Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rudetta

Jaka karma dla małego kotka?

Polecane posty

Gość Ila

Ja tez rozmiękczalam na początku ale kawałki z bozity są na tylko miękkie i małe ze mały powinien sobie poradzić i bez tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć , także szukam jakiejś karmy dla mojego kota . przede wszystkim chodzi mi o to , aby była zdrowa , smaczna i zawierała dużo mięsa . Może być kurczak , ale nie ma musu z drugiej strony . No nie ukrywam , że liczą się dla mnie też warunki finansowe . Nie chcę oszczędzać na zdrowiu własnego zwierzaka , aczkolwiek fajnie byłoby , gdyby karma po prostu kosztowała relatywnie mało pieniędzy . Macie coś takiego na oku ? Bo przyznam szczerze , że liczę na Wasze wskazówki w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A twój kotek jest zdrowy? Bo to też ma znaczenie przy wyborze dla niego karmy. Najlepiej to będzie po prostu decydować się na jakieś sprawdzone rozwiązania. Ja na przykład podaję swojemu zwierzęciu już od dłuższego czasu pewną karmę i jest zadowolony. Widać, że mu smakuje. Z tego co wiem, to ta karma jest także zdrowa, dlatego najlepiej na coś takiego się decydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yemiisss

Wiadomo, że jak kociak choruje to może nie mieć apetytu i wtedy nam sie wydaje że karma nie smakuje, ale wcale tak nie musi być. Ja kupuję z Bozity karmy dla naszego kota, ktoś mi kiedyś polecił i tak zostało, a skład ma dobry i nie kosztuje jakoś specjalnie dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja od malego podaje bozite, maja karmy dla kotow na riznym etepie rozwoju. moim kotom odpowiadaja. cena rowniez jest przystepna, z dostepnoscia rowniez nie mam problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , super za wszystkie porady, im jest ich więcej , tym  łatwiej podjąć ostateczną decyzję . Martusja : na szczęście tak . A Ty co podajesz  kotkowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zdecydowałam się na karmy ze strony online dla psa i kota com (zobacz sobie w necie) z serii Naturea - karma jest smaczna, bo widać, że mojemu pupilowi bardzo smakuje. Normalnie aż mu się uszy trzęsą. Jest też zdrowa, zresztą weterynarz mi ją polecił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanna

U nas dobrze sprawdziła się Bozita. Skład ma ok, cenowo tez fajnie, zwierzak zadowolony, w zachowaniu nie zauważam zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Bozita to właśnie jedynka karma po której moj kotek przestał mnie rewolucje żołądkowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jankaaaa

Bozita junior to karma jedna z najlepszych na rynku . Nie posiada GMO ani koserwantow co jest mega ważne w diecie małego kotka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

u nas stosuję bozite juz u doroslego kocura, te najbardziej lubi i tam podchodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak najbardziej bozita może byc, maja oddzielne karmy dla kociąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goooonia

Moj kot wychował się na bozicie od małego i teraz już zajada dla dorosłych kotów . Nie ma uczulenia a sierść ma lśniąca i gładka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollkah

 

karmy Bozity to gdzie kupujecie, macie jakieś sprawdzone swoje sklepy?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzawwa

Ja kupuję w moim zoologicznym bez problemu są dostępne. Ale z tego co kojarzę to można zamówić bezproblemowo przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Wpisz sobie w internet gdzie możesz kupić bozite . Ja tam samo zrobiłam i zawsze zamawiam w najlepszych cenach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwka

Tu najlepiej szukać sklepów gdzie można kupić karmy Bozity https://www.bozita.pl/znajd%C5%BA-sklep/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reeniakk

Tu najlepiej szukać sklepów gdzie można kupić karmy Bozity https://www.bozita.pl/znajd%C5%BA-sklep/

 

Bardzo przydatne info, ja już sprawdzam czy u mnie w mieście jest do kupienia stacjonarnie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwka

Spoko. Ja własnie przez tą stronę znalazłam swój najbliższy sklep w którym kupuję karmy z Bozity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a która dokładnie kupić karme bozity? te dla szczeniaczkow i suczek w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne Puriny, żadne Whiskasy, żadne Royal Canin. Te karmy są okropnej jakości. PATRZ NA SKŁAD! Nie karm kota suchą karmą, bo prędzej czy później będzie miał problem z nerkami. Koty to mięsożercy - czerpią wodę z mięsa, nie mają w zwyczaju pić jej z miski. Gdy kot je suchą karmę staje się odwodniony. Nawet jeśli twój kot dużo pije to nigdy nie nawodni go to tak jak mokra karma. Jak mokra karma to tylko z dużą ilością czystego mięsa, bez jakiś podrobów. Feringa, Grau, Granata Pet, Wild Freedom - poszukaj w sklepie internetowy zooplus. Można też się przerzucić na dietę BARF, czyli karmienie surowym, suplementowanym mięsem - to najzdrowsze dla kota. A argument, że mój kot przecież woli suchą karmę zamiast mokrej jest głupi - dzieci też wolą czipsy od zdrowego jedzenia. Koty nie odpowiadają za siebie, to my o nie dbamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syylwiax

Dokładnie zgadzam się, szczególnie te marketowe karmy są słabej jakości, ja kupuje juz teraz tylko Bozity. Skład bardzo dobry, naturalny, bez sztucznych dodatków,są na pewno bezpieczne, wybór smaków jest duży, a można je kupić jeśli nie w zoologicznym to na pewno przez internet zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

gdzie dostane karme Bozita? mieszkamy w Siedlcach mamy dosyć dobry wybór, aczkolwiek nie orientuję się bardzo, bo mamy kociaczka dachowca dopiero od dwóch tygodni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a jakie karmy z Bozita najlepsze będą dla takich malutkich kotków? suchą karmę już też mogą jeść czy trzeba ją jakoś rozmiękczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja polecam karmy Bozita Kitte, mają wszystko co potrzebne dorastającemu kociakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franciss

Bozitta jest bardzo dobra, my zmieniliśmy na te karmy bo poprzednia źle się przyswajała, kociak nie przybierał na wadze, teraz jest zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja polecam karmy Bozita Kitte, mają wszystko co potrzebne dorastającemu kociakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×