Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pocahontas12345

sex bez faceta?

Polecane posty

Gość pocahontas12345

Mam problem i chcialabym zebyscie potraktowali to jak problem a nie wysmiewali. od jakiegos czasu się masturbuję i zastanawiam sie, czy kiedykolwiek facet bedzie w stanie zrobic mi lepiej niz ja sama sobie? nie uprawialam jeszcze sexu i boje sie, czy kiedy do niego dojdzie, nie rozczaruje sie, jesli facet nie zaspokoi mnie tak jak potrafie to robic ja? Pewnie powiecie, ze to kwestia "poinformowania" faceta o tym, co kobieta lubi. Ale co jesli to i tak nie bedzie to samo? Samemu to cos cudownego. wszystko jest dokladnie tak jak sie tego chce. z kims - trzeba juz myslec i robic inaczej... skoro kobieta potrafi sie sama zaspokoic najlepiej, to po co jej pomocnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas12345
pewnie jest bardziej podniecajacy, ale czy serwuje lepszy orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas12345
sami znamy swoje cialo i pragnienia najlepiej, dlatego najlepiej potrafimy je zaspokoic. Druga osoba juz w jakims stopniu nam to utrudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzykniesz to zobaczysz co lepsze. ja się masturbuję i uprawiam seks z facetem i obydwa rodzaje stymulacji mi się podobają, choć są zupełnie inne. masturbując się jesteś egoistą- myślisz tylko o sobie, orgazmy są fajne, mocne, ale też takie egoistyczne, normalny seks to sama radość sprawiania radości nie tylko sobie, ale i partnerowi, cudownego uczucia można doznać juz podczas np. robienia facetowi dobrze ustami- patrzysz na tę jego niebiańską minę i soczki aż spływają Ci po kolana, potem on się odwdzięcza, rucha cię jak lubisz, całuje, robi minetę i masz odlot! zupełnie inny, może nawet lepszy bo po wszystkim zatrzymujesz faceta w sobie i odpływasz... mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
wcale nie jest to takie oczywiste sa teorie ze wlasnoreczna stymulacja jednak powoduje zmiany w seksualnosci..mozesz byc tak przzwyczajona ze nie bedziesz w stanie odczuwac rownie pelnej przyjemnosci = frustracje= kryzys w zwiazku lepel juz miec fuking frienda niz robic to samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas12345
nie nazwalabym masturbacji czynem egoistycznym ;) to po prostu robienie sobie dobrze tak jak facet robi ci dobrze podczas seksu, uszczesliwianie siebie tak jak podczas seksu. Egoistami bylibysmy gdybysmy stawiali tylko i wylacznie na masturbacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas12345
nie sypiam z komiczne, no wlasnie z tym mam problem... zastanawiam sie czy to nie wplynie zle na seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudomonas fluorescens
masturbacja jest egoizmem, sama dajesz sobie przyjemność, to czym może być???? Gdy dojrzejesz już do seksu, ogranicz masturbację, seks nei jest tylko zaspokajaniem fizjonomii, jest więzią dwojga ludzi, jak to można porównywać z zaspokajaniem samej siebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas12345
ja niczego nie porownuje, wrecz przeciwnie, staram sie dostrzec roznice i chce dostrzec to ze seks jest lepszy. to nie egoizm, tylko naturalna potrzeba organizmu - zaspokojenie siebie, tak jak zaspokajasz glod (czyzby zaspokajanie swoich naturalnych potrzeb bylo egoizmem?? no dajze spokoj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas12345
chcesz dac sobie przyjemnosc poprzez czytanie ksiazki, ktora lubisz i ktora Cie relaksuje - czy to jest egoizm?? jesli tak, to moze to nasz facet powinien nam ja poczytac? ;D;D Masturbacja dziala na tej samej zasadzie Wyluzuj ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po cholerę odpisywałam. teraz widzę że chyba mam do czynienia z klasyczną mądralińską 16-latką, która wszelkie rozumy zjadła. skoro taka mądra to po co pytasz? napisałam Ci co o tym sądzę, ( a dla mnie masturbacja to egoizm- a egoizm nie musi być traktowany negatywnie). nie pasuje ci odpowiedź to nie czytaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smells like 90
masturbacja sama w sobie nie jest niczym złym, dopóki nie zaczniemy jej przedkładać nad stosunki z partnerem. I gdy widzimy, iż druga strona ma ochotę na zbliżenie, to odmowa ze względu na to, że już dziś sami się zaspokoiliśmy jest wyrazem egoizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudomonas fluorescens
autorko, no jednak nei można porównywać jedzenia z potrzebą zaspokojenia.... :O nie przeginaj uważam że masturbacja jest egoizmem, i wiele osób tak ci powie nie wiem w takim razie po co zakładasz topik jeśli masz już uformowane zdanie na ten temat i nei zamierzasz go zminić?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest egoizmem, o ile ten egoizm temu drugiemu cos blokuje, np, druga strona chce sie kochac, a ty już nie mozesz, bo sobie sam zrobiłes. Ale jezeli jest się samemu? ;) Inna sprawa, ze mozna byc samemu bo jest się egoistą. ((:classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topiku Q
jeszcze nie spróbowalaś a już masz wątpliwości ? Może najpierw zrób, a potem dywagacje i wnioski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość natalia210
Zrobiłam to z krzesełkiem ( metalowym albo plastikowym ) odlot . Jak to zrobić ? Już tłumaczę : 1.Siadam na krześle ( goła lub nie ) . 2. Ruszam sie na nim (początkowo powoli a z czasem szybciej i szybciej ) . 3. Wołam ah i eh i oh. 4.(przed punktem 2 powinno być że krzesło opieram o ściane/meble/grzejnik). 5.Schodzę by odpocząć i za 5 min wracam i od nowa . Myślę że pomogłam ci w "masturbacja" przepraszam za błędy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×