Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimmmooozoozoaooa

Samotnosc w sieci

Polecane posty

Gość mimmmooozoozoaooa

Czy zle zrobilam ze powiedzialam?Bylam z facetem, ktory ma dziecko.Poznalam je, mialysmy dobry kontakt.Z jej ojcem zaszlam w ciaze i rozstalismy sie.I od tego czasu niewidzialam jego dziecko.NIedawno urodzilam dziecko.I spotkalam jego corke z poprzedniego zwiazku a wtedy szlam z wozkiem. I ta mala zaczela sie pytac mnie o to dziecko w wozku.[Powiedzialam ze to jej siostra.Czy zle zrobialam ze powiedzialam??Moj byly jak widac jej tego niepowiedzial bo mala byla zaskoczona a zarazem ucieszyla sie ze ma malutka siostre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre
ale Twój były to ... kmiot nie wiedział o dziecku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten gorszy od złego
Moim zdaniem dobrze zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmmooozoozoaooa
Moj byly wie o dzieckUu.Tylko przed urodzeniem sie naszwgo dziecka wyjechal za granice.I jak widac nikt z jego rodziny niepoweidzial jego corce ze ma siostre.A ja jej to powiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre
ktoś musiał... tylko czy on z tego jest zadowolony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmmooozoozoaooa
Niewiem czy jest z tego zadowlony.Ale dziecko sie ucieszylo ze ma siostre.Nawet powiedziala ze cche odwiedzac siostre.I ze jak tata wrocci z zzagranicy to by cchiala pojsc we 4 na spacer.On chyba nawet niewie ze ja juz z jej tata niejestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekk098
Co można o nim powiedzieć? Nieodpowiedzialny idiota... Przepraszam, że tak ostro, ale niestety to prawda. Taki człowiek na Ciebie nie zasługuje... ------------------------- Samotność coraz bardziej Ci doskwiera? Czujesz, że nadszedł czas na miłość i spotkanie z kimś wyjątkowym? Biuro Matrymonialne http://iduo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×