Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość catering a wesele

catering na weselu

Polecane posty

Gość catering a wesele

Bardzo serdecznie proszę o pomoc. Młodzi chcą mieć skromne wesele bez alkoholowe tzn zamówić jakąś salę i oddzielnie w firmie cateringowej jedzenie. O weselach bez procentów już sobie poczytałam ale nigdzie nie znalazłam informacji o takiej formie dostarczania jedzenia na wesele. Może ktoś był na takim weselu lub sam organizował i podzieli się wiadomościami jak to w praktyce wygląda i czy to aby jest dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to ma byc w jakiejs sali restauracyjnej to glupio skad indziej brac catering. chyba ze to w domu albo w lokalu typu nie restauracja to jaki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sposob dosatrczenia takiego jedzenia to zalezy jak sie dogadacie. my na imieniny catering zamowilismy w hotelu na 20 osob to przywiezli bo tylko zwykle po male zamowienia jedzie sie odebrac osobiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha88wp.pl
ja wynajelam sale zwykla na ogródkach działkowych jedzenie przywiozla mi bardzo miła pani zajmujaca sie cateringiem nie byl to duzy koszt zalezy jakie sie wybierze menu ja mialam dosc duzo jedzenia bo ta firma zajmuje sie gotowaniem po domowemu czyli duzo dobrze i niedrogo nie pamietam nazwy ale poszukam nr tel jesli nadal potrzebny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam na weselu
gdzie młodzi wynajęli sale, osobno catering- nie wiem jak to logistycznie rozegrali- jedyny mankament - musieli wypożyczyć chłodnię bo niestety sala takiej nie posiadała. Podejrzewam, ze firma przywiozła jedzenie albo dzień wcześniej albo w dniu wesela rano. Organizacja pod tym względem była ok, niczym się to nie różniło od 'sali z kuchnią'. Ogólnie myślę, ze jest to dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w ten weekend na weselu gdzie jedzeniem zajmowała się firma i powiem, że jeszcze takich ilości nie widziałam. Wszystko pyszne, ale tak dużo, że gdy nawet na pół z A. próbowalam nie bylo szans aby skosztowac wszystkiego. Firma zajęla się wszystkim, od ciasta, torta, po rosol i swiniaka!! Przyjechali w pt rano, mieli nawet wlasna zastawe!!! A cenowo bylo 130 za os z poprawinami, takze rewelacja... Szkoda, że wesele mam daleko i zaklepenae juz kucharki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka344444444444
na moim weselu byl catering ale full wypas babeczka zajmowala sie tym profesjonalnie placilam 110 zl odo osoby a jedzenia byla masa ogolnie to ta sama kobieta zalatwila mi sale super organizacja i pyszne jedzenie mam nr tel jesli ktos zainteresowany to moj meil monikka161@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My bralismy całe jedzenie na wesele właśnie z cateringu. Wynajęlismy firmę Catering Arts i wyszło naprawdę świetnie. Firma przygotowała dla nas pyszne dania gorące, przekąski, a nawet wiejski stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy dania z kateringu nie będą takie, jak przygotowane na bieżąco. Problem w tym, że coraz więcej restauracji przygotowuje sobie potrawy wcześniej i tylko odgrzewa. Przez to jedzenie jest równie niesmaczne, jak to z kateringu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik91
Ja z mężem organizowaliśmy wesele na świeżym powietrzu, na naszej działce pod Warszawą i zdecydowaliśmy się właśnie na catering z naszej ulubionej restauracji - Akademii. Jedzenie było (jak zawsze zresztą) przepyszne, wszyscy byli zachwyceni, nawet najbardziej wybredni goście. Wesele było piękne i wyjątkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaanieszka
Pol-trans spod Katowic to chyba najlepsze rozwiązanie. Znajoma robiła małe przyjęcie po ślubie cywilnym w domu i jedzenie które było bardzo przypadło do gustu zarówno mi jak i mojemu mężowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcą - Pol Trans . Jedzenie mają bardzo dobre, ceny konkurencyjne i łatwo się z nimi dogadać. Przy większych zamówieniach myślę że nawet i jakiś rabat byś wynegocjowała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresi
Ja stawiam na Catering Domaniowski http://cateringdomaniowski.pl wprawdzie do wesela jeszcze rok, ale wbrew pozorom, to wcale nie jest tak dużo czasu, więc muszę już powoli załatwiać, żeby nie zostało na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezalkoholowe? Znaczy goście flaszki mają sobie sami przynieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata1982
Odezwij się do pol - transu . Jak dla mnie jakościowo i smakowo najlepszy catering z jakim miałam do czynienia a trochę już ich przerobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to super opcja i zachęcam do skorzystania z oferty http://www.inbetween-hotel.pl/restauracja-i-bary/catering . Miałam okazję korzystać z cateringu tego hotelu i jestem zachwycona. Jedzenie b.smaczne, różnorodne, menu opracowuje Szef Kuchni. Goście też mi mówili, że potrawy były pyszne, a to dla mnie najlepsza rekomendacja :D Obsługują każdą imprezę, także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My korzystaliśmy z usług firmy cateringowej http://gruparsvp.pl/ i bardzo polecam taką opcję i tę firmę. Super wygoda, goście zadowoleni, chwalili bardzo jedzenie, my byliśmy spokojni o przebieg imprezy i nie musieliśmy sobie zawracać w ogóle głowy tym aspektem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam lemondo.pl catering 365 oni zrobia wszystko cacy i nie za miliony monet zadzwon. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadlam na chrzcinach Pol Trans Catering i bylo smacznie - nie wiem jak wychodzi cenowo bo nie ja organizowalem ale bardzo mi smakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyszne jedzenie serwują w domu weselnym Astoria w Kaniach pod Warszawą. Byłam tam już dwa razy na przyjęciu weselnym i dwukrotnie było naprawdę mega smacznie :) A sala piękna. Zresztą sami możecie obejrzeć sobie jej zdjęcia i ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zrobilismy w Hotelu Biały Dom, piekne miejsce, zadbane, plus hotel ze Spa. A ceny takie jak wszedzie. Hotel miesci sie w Paniowkach kolo GLiwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catering Arts staje na wysokosci zadania jesli chodzio catering na wesela, jest to duza firma ktora jest w stanie obsluzyc duze wydarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej catering Arts, ma bardzo dobre rozlegle menu i cala glowe nowych pomyslow jak zaspokoic klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony goość
Z całego serducha pragnę polecić firmę Pol-Trans Catering. Są bezkonkurencyjni!! Dobre jedzie, przystępne ceny, profesjonalne podejście do każdego z klienta. Tak bym ich opisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara Domagalska
Pol-Trans Catering!!!! Pomagałam w organizowaniu wesela siostrze i są po prostu najlepsi. Po pierwsze dobre ceny, po drugie bardzo dobre jedzenie, po trzecie zrozumienie stanu gorączki przed-weselnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryyycja
Jak dla mnie Pol-Trans Catering staje na wysokości zadania. Jedzenie na prawdę w porządku, co do cen niestety nie orientuję się bo wypowiadam się z punktu widzenia koleżanki, która mi opowiadała o współpracy z nimi. Ale wiem, że organizacyjnie u nich też wszystko na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o catering na terenie Katowic i Śląska, to najlepszy jest TeleCatering.pl - mają świetny wybór potraw i pyszne jedzenie oraz szybką dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaagnieszka9
Pol-Trans Catering- mają najlepszą ofertę potraw w przystępnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×