Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość telefon do bylego meza

telefon do bylego meza

Polecane posty

Gość telefon do bylego meza

Jestem 5 la po rozwodzie - zdrada meza, dziecko ,rozwod( konsekwencje i tak ich zostawil) zwiazal sie z inna i tez ma z nia dziecko;)) Nie dawno musialam do niego zadzwonic i wiecie co jak zadzwonilam zamknal sie w pokoju i nikogo nie wpuscil , nawt dziecko krzyczalo tata tata , bo bylo slychac w sluchawce (zonk) , takie wiadomosci mam od sasiadki bo ta jego ,,Partnerka,, przyleciala z placzem do niej ,ze on mi na pewno mowil ze mnie kocha ;)) sama nie wiem co zrobic - uspokoic kobiete czy dac sobie spokoj.ze nawet gdyby stanal na ....tez bym go nie chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon do bylego meza
facet jest bardzo przystojny ;))ona brzydka i chyba dlatego sie boji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po cholere on sie zamykal? moze on faktycznie cos do ciebie ma gdybys miala pewnosc, ze sasiadka mowi prawde moglabys cos z tym zrobic, ale pewnie takiej pewnosci nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co cię to teraz obchodzi
zostaw to tak jak jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co rozdrapywac stare rany chcesz kogos teraz tak skrzywdzic jak ktos kiedys Ciebie?? wez pod uwage ich dziecko a jesli raz Cie zdradzil to moze to znowu uczynic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon do bylego meza
m a d z (madzek@o2.pl) po co rozdrapywac stare rany chcesz kogos teraz tak skrzywdzic jak ktos kiedys Ciebie?? wez pod uwage ich dziecko a jesli raz Cie zdradzil to moze to znowu uczynic chyba nie zroumialas pytania;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon do bylego meza
sasiadka wiarygodna 15 lat tam mieszkalam ;)) doradzcie , bo mi jej zal . bo on byl skurwysynem i takim pozostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza22
"sama nie wiem co zrobic - uspokoic kobiete czy dac sobie spokoj" Daj sobie spokój , nie rób nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon do bylego meza
chyba tak zrobie ,dzieki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypada colem
po co bedziesz nia gadac? chcesz sie dowiedziec cichcem jak sie im uklada czy co ? :O i po co wogole wydzwanialas do bylego meza? nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon do bylego meza
wypada colem po co bedziesz nia gadac? chcesz sie dowiedziec cichcem jak sie im uklada czy co ? i po co wogole wydzwanialas do bylego meza? nie rozumiem rozwalilas mnie swoja glupota ;)) ale sieu smialam. tak trzymaj ,daleko zajdziesz, az trudno uwierzyc w twoja glupote,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypada colem
no takiej debilki jak ty tez dawno nie spotkalam, co chce sie z obecna meza spotkac... tylko nie wiem po co? zeby poczuc ponizenie, ze jest o 10 lat mlodsza, nie ma zmarszczek :) :) piepszona rozwodka z bahorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona27gd
uwazam,ze nie powinnas mieszac sie w to, moze i on ciebie zawiodl ale nie jest powiedziane,ze jej zrobi to samo...poza tym jesli piszesz ze ona jest brzydka a on przystojny i dlatego sie boi ze go straci to w efekcie jeszcze okaze sie ze chocby jej rodziny wybil to ona i tak bedzie go akceptowac takiego jakim jest jesli masz potrzebe kontaktu z ojcem twojego dziecka to owszem popieram ale w ich sprawy radze sie nie mieszac,badz kobieta z klasa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wypada colem
A tak pozatym to u ciebie wszysko ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypada colem
do wypada colem tak u mnie wporzadku, ale jak sie babisko pyta to odpowiedam a ze odpowiedz nie byla po jej mysli to juz inna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon do bylego meza
wypada colem smutne to ze az tak trzesiesz portkami o obecnego ;)) zal . zegnam ;)) ps Nie mialam zamiaru sie mieszac ,hm chyba tylko uspokoic. My sie znamy i ona jest fajna babeczka ,poprostu mi jej zal ze tak wdepla. Dyskusja zakonczona ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka - Lenka
a co Ciebie to może obchodzić???? To tylko i wyłącznie ich problem!!! Ich dylematów nie rozstrzygniesz, skup się na sobie i swoim szczęściu!!! A sąsiadki... lepiej ich nie słuchać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cos nie takaaaaaaaaaaaaa
wy chyba wszystkie macie problem i chyba wszystkie strasznie zazdrosne jestescie o te 1 zony ,co z wami wyluzujcie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon do bylego meza
Ale w jednym macie racje ,ex ciagle mnie kocha, ech zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzacze nie kochają
ani tej pierwszej ani tej drugiej... a jak się zdarzy ta trzecia to też tylko tylko powierzchownie i krótko... nie potrafią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon do bylego meza
Bo wiem ze mnie kocha. cala ta sytuacja z telefonem i nie tylko , wczeniej probowal te partnerke usunac z naszego mieszkania .Poznali sie kiedy rozwod byl juz prawie w toku , po rozwodzie bylismy w knajpie i plakal, No coz jego kurewskie zycie jak wybral tak ,,Ma,, 10 LAT RAZEM TO DUZO. Ja tez jestem teraz szczesliwa i nie zamierzam tego zmieniac. Ale byl moja najwieksza miloscia, Oczywiscie po zdradzie ludzie sobie wybaczaja ja jemu nie potrafilam,to moja kara dla niego,;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon do bylego meza
zgadza sie zdradzajacy panowie swoja zone to porazka;)) i nigdy z takim rozwodnikiem ktory zdradzal zone bym sie nie zwiazala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×