szpaner... ale jednak nie rozumiem jak ona wylądowala w łózku tego profesorka...przeciez powiedziała mu na uczelni bardzo zdecydowanie, ze zostają tylko przyjaciółmi...on tez to potraktował powaznie...chyba, ze cos przeoczyłam...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.