Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość myszkameister

Barwy szczęścia

Polecane posty

Gość gość
5 godzin temu, Gość kinga napisał:

sabina natomiast coraz gorzej wygląda

Ma  40  kilka  lat,  jest  starsza  trochę  od  tego  aktora

Gość Gosc

Bożena według mnie zachowuje się mega źle, wie jaka sytuacja jest A mimo to wygląda to tak jakby o niczym nie wiedziała i nie zdawała sobie sprawy... nigdy z do dzieci ja nie ciągnęło A teraz Paulinką zajmuje się jak swoją córka...

Gość ............

myślałam,że wczoraj znów pokażą nieogolone nogi dominiki 😂

Gość Kim oni byl8 nie wiem
Dnia 1.10.2019 o 11:38, Gość hjhkklk napisał:

Strasznie sztuczny był ten cały filmik Aldony w obronie Marioli...O co tu chodziło, że niby Aldona jest sławna, bo była na bilbordach i może się wstawiać w obronie kogoś bo ją ludzie rozpoznają? 😄

Tez tak myślę, sztuczne na maksa i kto by to ogladal. Tak samo jak kogo obchodzi jakas tam Mariola. Seks taśmy wyciekły i trudno, mozna obejrzec raz drugi i tyle. Dziwi mnie tez, ze jakichś dwóch kolesi potem dopadlo Tomka. Ciekawe co mu zrobili wygladali na gejow wiec mam nadzieje ze zgwalcili go i wrzuca filmiki z tego netu. 

Gość Gość

Czy Artur nie mówił, że on kupi mieszkanie od Piotra? Podczas rozmowy z Alicją przy samochodzie. Czy coś pokręciłam?

Bo teraz jest wątek, że Regina chce je kupić, a Piotr nie chce go jej sprzedać i nie wiem czy coś źle zapamiętałam, czy co.

A i jeszcze mam pytanie do tych co oglądają od lat: jak Alicja pojawiła się w serialu? Ja ją pamiętam z czasów kiedy Łukasz pracował w telewizji śniadaniowej. Była jeszcze wcześniej?

Gość abc
Dnia Saturday, October 05, 2019 o 12:56, Gość Kim oni byl8 nie wiem napisał:

Dziwi mnie tez, ze jakichś dwóch kolesi potem dopadlo Tomka

Ci dwaj kolesie to chyba byli wcześniej jak była ta afera na lotnisku? Coś tak kojarzę

Gość Muzycy
4 godziny temu, Gość abc napisał:

Ci dwaj kolesie to chyba byli wcześniej jak była ta afera na lotnisku? Coś tak kojarzę

Oni grali koncerty z Gawronem. 

Gość Barwowiczka szczescia

Dzięki za odpowiedź 🙂 to by wyjaśnialo skad znaja Mariolke i dlaczego sie zemscili za nią. Ciekawe co Tomkowi zrobili?

Fajny ten kolega Reginy, taki z klasą, elegancki jak ona, bardzo by pasowali do siebie. 

Ale jak mnie irytuje ta... Renata? Ta z pubu Radka. Jeny... Ostatnio tak denerwowala mnie Ula kumpela Huberta. 

Ta dziewucha jest taka wredna, nadmiernie pewna siebie, mam nadzieję ze Radek ja zwolni. 

Gość miłość

Kolega  Reginy  nie  da  jej    spokoju,  nie  będzie  tak  pięknie,  okaże  się,  że  nie  jest  taki  cudowny,  klasa,  elegancja  to  niewszysko,  pozory  mylą

Renata  jest  ładna,  ma  charakterek,   zakocha  się  w  niej  ksiądz

Piotr  jest  cały  czas  taki  sam,  nie  mogę  na  niego  patrzeć

Gość Abcd
Dnia Wednesday, October 09, 2019 o 19:03, Gość Barwowiczka szczescia napisał:

Ale jak mnie irytuje ta... Renata? Ta z pubu Radka. Jeny... Ostatnio tak denerwowala mnie Ula kumpela Huberta. 

Ta dziewucha jest taka wredna, nadmiernie pewna siebie, mam nadzieję ze Radek ja zwolni. 

Cieszę się, że nie tylko ja tak myślę! Co za irytujący babsztyl, jeszcze jak Radek powiedział, że może będzie musiał ją zwolnić zachowywała się jakby on był jej coś winny, a nie na odwrót xD 

Gość Barwowiczka szczescia

No dokladnie! Jaki trzeba mieć tupet, żeby prosic o pracę swoją ofiarę? 

Nie dziwie się Lidce, ze wariuje. Radek powinien byc bardziej asertywny.  No właśnie, nie byl nic winny Renacie a wręcz odwrotnie 

Cos w ogole z nim nie tak, najpierw latał za materialistka Julita, potem z nerwowa Lidka a teraz ta Renata sie obok kręci. Szkoda chlopa.

