Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomoc pilnie potrzebna...

kamień w pierścionku zaręczynowym

Polecane posty

Gość pomoc pilnie potrzebna...

Witajcie! Mam pytanko do kobiet noszących biżuterię.. Dostałam dziś pierścionek zaręczynowy, ale niestety kamień w środku się rusza.. Nie wygląda na to, by miał wypaść, ale jednak chciałabym aby był przytwierdzony.. Chciałam zapytać, czy to normalne, że kamień w środku jest lekko ruchomy czy powinien być... nie wiem, przyklejony czy przyczepiony jakos? Rzadko noszę biżuterię, nie mam doświadczenia więc proszę o pomoc... Aaaaa, pierścionek jest od Kruka, więc to niby dobra firma.. Nie chcę się zbłaźnić idąc tam i prosząc o naprawę.. Z góry dzięki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc pilnie potrzebna...
ja tez mam wlasnie tak, ze jest jeden wiekszy kamien osadzony w 4 lapkach ale delikatnie mozna go paznokciem przesuwac i nie wiem czy to jest normalne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żaden wstyd zapytać u jubilera, czy z pierścionkiem wszystko jest w porządku. Idąc do lekarza też się wstydzisz tego, że jesteś chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zaden kamien nawet nie drgnie a pierscionek nosze juz od prawie roku. Chyba bedziesz musiala isc do salonu i poprosi o dogiecie ,,lapki,,. To zajmuje chwilke, pewnie beda w stanie zrobic to od reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliabm
Dzisiaj mialas zareczyny i siedzisz na kafe?? Cos trefny dal ten pierscionek jak po niecalym dniu kamien sie rusza. :/ srebro to czy zloto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc pilnie potrzebna...
moj narzeczony siedzi obok mnie ale niedlugo idziemy spac.. :D:D:D:D zajrzalam tutaj poniewaz mnie to troszke martwi.. biale zloto.. kurcze jutro chyba zajrze tam z pytaniem i moze faktycznie "dogna" mi to lapke na miejscu.. jak jestem chora, to wiem ze sie zle czuje albo mnie cos boli.. z pierscionkami mam rzadko do czynienia jak juz zaznaczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno masz ciagle gwarancje na pierscionek skoro dostalas go dzsiaj wiec nie powinni w salonie robic zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc pilnie potrzebna...
dziękuję bardzo Ewelinko za pomoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony....
nie widzial jak go kupowal?? niech on jutro leci z reklamacja nie ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc pilnie potrzebna...
mysle ze byl troche zestresowany sytuacja.. poza tym ten kamien sie rusza tak bardzo delikatnie, wiec mogl nie zauwazyc.. on jest tylko facetem:P:P wiec nie mam do niego pretensji.. ja to zauwazylam po 2 godzinach dopiero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzjkz
na twoim miejscu poszłabym jutro do kruka żeby ten kamień się nie ruszał. kiedyś miałam piękny pierścionek z szafirem, też delikatnie się ruszał kamień, spadł mi na posadzkę w łazience i szafir wypadł. nigdy go już nie znalazłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruk daje dożywotnią gwarancję i darmowy serwis typu czyszczenie i zmniejszanie/ powiększanie więc na pewno ci to poprawią. Kamień nie ma prawa się ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×