Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość khgjhb

Prezerwartywy z substancja na przedluzenie stosunku czy mozna dojsc ??

Polecane posty

Gość khgjhb

Ostatnio kupujac prezerwatywy dostalem gratis wlasnie takie prezerwatywy - jak dla mnie tragedia im dluzej sie kochalem tym mniej czulem moja kochana doszla 2 razy a ja nic wiec sobie darowalem :( przy zdejmowaniu czulem sie jak po wizycie u dentysty tyle ze wiadomo znieczulenie bylo w innym miejscu :D pelne czucie odzyskalem dopiero po jakis 2 h czy na wszyskich tak dziala czy ja jakis bardzo wrazliwy na to jestem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sseebbuukkuu
Miałem dokładnie to samo, a nawet jeszcze gorzej :) Po paru minutach już nie czułem w ogóle ptaka, zero przyjemności. Po kolejnych paru oklapł mi i nie było szans na ciąg dalszy. Dla mnie lipa te prezerwatywy, ale podobno innym pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię ludzi
mój faet zakłada je przy przed jego pierwszym ograzmem ;P co by nie od razu dojść, a później już normalne gumki nie da się kochać w tych gumkach na dłuższą metę ;/ mój facet też narzeka, że później nic nie czuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczka swojego męża_
te gumy są koszmarne, raz je mieliśmy, mój mnie posuwał usilnie próbując dojść, mnie po pewnym czasie cipka zaczęła boleć bo ile można, a finiszu i tak nie było :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wy uważacie gumowy seks za oryginalny.dziwię sie wam .raz spróbowałem i więcej bym tego nie założył.To tak jakby czekoladke lizac przez szybę.:P:P:P I wy kobitki komu robicie przyjemność w tej gumie.sobie nie,jemu nie to po cholerę się paprać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie nazywa
antykoncepcja młocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgjhb
Wpadlem na pomysl jak je spozytkowac ;) bede ich uzywac przez np 2 dni - powiedzmy ze w tym czasie bede sie kochac z 6 razy i bez wytrysku i potem uzyje normalnej zobaczymy jakie beda odczucia :) , mam nadzieje ze przezyje ten eksperyment ;D bo normalnie wszyski mnie bardzo boli jak nie skoncze ;/. moze ktos probowal ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×