Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 15wciazy

MAM 15 LAT I JESTEM W CIĄŻY.CO ROBIĆ!!!!

Polecane posty

Gość 15wciazy

NIE CHCĘ TEGO DZUECKA :( .DODAM, ŻE MÓJ CHŁOPAK JEST MŁODSZY O 2 MIESIONCE.POMUŻCIE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekcje odrobione
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak.
czy jesteś pewna że to ciąża, a jeśli tak to w którym tygodniu jesteś ? rozmawiałaś o tym ze swoim chłopakiem ? co on na to ? myśle że wiek tu nie ma jakieś wielkiego znaczenia tylko czy wy do tego dorośliście, jeśli zdecydowaliście się na współżycie bez zabezpieczenia , doroślijcie i bądźcie odpowiedzialni teraz, a poza tym dlaczego nie chcesz tego dziecka, czy zdajesz sobie sprawe i kobiet marzy o tym , a nie może zajść w ciąże , jesteś młoda , ale napewno nie będziesz najmłodszą mamusią na świecie:) musisz na pewno powiedzieć o tym rodzicom i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta 123
No to masz probnlem i nie zgadzam się z moją przedmówczynią że wiek tu nie ma nic do rzeczy, bo 15 lat to nie jest czas na rodzenie. skoro już jednak jesteś w ciąży i nie chcesz tego dziecka to powinnaś zgłosić się do jaklegoś ośrodka adopcyjnego oczywiście nie teraz tylko za jakieś 6 mies. Ty jako osoba niepełnoletnia nie będziesz mogła sama decydować o losach maluszka, wiem że wydaje ci sie to niedorzeczne ale tak jest. To twoi rodzice będą za ciebie decydować oczywiście Twoje zdanie też będzie się liczyć. Jeśli rodzice twoi nie będą chcieli to prawną opiekę przejmie opieka społeczna. Najpierw zrób test lub idź do ginekologa. Porozmawiaj też z mamą może ona Ci coś doradzi. najgorzej ukrywać prawdę . Poza tym nie ściskaj się aby ukryć ciążę bo w ten sposób uszkodzisz dziecko. Jeśli zdecydujesz się na oddanie dziecka to nie martw się nie robisz nic złego a dzieciak może trafić to rodziny która pokocha go jak własne. Życzę powodzenia i mądrych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie usuwaj - możesz mieć w przyszłości problemy i fizyczne i psychiczne, a kiedyś pewnie będziesz chciała mieć dziecko. Moim zdaniem powinnaś urodzić i oddać do adopcji. I zabezpieczać się żeby nie wpaść po raz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka06.1990
Prowokacja. Zamist wypisywac glupoty zajmij sie nauka bo jesli twoj wiek wpisany tutaj jest prawdziny to za rok egzamin gimnazjalny. A wy nie podniecajcie sie byle czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15wciazy
MOJEMU CHŁOPAKOWI PENKŁA GUMKA!!!I NIE CHCE RODZIC BO BENDE MIEĆ ROZSTEMPY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja 2 D
jaja sobie gowniara robi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 BIT
PROWOKEJSZYN JAK NIC TROCHĘ MARNA ALE JAK CI ULŻYŁO TO FAJNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15wciazy
NIE ROBIE!!!NIE CHCE MI SIE PRZEZ TO ŻYĆ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15wciazy
CHCECIE TO WAM DAM MOJOM FOTE JAK MI NIE WIERZYCIE I SIE SPOTKAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJOM - DOBRE
pewnie jestes ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj daj fotunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 BIT
dawaj twojom fotunie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? pietnastolatka nie robi takich bledow, chyba ze niedorozwinięta umyslowo ale taka nie pisalaby tu, i nie mow ze masz dysleksję czy dyskgrafie poprostu nie zasmiecaj kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15wciazy
JAK NIE CHCECIE TO NIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuKAsia
jesli to prawda to porozmawiaj z rodzicami najpierw z mama, powiedz ze sie troche upiłaś albo co ale rozumiesz swój błąd mimo to nie usuwaj ciązy, jak można zabić żywego małego człowieczka. Rodzice jakos napewno ci pomoga, o ile są wyrozumiali .. ja tez mam 15 lat i kochałam się już, ale na szczescie nie mam takiego problemu jak ty. beznajdziejna sytuacja współczuje, 3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego takie dzieci biora sie za sex???jest dozwolony od 18lat,a puzniej wielkie problemy?!!!i chyba dlatego nie chce mniec corki, w dzisiejszych czasach nie upilnujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.n.o.n.i.m.k.a
Według mnie albo sobie ktos jaja robi w style ,,emo martynki'' albo ma problem i to poważny z ortografią ;P Ja tez mam 15 lat i tez kochałam sie juz z moim chłopakiem. Ale myslimy na tyle racjonalnie,ze sie zabezpieczamy. Mimo to i tak sie boje. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfhjaaa
zamelduj to mamuście jak ci pozwoliła dawać dupy to teraz jej problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona!
haha! mam 15 lat i jak widać nie jestem tak głupia jak te wszystkie co tutaj piszą, zacytuję [ też mam 15 lat i też się kochałam, ale myślimy z moim chłopakiem na tyle racjonalnie, że się zabezpieczamy ]. a gdzie tutaj jest racjonalne myślenie, gdzie wy macie w ogóle głowy ? wy tylko dupą potraficie myśleć, wiem, bo teraz żałuję nie dziecka, ale swojej głupoty. i nie, nie piszę tak dlatego, że nie mam chłopaka, czy zazdroszczę, ale ja się na forum nie chwalę moimi przeżyciami z płcią przeciwną. a tak ogólnie moja droga, to mogę ci tylko poradzić, żebyś powiedziała mamie i poszła do ginekologa. a reszta to później. Dominika! [ ps. wiem co przeżywasz, miałam to samo ] =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gr3ku
Pozdro, pimpujemy system ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15wciazy
BOSZE TAK SIE BOJE. ROCICE MNIE ZAPIJĄ JAK SIĘ DOFIECĄ. KÓRTE ! NA CO MI BYŁO SIE SEKSOWAC Z HŁOPAKIEM :( OBIECYWAŁ RZE NIE ZAJDĘ W CIONŻE BO BYŁAM 10 DNI PO MIESIONCZCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioleta33
Ale jaja sobie dzieciak robi proponuje kupić metr gumy i strzelić sobie w łep.Może zmondrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×