Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fanfarada

Piękne ciało do wakacji.

Polecane posty

Witam wszystkie kobiety, które tak jak ja: Uważają, że ich uda, pupa są za duże w porównaniu do reszty ciała, chętnie ujędrniły by to i owo, zeszczuplały i wyglądały pięknie do wakacji. Jakoś mam problem z samozaparciem- jestem strasznym leniem :D i kiedy zabieram się za jakieś ćwiczenia, moja motywacja spada drastycznie już po kilku dniach. Postanowiłam, że napiszę tutaj i może uda mi się przekonać któraś z Was, żebyśmy tak razem wzięły się za siebie ćwicząc dokładnie to samo, jedząc podobnie- walczyc z tłuszczykiem i tym wstrętnym cellulitem. Naczytałam sie wielu podobnych wątków na kafeterii, ale w tej chwili mało jest aktualnych wpisów... Dziewczyny, mamy (około) 60 dni. 60 dni by zwalczyć, to co tak bardzo nam przeszkadza by czuć się jak najlepiej. Ustalimy sobie razem jakieś ćwiczenia, które może już jakaś z Was wypróbowała... Będziemy się wspierać i pocieszać, bo chyba każda z nas wie, jak trudno jest wytrwać :) mamy 60 dni :D Ja osobiście chciałabym zrzucić troszkę z ud i pupy. Są takie mało jędrne,wg mnie za wielkie i przez to nie pasujące do \\\"góry\\\" . Do tego zaczynam zauważać cellulit :/ Czy ktoś się dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaaaaaaaa
ja tez walcze z tluszczykiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaaaaaaaa
staram sie narazie na skakance skakac i jakies brzuszki robic. plus oczywiscie dietka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie jem słodyczy, nie używam cukru i ćwiczę. Ale co chwile zmieniam te ćwiczenia, bo to ktoś pisze, że są dobre po czym stwierdza, że strasznie rozbudowują mięśnie. Toteż zależy mi na odpowiednich ćwiczeniach :D Bo nie chce wyglądać jak jakiś heros tylko smukłe i ładnie... Jaką dietkę stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaaaaaaaa
nic konkretnego. tak sie troche ograniczam. chleba nie jesm,ziemniakow,makaronow,ryzu,jakis drozdzowek itd. zdarza mi sie zjesc cos niedozwolonego np loda,cukierka czy kawalek czekolady ale nie opycham sie jak kiedys i nie robie z tego problemu. bo ogolnie jem malo takze dopuszczam cos zakazanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaaaaaaaa
a ile juz na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaaaaaaaa
ja od tamtych wakacji wlasciwie nieustannie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowaaaaaaaa
prawie 20 kg. z tym ze dokonalam tego w wakacje a pozniej przez wlasna glupote [diety cud] raz chudlam raz tylam i stalam w miejscu. teraz znowu wracam do w miare normalnej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choeltsfsgs
a ja zaczynam pilates od dzis. tylko jeszcze jeden kawałek malutkii szarlotki i koniec tego dobrego.! cellulit mam ogromny na tyłku, tyłek ogromny, uda ogromne, brzuch ogromy a sama jestem krasnaaal :P sie zaniedbalam jak nieweim. koniec tego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choeltsfsgs heh tak jak ja. Największy cellulit mam na tyłku:D jak go \"scisne\" to same góry i doliny:D Pilates już mam za sobą.. cwiczylam przez jakies 2 miesiace- schudłam 2kg. Później aerobic schudłam ok. 4-5 kg. :) Ale pilates to własciwie przyjemnosc- nie męczysz sie tak bardzo. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oprócz siatkówki, w którą gram 4 razy w tygodniu średnio - ale z różnym natężeniem wysiłku na treningach, ostatnio zaczęłam biegać - 2 razy w tygodniu (ile mogę), chodzę też raz w tyg na aerobik i w domku wykonuje specjalne ćwiczonka na uda i brzuch:) co do diety nie jem: słodyczy, tłustych rzeczy (bardzo rzadko mi się zdarza coś zjeśc i to głównie np jak w domu zjem obiad), ziemniaków, chleba żadnego - zastąpiłam go wasą sport -która jest pyszna, jem bardzo dużo produktów z błonnikiem. Odchudzam się od września tamtego roku, z przerwą kilkutygodniową i świętami - i jednymi i drugimi, przez które się nie ograniczałaM:) schudłam więc nie dużym wysiłkiem 10kg, ale chciałabym jeszcze z 5:) jak się nie uda trudno.. ważne żeby utrzymać teraźniejszą wagę i żeby nie było efektu jojo. Wytrwałości życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanafitneska
Ja też postanowiłam sobie wymodelowac ciało do wakacji dlatego w tym celu 1-2 razy w tygodniu chodze na spinning, staram się też w miarę regularnie kręcić hula hoopem (fajnie działa na mięśnie brzuszka), a poza tym raz na jakiś czas według mnie każda kobieta powinna wybrac się odpocząc do jakiegoś spa. Mnie spodobało się to, co ma do zaoferowania Primavera, fajnie brzmi oferta wczasów odchudzających u nich, tutaj jest link http://www.primaveraspa.pl/odchudzanie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze są ambitne plany:) Ja tez Biorę się za siebie. od kilku dni ćwiczę zawzięcie:) Stosuje dietę 1000 kcal. Nie jem słodyczy, ograniczam makarony. jem przede wszystkim dużo warzyw i owoców. spożywam dużo białka które pomaga w rozwoju mięśni i przyczynia się do zmiany tłuszczu w energie która w czasie treningu mięśnie zużywają. Moj plan treningowy to aerobiczna 6 weidera codziennie bieganie (co 2 dzień) ćwiczenia na mięśnie brzucha(co 2 dzień) czyli w jeden dzień biegam a następny ćwiczenia w domu:) efekt?? w ciagu tygodnia 2 cm mniej na brzuchu. Jesli chodzi o wage to niestety nie powiem bo nie mam tego urzadzenia w domu;/(zostala w polsce) ale po 16 kwietnia napisze jakie byly calkowite rezultaty:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też ćwiczę, (ale z biegania musiałam zrezygnować zimą odkąd mieszkam w Krakowie) więc teraz głównie w domu i na siłowni. Korzystam też z Cell Body i Face liftingu. To taka poszerzona o fale radiowe, podczerwień endermologia. Polecam każdej kobiecie która chce mieć jędrne i gładkie ciało! A już przysłowiową "kropką nad i" jest Hydrodetox! W szczegolności przed jakimś wielkiem wyjściem lub ważnym spotkaniem, odprężenie i wygładzenie skóry w jednym 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W obliczu zbliżającej sie wiosny i wizji zrzucenia grubych zimowych swetrów, nadprogramowe kilogramy stanowia nie lada problem. Kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę i odpowiedzieć na pytanie jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reducję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała oraz zmniejsza ilość przyswajanych kalorii, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną, nawet małą, aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Agatą, agataliszka1@o2.pl, www.centrumfigury.byethost14.com, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp

Piszecie tutaj jeszcze czy temat sie urwal? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba ogarnąć jedzonko. Jeść mniej i opierać się na zdrowych i nieprzetworzonych produktach.Do tego aktywność fizyczna. To nie musi być siłownia czy jakieś crossfitnessy. Wystarczy troche pobiegać albo bardzo dużo spacerować. 20 tys. kroków dziennie i juz mamy niezły wydatek kaloryczny. No i cierpliwość. Dużo cierpliwości i beda efekty 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milla

Odchudzałam się w sumie przez 6 lat,różnymi sposobami ale broniłam się przed tabletkami. A okazało się, że dopiero na tabletkach straciłam całą nadwagę. W sumie było to 11 kg, tabletki to Slimunox.Szkoda tylko że tak późno na nie trafiłam była bym szczuplejsze o wiele szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×