Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mailowa

22 zł za sprzątanie -to duzo?

Polecane posty

Gość Sprzataczki ublizaja ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzątaczka
chamstwo jeszcze raz chamstwo,jeśli tak zachowują się ludzie z wykształceniem to ja wolę nie mieć tego wykształcenia,szkoda mojej fatygi na dyskusję z takim elementem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chamstwo bije od ciebie
Wez sie za sprzatanie lepiej....czas to pieniadz....jak to mowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda prrawda
prawda boli ,dorobkiewicze z Pierdziszewa ,choć by nie wiadomo co robili ,to zawsze zostaną chamami i prostakami ,zawsze z nich to wyjdzie ,nie pomogą markowe kosmetyki ani luksusowy samochód .Burak będzie burakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i takie nowobogackie
chcą mieć służbe darmową 3,4 zl toż to majątek na 7 jajek zarobimy przez godz pracy ,albo nie cały sloik dżemu.no a może jeszcze dadzą coś z lodowki jakąś wędline bo i Mruczuś nie chce jej jeść (koleżanka miala taki przypadek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoncz szczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
a za ile Ty byś się zgodziła odwalać taką samą robotę? jak za mniej to zwolnij panią i sprzątaj sama, a jak za więcej - daj jej premię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoncz szczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu wybrala Pani taki zawod
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czemu nie
Zawód jak ka?dy inny a przytym jeszcze intratny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36916
Pod Paryżem w przecietnej dzielnicy 10 euro/godz.w bogatszej dzielnicy 15euro/godz.Trójmiasto 15-20zł/godz. lub 1 zł za m2 powierzchni,bez względu na to,co na niej się znajduje,okna oddzielnie liczone,najczęściej myte w dniu innym,stawka 20/godz.prasowanie oddzielnie liczone-15/godz. lub na sztuki np koszula męska 2,50- 3,00 zł/szt. To nie jest drogo! Proszę sprawdzić stawki w firmach sprzątających-ceny oddzielne za kazdą czyszczoną rzecz-mycie podłóg,kafli,baterii,wc,ścian,listw przypodłogowych,drzwi,odkurzanie itd.Przeciętnie domek 160 metrowy kosztowałby ok 450 zł,przy tym zatrudniane są dwie panie i robia to ok 8-10 godzin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36916
więc jak np dzwoni do mnie jakaś wywłoka i usiłuje mi wcisnąć,że jej 'domek' 280 m mozna sprzątnąc w 5 godzin i na dodatek płaci 10 zł/h,to sie powstrzymuje od komentarza ,a czasem i nie:-)),te nowobogackie i pseudo-damy są żenujace.Pracuję tylko i wyłacznie u ludzi uczsiwych,kulturalnych.Nie pracuje w swoim zawodzie,ponieważ nie zarobiłabym tyle.Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja byłam w tunezji
we Francji ,Włoszech ,Bułgarii , na Litwie ,a teraz marzę żeby zobaczyć Wietnam Chiny albo Tajlandie .Sprzątam u ludzi(też tylko kulturalnych i uczciwych) i spełniam swoje marzenia , chodzę dobrze ubrana mam dobre kosmetyki ,moi znajomi za plecami mną gardzą ,bo sprzątaczka to ktoś gorszy ,ale pożyczają kasę którą ja zarobie i zazdroszczą wszystkiego, ot polska mentalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I zeby nie wiem ile krzyczala
To i tak zawsze bedzie tylko sprzataczka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicztego
ty u góry,lepiej sie poczułaś?musisz mieć straszne kompleksy i niedokształcona jesteś ponadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalosne. ....*
Musisz sie dowartosciowac zakladajac takie topiki. i wszystkim cos udowadniasz ile to masa kasy..ile zwiedzilas! tylko ze mozna miec kase zwiedzac nie obrazajac przy tym innych. to ze chcesz pracowac jako sprzataczka to wylacznie twoj wybor.Ja rozumiem ze sa takie osoby bo w koncu ktos musi to robic ale nie musisz sie wywyzszac. masz jakies kompleksy z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zalosne
Oj i to chyba mase kompleksow....Ja zwiedzilam troche wiecej swiata od ciebie kochaniutka i nie trabie o tym wszem i wobec ponadto czy wyznacznikiem czlowieka jest to gdzie byl co zwiedzil i jak wyglada?Przesada....Jestes sprzataczka to badz nadal ale nie trab wszystkim jaka to extra platna praca i jakie korzysci sa z nia zwiazane.Tak naprawde jestes osoba niewyksztalcona i niestety tylko taki rodzaj pracy ci pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bardzo załosnej
po tobie za to widac bardzo dobrze wykształcenie-totalne dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu dno
