Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mailowa

22 zł za sprzątanie -to duzo?

Polecane posty

Gość mailowa

22zł. za sprzątanie w wa-wie to dużo?Przychodzi do mnie pani od niedawna i bierze 22 zł za godzinę ,owszem pracuje b.dobrze ale wydaje mi się to spora stawka.Macie jakieś doświadczenia?Sprząta ktoś u was?Napiszcie ile płacicie i co wykonują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim dla siebie
ceny iście europejskie, jak na Warszawę przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mailowa
czemu europejskie? tzn .płacicie mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim dla siebie
znajoma pracuje we Włoszech i dorabia sprzątaniem, płacą 7 euro za godzinę i jest z góry ustalone co ma w tym czasie zrobić. Jak się nie wyrabia to zostaje dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mailowa
podnoszę ,proszę napiszcie jakie macie doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemna masa waniliowa
w Paryżu 10 euro za godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mailowa
ale ja pytam się o warszawę,są tutaj osoby co mają kogoś do sprzątania ,lub ci co sami sprzątają ,proszę o wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dużo
z tego co wiem stawki w Wawie 10-15 zł za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem dużo
choć niektóre panie sprzątające twierdzą że 22zł/h to normalna stawka. od osób zatrudniających sprzątaczki słyszałam o 12-15zł/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia sprzątaczka
ja myślę że ta stawka jest ok .sama sprzątam i biorę o wiele więcej ale to zależy od rodzaju wykonywanej pracy,od stopnia zabrudzenia itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbaj o porządek
to jak taka pani przyjdzie to spędzi u Ciebie godzinkę a ty zapłacisz jedynie 22zł a jak ci to nie odpowiada to sama sprzątaj :-p na dodatek możesz sama sobie zapłacic :-D:-D:-D:-D Pamiętaj o jednym 22 zł to nie jest wiele, to ona babrze się w Twoim brudzie !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mnie
święta racja ,uwazam ze trzeba umieć sprzatać ,ja nie umiem i chetnie zapłacę nawet wiecej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no juz
sie chyba tym sprzataczkom w glowach i w dupach poprzewracalo!22zl za godzine???I co to za teksty ze we Francji to tyle a we Wloszech tyle...4To spieprzac tam i pracowac tam a nie biadoluc tu i teraz!Lekarz pediatra we Wloszech zarabia srednio 3500-4000 tys euro a u nas?Wiec przestancie porownywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kormoranowa
do poprzedniczki- a uważasz ze 22 zł za sprzątanie to za dużo?to twoje brudy maja sprzątać za 3 zł,zamień się ze mną i zobaczysz czy to lekka praca,pozaty jak ktoś napisał -trzeba umieć ,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaasakraaaa
duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżoooooooooooooooooooooooooooooooo bardzoooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość io.8oo8.
87kn6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no juz
Swoje brudy to ja sama sprzatam.I to pewnie duuuuuzo lepiej niz niejedna ze sprzataczek.A 22zl za godzine to nie oszukujmy sie jest zbrodnia w bialy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak...
bo pani za 22 zł umie lepiej sprzątać niż ta co 15zł/h pracuje.zabawne. piszecie że trzeba umieć. a to studia pokończyłyście w tym kierunku? nie sądzę:) znalazłyście za przeproszeniem frajerów i wam tyle płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosze711
w w-wie 15 zł to duzo, a 22 to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzeczywiscie trzeba umiec..
kurdeee-! wielka mi praca odpowiedzialna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka jedna
zawsze na taki temat rozpoczyna się istna jatka,wychodzi prawdziwe JA ze wszystkich ludzi,sprzątaczki uważane są za nic ,za wielkie góówno,powinny za darmo pracować i oprócz mycia sedesów jeszcze pewno duupy podcierać .Ludzie gdzie wasza kultura ? Ja wam powiem gdzie ona jest ,wy po prostu jej nie macie,w życiu by mi do głowy nie przyszło powiedzieć komuś ze twoja praca jest mniej ważna,mniej odpowiedzialna od mojej,Każdy swoją prace wykonuje najlepiej jak umie .Do mnie przychodzi Pani pacę jej 25 zł ,z początku też mnie ta cena zaskoczyła ,ale dziś jak widzę jaki mam porządek w mieszkaniu ,wszystko na swoim miejscu,poprasowane,poprane to nie szkoda mi tych pieniędzy ,poza tym uważam że jest warta ,nie każdego zostawiłabym w swoim mieszkaniu na tyle godzin nie bojąc się ,że mnie okradnie.Do kuzynów nie mam takiego zaufania jak do niej,nigdy mi nic nie zginęło,a wręcz przeciwnie znalazła wiele rzeczy o których byłam przekonana ze ich już nie ma. Czy jest praca niebezpieczna ?-tak Panie mają do czynienia z chemią i to one wdychają opary,to one się oblewają,to ich skóra jest zniszczona ,nie moja.Ja przychodzę z pracy i jedyne co do mnie należy to zapłacić .Tym paniom co nie odpowiada stawka tej pracy przecież mogą same posprzątać a nie wyzywać że tym sprzątaczkom to się w dupie poprzewracało.Intensywność ich pracy przez 6 godzin jest równa pracy księgowej przez 8,ciągle w ruchu ,schylanie się ,dźwiganie ,unoszący się kurz i organizacja pracy by wszystko zaczęte skończyć to wszystko właśnie się składa na te 25 zł.Tym co nie pasuje że ktoś zarabia więcej od nich proponuje zamiast byczyć się po pracy znaleźć dodatkowe zajęcie np sprzątanie mieszkań,moja pani mówi że musi wielu osobom odmawiać ,gdyby tydzień był dłuższy ....Może chętnym odstąpić adresy,ale czy komuś chce się pracować tak ciężko? Ci co mają wykształcenie niestety zatracili resztki kultury,no ale cóż i takich ludzi świat widocznie potrzebuje,poniżają kogoś by samemu się dowartościować-prostackie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok teraz
mirabelka thumbs up !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile
czasu zajmuje ci sprzatniecie domu 240 metrowego jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy
od stopnia zabrudzenia,mieszkanie nie jest równe mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo niektóre sprzątaczki
to takie święte krowy. jak dam jej 22zł/h to mnie łaskawie nie okradnie i wszystko posprząta,a jak dam jej 15/h to pół mieszkania wyniesie i śmieci pod dywan zamiecie:))) ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile
no srednio zabrudzonego mieszkania.sprzatanego raz w tygodniu.ponawiam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusta jak puszka po Stelli
mirabelka-----Czy jest praca niebezpieczna ?-tak Panie mają do czynienia z chemią i to one wdychają opary,to one się oblewają,to ich skóra jest zniszczona ,nie moja.Ja przychodzę z pracy i jedyne co do mnie należy to zapłacić wiec stul pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście dnem dna
widać skąd wasze korzenie ,pracuje jako sprzątaczka już kilka lat i przekonałam się że ludzie pochodzący z inteligienckich rodzin z dziadza pradziada choć są wymagający to szanują prace i ciecia i sprzątaczki i szanują ludzi ,a najgorsi ci co pokończyli studia za pieniądze ze sprzedaży jaj i tuczników choć by niewiadomo jak utytułowani i jak bogaci to zakompleksienie spowodowane chamskim rodowodem nadrabiają poniżaniem innych ludzi co widać na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzataczki ublizaja ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×