Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiercipiętka24

spódniczka mini

Polecane posty

przepraszam, że nie pisze w wątku w którym powinnam, ale odpowiedni do tematu nikt nie odwiedza. mam 24 lata, 164cm wzrostu i 67 kg. jestem trochę nieproporcjonalna, dół rozmiar 40 a góra 42-44. Ale lubię chodzić w spódnicach mini. czy naprawdę uważacie że grubsza osoba wygląda ohydnie w mini? krótkie spódniczki są tylko dla szczupłych? nie chciałabym być źle ubrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak właśnie jest jotpegowcy
to zależy jakie masz nogi jeśli mimo to zgrabne ( nawet jak troche grubsze ) to spokojnie mozesz nosić wklej zdjęcie nóg w mini:) to ci powiemy wprawdzie niektórzy sa złośliwi, ale są tez i tacy co doradzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiednio dobana do figury mini pasuje każdemu. Wierz mi, w tej chwili większość czytających (ze mną na czele) zazdrości Ci, że masz \"górę\" większą niż \"dół\"! Nie przesadzaj tylko z krótkością i obcisłością mini, a będzie dobrze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obcisłych nie lubię. chyba dziwnie bym wyglądała. chodzi mi o takie normalne sportowe, kończące sie przed kolanem spódnice. moje nogi raczej do zgrabnych nie należą. i mam duzą blizne na jednej z nich. ale czy przez to mam sie prażyć w spodniach w lecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze mozesz nosic spodniczki, zwlaszcza, ze mowisz o takich przed kolano, a nie tych, co ledwo pupe zaslaniaja. nos spodnice i nie przejmuj sie ewentualnym gadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak właśnie jest jotpegowcy
no co ty:) w końcu jak się dobrze czujesz to noś i się nie przejmuj jakby tak każdy miał swoje wady wymyślone i prawdziwe ukrywać to najlepiej worek pokutny i hola:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yousunrise
nie przejmuj sie ja jestem za chuda i mam to gdzies ubieram sie jak chce:) i tez mam blizne ale w innym miejscu i mam to totalnie gdzies!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam. po takich wypowiedziach to od razu wsakuje w mini. jak czytam kafeterie czasami to wydaje mi się że najpiękniejsze modelki są przeciętnej urody a osoby z rozmiarem 42 powinny z domów nie wychodzić bo to obraza boska. i kompleksy rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak właśnie jest jotpegowcy
haha a to ty nie wiesz że na kafe same pasztety,wg niektórych, siedzą?:P tak serio - ideałów nie ma i nigdy nie będzie :) pięknych nieskazitelnych są ułamki procent, po co sobie życie marnować porównując się z takimi np jotpegami?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×