Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja tak mysle

PATRZCIE NA TO...

Polecane posty

Gość vule vu a kusze et te mua
może mnie tak uczył koleś z francji ale polak to wiesz:p hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej z lekcji frencza pamietam jak jebalismy z klasa i sie pytalismy pani profesor co to znaczy ''lasz mła laseeeee '' hahahaha to byly czasy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vule vu a kusze et te mua
heheh ja niekumata w te klocki ale mnie sie strasznie podoba i uwielbiam piosenki franc> wymiekam po prostu czyste poscielówy z reguły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no rozpaćkana baba Ale wiecie co mi się w tych linkach do filmików z paraidise podoba. Ona jest tam wszedzie taka naturalna i minimalistycznie seksowna. Chodzi mi o to że np. ma na sobie sukienkę i tylko ta sukienkę, zwyczajną a nie jakąś powydziwianą i mega modną, a nie sukienkę 150 bransoletek kolczyki 200 kryształków poprzywieszanych gdzie się da. Że ma pomalowane usta i oczy tak klasycznie zwyczajnie a nie jakoś tam super wymyślnie, i tak naturalnie włosy choćby wcale nie ułożone. Strasznie mi się to podoba. Ale z początkiem 20 wieku to się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vule vu a kusze et te mua
no masz racje u niej minimalizm wydobywa piekno,mnie porażają te silikonowe klony,sztuczne włosy,sztuczne rzęsy,silikonowe wary i cycki ,tipsy i solara ,i te błyszczące twarze jakby smalcem sie smarowały.Vaneska ma swój urok, i piekna drobna figurkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie!! a jeszcze te jej przerwy miedzy zebami i te lekko rozchylone usta to wszystko tak pieknie podkreslaja mmmmmmmmm przelecialabym ją :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vule vu a kusze et te mua , ta piosenka kojarzy mi sie z mandaryna bo odpierdolila swoja wersje tego :o w ogole powiedzcie mi jak to jest, ze francuski, wloski i hiszpanski brzmia tak seksownie :D a np. niemiecki czy inny szwajcarski to nic tylko spierdzielac ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vule vu a kusze et te mua
nie wiem tamte są twarde chrapliwe, a franc włos sa pieszotą ,mięciutkie takie głaskające w słuchu:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vule vu a kusze et te mua 🖐️ :D Kwestia brzmienia... ale może też jakoś tak podświadomie tamte wydają się nam bardziej egzotyczne, wiadomo -> niemcy w końcu zaraz obok są. Myślicie że komyś polski brzmi seksownie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vule vu a kusze et te mua
heheh zwłaszcza seksi Polak kurwa kurwe te chu,,, i td itd seksi jak cholera:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vule vu a kusze et te mua
a jesteś do niej podobna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz że nawet troche, tylko chyba z 5 - 10 cm niiższa. Mam ciut jaśniejsze włosy. Ale znów co rano będzie to trzeba lokować, kręcić, czesać... :/ a tak długie mam układać ich jakoś specjalnie nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziolszki ja sie bede zmywac, bo lekkiego zgona zaliczylam :o trzymta sie :D vule vu a kusze et te mua, eric cartman II 🖐️ :)dobranoooooooc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vule vu a kusze et te mua
Eric ważne zebys sie dobrze czuła jak masz długie to troszke szkoda scinać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vule vu a kusze et te mua
dobranocka "ja tak myślę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×