Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rudetta

Jaka karma dla małego kotka?

Polecane posty

Gość tabalunia
bardzo dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla małych kotków to krakvet.pl ma super wybór. Bardzo dużo produktów i jest w czym wybierać. Kupuję u nich jedzonko dla swojego malucha i ma po karmie piękną sierść, taką błyszczącą i gęstą. Kociakowi najbardziej smakuje HILL'S SP Feline Kitten Multipack Classic. Ładnie pachnie ta karma i wygląda bardziej zachęcająco od tych innych ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku karmiałam mojego Royal Canin dla kociaków, potem jednak słyszałam coraz więcej złych opinii na temat royala. Stwierdziłam, ze nie ma sensu płacić tak dużo za karmę której jakość jest bardzo wątpliwa. Dlatego przerzuciłam kota na Profilium dla kastratów. Na pewno jest też Profilium dla kociąt. Ja zamawiam karme na zoomani.pl bo, nie zawsze jestem ją w stanie dostac w normalnej zoologi, a poza tym wychodzi to taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrą karmą dla małego kociaka jest Nutra Gold Holistic Kitten. Składniki są specjalnie dobrane tak by zwierzak się dobrze rozwijała i miał w dobrych proporcjach wszystkie najważniejsze składniki. Ważne jest to, że mięso jest tam świeże, a jak wiadomo koty są bardzo na to wyczulone :) na e-karmie kosztuje ok 16 zł za 1 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z przedmówcami, karmy z e-karma.pl są najlepsze moim zdaniem. Zwłaszcza taste of the wild i nutra nuggets jako suche, a puszeczki mięsne z kawiorem jak mokra karma. Moja kotka je uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ogólnie mówiąc - z karmami dla małych kociaków trzeba troszkę uważać, ale bez przesady... Nuta Gold jest w porządku i Taste of The Wild również (tak, na e-karmie wychodzi taniej przy zamawianiu większych porcji). Wystarczy w rankingach w sieci posprawdzać jak wygląda sprawa z tymi karmami i popytać też nie zaszkodzi. Ale karmy to oczywiście nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gównina, spamerze. Taka sama dziadowska jakość jak to całe g***olo!!! Dobre karmy to Acana, Orijen, Applaws, ZiwiPeak, Taste of the Wild, a tych w dvpianych marketach nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bishi_me
Moje koty jedzą Purinę One, ale i tak dożywiają się myszami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy jest Gruz Cygana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kot PATAFIAN ?? ja p************ :/ masz wyobraźnię, nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g00wnogan, spamerski śmieciu! WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mark45
Jeśli chcesz wybrać najlepszą karmę dla swojego kociaka, warto zajrzeć na http://apetete.pl/ Tu masz karmę suchą, mokrą, a także przysmaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimietka_pl
Kot nie powinien jeść tylko suchej karmy, szczególnie mały. Koty mało piją i potem mają problemy z drogami moczowymi. Polecam Animodę Carny to dobra karma i z tańszej półki. Droższe Catz Finefood, Power of Nature, Prnincess Premium. Warto przed zakupem sprwdzić skład karmy bo płacić ok 3 zł za puszkę zbóż i odpadów zwierzęcych to dużo. Lepiej dołożyć i kupic pelnowartościową karmę z mięsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z przedmowca. moje male kotki jedza catz fine food, grau albo mac's. zawartosc miesa jest bardzo wysoka, sa bez zboz i produktow odzwierzecych to wazne bo te wszystkie whiskasy srasy maja 4 proc miesa i zboza, kot sie tym tylko zapycha (albo i nie naje porzadnie) a pozniej choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Jesli nie wiesz jaką karmę dawać kocurkowi najlepiej zapytać weterynarza powinien ci pomóc. A jesli chcesz koniecznie sama wybrać to looknij na http://allezoo.com.pl/sucha-karma/11656-PURINA-PRO-PLAN-Sterilised-SALMON-1-5kg-PUSZKA-7613033566387.html słyszałam, że ta karma jest bardzo dobra jakościowo. Pamiętaj jednak by sprawdzić skład i nie kupuj karm w marketach bo nic dobrego w nich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpuść karmy z marketu - spójrz na skład! Taste of the Wild, Acana, Iams - zawierają ładny procent mięsa, są dobrze zbilansowane. Najlepiej przede wszystkim poczytaj sobie jak czytać składy karm dla zwierząt i sama przeanalizuj, bo nie zawsze te rozreklamowane (patrz: Royal Canin) są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iski
