Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolik_3

prasowanie na telefon

Polecane posty

Gość jolik_3

zalega Ci góra prasowania? Nie masz czasu, aby się z nim uporać? Zrobię to za Ciebie w domowych, schludnych warunkach. Odbiorę dziś, zwrócę wyprasowane jutro. Twój budżet na tym nie ucierpi :-) koszt:50zł. Oferta dotyczy mieszkańców Warszawy i okolic(Ząbki,Zielonka,Kobyłka,Marki itp...) tel.0604-310-406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolik_3
cennik taki mniej więcej koszula - 5zł pościel(komplet) - 6zł ręcznik mały - 1,5zł ręcznik duży - 3zł bluzki - 2zł. itp.... ceny są niskie,za zamówienie powyżej 50zł transport gratis....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolik_3
spodnie(jeans,itp) -5zł sukienka - 5zł odzież dziecięca mała - 1,50zł odzież dziecięca większa - 2,50zł prześcieradło -3zł podkoszulki,thiserty -2,50zł istnieje możliwość przyszycia guzików,(również wymiana guzików) w tym dokupienie guzików i nici -12zł. minimalna wartość zamówienia 50zł,(poniżej tej kwoty doliczam za transport -10zł.) Jeśli nie lubisz prasować zgłoś się do mnie. Odbiorę rzeczy do prasowania i odwiozę uprasowane następnego dnia. 7 dni w tygodniu 24h. Niskie ceny dla stałych klientów przewidywane są rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem..
ciekawa czy masz chętnych na to swoje prasowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolik_3
wyobraź sobie ze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem..
pytam bo może też się tym zajmę... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolik_3
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×