Co jeszcze? niedouczona sprzataczko?wycwanilas sie?? i tak nadajesz sie tylko do mycia podlog ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchachacha
nie tylko podłogi myję dobrze bo i zachowanie mam nienaganne,czego ty "wykształcona"nie mozesz powiedziec,prawda? żal mi ciebie,próżnosc do potęgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To widac.... . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az głowa od was boli
jedna obraza drugą,az słów szkoda.drogie Panie czy to warto.ja też sprzątam i wcale się tego nie wstydze mimo iz mam wykształcenie to i tak wybrałam jak narazie inną drogę,mam 4 córki i to ze względu na dzieci obecnie zajmuję sie sprzątaniem,gdyz poprostu z dnia na dzień mam pieniądze i to one pozwalają nam na przezycie obecnego czasu.w domu wykonują tę samą pracę więc nie widzę przeszkód by robić to u kogoś innego.takie teraz mamy czasy....ale to czy ktoś jest nowobogacki,czy wykształcony,czy milonerem jeżdzącym po świecie czy tylko sprzątaczką to jakie to ma znaczenie.....wszyscy jesteśmy sobie nawzajem potrzebne,jesteśmy przeciez takie same,mamy domy dzieci rodziny,więc po co te obrazanie się na wzajem,te forum jest po to by sobie pomagac,wymieniac się poglądami,a nie kłócić się i obrażac.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawasokiherbatki
Ale jesteście zawistne paniusie ,aż mi was szkoda nie potraficie zrozumieć ,że sprzątaczka to też człowiek ,uważacie się za coś lepszego bo co ,bo macie kase ,same się nie dorobilyście ,albo rodzice pomogli ,albo teściowie ,albo trzeba bylo dupy dawać ,a sprzątaczki są różne i zależy u kogo pracują,pracując u ludzi na poziomie też trzeba sobą coś reprezentować ,a pracując u takich jak niektóre paniusie tu na forum ,to idzie tam ta trochę 'gorsza " kat sprzątaczek tzn poprostu proste kobieciny przy nich czujecie się dowartościowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek to mój brat
ja pracuję zawodowo i jeszcze dorabiam sprzątaniem dzięki temu też mi nie wiedzie się źle ,i mieszkam lepiej niż ludzie u ktorych sprzątam, mam gdzieś alimenty od byłego ,jestem z siebie dumna bo nikomu nic nie zawdzięczam ,i wolę sprzątać niż wyciągać ręce po pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumiem ze zwolnilas bylego
Od obowiazku alimentacyjnego? ot.glupota nie zna granic.. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani wiesia
dlaczego uważasz ,że źle zrobiła wypinając się na alimenty ,to jej sprawa ja nie uważam że to głupota ,zaradność i pracowitość to dobra cecha ,mój byly krzyczał .że zdechne z głodu i będę skamlać o pieniądze ,ja też daję sobie radę pilnuje dzieci ,opiekuje się starszymi ludzmi ,a jak trzeba to chodzę sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już przesada jest
to co piszecie to dowód ze ludzie wykształceni nie mogą zarobić na życie a wy macie żądania z kosmosu 22zł na godz to ludzie po studiach nie zarabiają , a sprzątaczki sobie jeżdzą na wycieczki a potem zdziwienie że za granicą Polakow nie lubią ale jak takie pojadą to nie ma co się potem dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie smiać chce jak czytam
niektóre wypowiedzi. W Warszawie dobra ale to naprawde dobra sprzątaczka to weźmie i 25zł za godzine. I szczerze mówiąc to wole zapłacić i tyle niż użerać się ze zmanierowaną, mającą żal do losu, robiącą z siebie ofiarę panią do sprzątania za 10zł za godzine. Kobieta która przychodzi do mnie sprzątać bierze 20zł/h i jest sympatyczną wesołą osobą. Można z nią porozmawiać wypić kawkę i wiem, że płacę przynajmniej te ciężkie pieniądze osobie uczciwej, dokładnej i szanującej swoją pracę. Miałam do czynienia z różnymi paniami trudniącymi się sprzątaniem więc wiem co piszę. Chociaż różnie się zdarzało i nawet te "droższe" okazywały się fatalne, ale obecnie nie wymieniłabym swojej pani do sprzatania na żadną tańszą. Dodam jeszcze że jest to kobieta z wyższym wykształceniem żeby rozwiać wątpliwości co poniektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani wyzej to musi miec syf
W domu. za nicnierobienie sie nie placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie smiać chce jak czytam
nie mam syfu. Ale nie mam też czasu na cotygodniowe dokładne sprzątanie bo mam małe dziecko, pracuje do późna a dom jest duży. Tak więc raz w tygodniu czy raz na dwa tygodnie stać mnie nawet by zapłacić te 20zł/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×