Dla kota malutkiego to musi być przede wszystkim karma bogata w składniki odżywcze, aby się rozwijał. Ja mojemu dachowcowi podaję Pronature Holistic, to jest karma o smaku kurczaka i słodkich ziemniaków. Można ją kupić np. w sklepie internetowym Pet Station. Teraz w Warszawie na Alejach KEN otwierają sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupuska
Dobrze mówisz. Są właśnie takie karmy dla takich koteczków. Co do tego sklepu to faktycznie trzeba się wybrać. Widziałam na ich FB zdjęcia – to całkiem sporo rzeczy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koteczki są najwspanialsze i trzeba o nie dbać - wszyscy miłośnicy kotełów to zrozumiejo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka_D
mojemu kotkowi kupuje karme tutaj http://www.kar-ma.pl/dla-kotow-karmy-o_c_77_1.html . Jakosciowo bardzo dobra, a moja Lana wcina az jej sie uszka trzesa :) stosuje zroznicowana diete, dlatego co jakis czas zmieniam karmy. Kotka nie ma problemow zoladkowych ani innych nieprzyjemnych objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociarka1980
Ale którą karmę? Bo karm dla małych kocurów jest dużo. Ja na przykład mojemu koteczkowi podaję Pronature Holistic Cat Kitten Growth. Ta karma jest bardzo dobra składnikowo i do tego w pełni przyswajalna. Tak więc zwierzak ma maksimum korzyści z jedzenia. W sklepie internetowym Pet Station taką karmę kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karm koka żywymi myszami. Koty to najbardziej lubią a myszki możesz kupić w każdym sklepie zoologicznym. Ja tak robiłam i kotek był przeszczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla malego kotkla najlepsze sa galaretki z kurczakiem z saszetki whiskas dla kotka proponowanej co do wieku kotka. moja kicia tak jadla i wszyscy jestesmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swojemu kotkowi od początku dawałam Prevital KITTEN. Karma dobrej jakości, chętnie jadł. Teraz je dla kotów po sterylizacji więc wyrósł na zdrowego pupilka ). Trzeba tylko wyliczyć ile powinien jeść. Jak trochę podrósł, dokładałam saszetki z tej firmy. Kotek chętnie także zje gotowane mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszewa
Witam, dwutygodniowy zapas mokrych saszetek z kurczakiem marki Whiskas bardzo przypadł do gustu mojemu kotu (wcześniej próbowaliśmy mieszanek rybnych, niestety mało preferowanych przez kicię) :) na początku dość sceptycznie obwąchiwał talerzyk, aale po jakimś czasie wsunął bez problemu część jego zwartości. Karma sucha jako uzupełnienie codziennej diety także zostła już pochłonięta :) zakupiliśmy kolejny woreczek, tym razem w większym opakowaniu :) Niestety jedyną rzeczą jaką gardzi nasza kotka to mleko marki whiskas. Próbowaliśmy kilka razy, ale niestety, kotu nie da się wytłumaczyć, prośby i groźby nie działają, więc i my nie zmuszamy. Zresztą, człowiekowi też nie wszystko pasuje, każdy ma swoje upodobania i inne smaki. Myślę, że za jakiś czas ponownie spróbujemy. Kicia najbardziej upodobała sobie wykańczanie opakowań po jogurtach :P Podsumowując, uważam, że marka whiskas posiada w swojej ofercie produkty dobrej jakości. Myślę, że będziemy powracać do produktów, zarówno ze względu na cenę, jak i na skład, jaki posiadają w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Ja dawałam kotu karmę Whiskas jak był mały ale nie za bardzo mu smakowała. Teraz dostaje karmę Kitty z Biedronki. Z tego co wiem obecnie trwa promocja w biedronce na karmę dla kotów i psów - http://www.biedronka.pl/pl/polka-pupila Ja pojadę jutro i kupię kilka puszek karmy oraz żwirek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×