Gość Nvxxg

Ja nie mogę znieść Patryka, strasznie drętwy jest. Ale Paweł w sumie nie był lepszy... Podoba mi się wątek z Klarą szpiegiem 😁 odjechany...ale przynajmniej jakiś nowy pomysł. Wątek z Małek mi się nie podoba, oczywiście Bożena i Bruno ledwo ją poznali, a już pomagają jej i rzucają wszystko i do niej jadą...bo oczywiście ona nie ma rodziny...

Gość trudne relacje

Klara  wróci  ,  ale  ten dziwny  pisarz  znowu  nie  da  jej  spokoju

Ojciec  Józka  chce,  żeby  jego  malutka  wnuczka  zamieszkała w  Kopytkowie,  mama  Julity  odczuje  ,że  z  powodu  jej  choroby  chce  odsunąć  ją  od  kontaktu  z  dzieckiem

Lidka  ma  powody  nie  cierpieć  tej  kelnerki,  bo  przez  nią  o  mało  nie  straciła  ukochanego,  wiadomo,  że  dziewczyna  siedziała  w  więzieniu,  nie  zawsze  można odkupić  winy,  nie  strzelała  do  niego,  ale  miała  kłopoty   z  tym  światkiem  i  sprowadziła  nieszczęście na  ludzi

Gość Lilka
Dnia 3.10.2019 o 12:00, Gość Gosc napisał:

Nareszcie przestał farbować włosy. Od razu lepiej.

Ja jednak wolałam Władka w tych czarnych. Nie lubię siwizny.

Szczególnie obrzydliwa jest dla mnie siwa broda Piotra, wygląda w niej o 20 lat starzej. Po co znowu ją zapuścił? Dlaczego faceci tak się oszpecają?

Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Lilka napisał:

Ja jednak wolałam Władka w tych czarnych. Nie lubię siwizny.

Szczególnie obrzydliwa jest dla mnie siwa broda Piotra, wygląda w niej o 20 lat starzej. Po co znowu ją zapuścił? Dlaczego faceci tak się oszpecają?

Ja wolę Władka w naturalnych włosach, ale co do brody Piotra to się zgadzam. Przecież to niestary i niebrzydki facet, a wygląda w niej jak jakiś podstarzały talib 😒. Rozumiem kilkudniowy zarost, rozumiem bródkę, ale brodzisko jak u dziada borowego - bleee. Żeby jeszcze ta broda była zadbana, a toto z jednej strony krótsze, z drugiej dłuższe, niepoczesane, po prostu niechlujne. Gdybym była jego żoną, ogoliłabym go na śpiąco 🤣.

Gość Zyta  z kopyta

Iza  wyzdrowieje! Dzieki magikowi z syberii i zwiaze sie z mezem bozenki, ktory zakocha sie w jej coreczce, obudzi ona w nim instynkty tacierzynskie i przestanie byc dretwy jak kij od szczotki. Beda mieli jeszcze syna a Bozenka powroci do gangsterki. a jej zastepczynia w mafii bedzie ta czarna z silowni co ja chciala dawniej otruc. Maz glinki odnajdzie jeszcze 2 bachory ze swoich plemnikow rozsianych po calej PL i wszystkie zaadoptuje ku przerazeniu glinki. Klara wroci do Pl w trumnie, okaze sie rosyjsko agentko i amerykance ja zgladzo. Hubert zwiaze sie z Mariolo na ktora zreszta dawno mial ochote jak zobaczyl video, ktore wypuscil przyglup z popalonym ryjem.

Dominika bedzie sprzatac z golą dupo u klemensa, ktory zwiaze sie z sebastianem, bo obaj to geje. A dominice spodoba sie brodaty piotr i wyleczy go z zaloby i razem zamkna rudo w psychiatryku i odbioro jej dzieci. To wszystko juz w swiecie seriali.

Gość gość

Iza  będzie  zdrowa,  ma  udaną  operację,  doktor , że  nie  ma  śladu  raka,  kobieta  bardzo  się  ucieszy

Gość Lilka

Trochę wkurza mnie zachowanie Kaśki. Mało to facetów ma dzieci z innych związków? Co by się takiego stało, gdyby Sadowski miał z córką kontakty i widzenia? Kaśka i Łukasz zachowują się teraz jak paranoicy, jakby ta dziewczynka to była jakaś zaraza przed którą trzeba uciekać, chować się. I jeszcze te dąsy Kaśki na Bożenę, że chce temu dziecku pomóc w trudnej sytuacji. 

A i tak pewnie to całe histeryzowanie skończy się na tym, że prawda wyjdzie na jaw i będzie happy rodzina patchworkowa.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.