Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość show me a reason

CZY MAM PRAWO BYC ZLA???? OCENCIE

Polecane posty

Gość show me a reason

chodzi o mojego dobrego kolege, ktory jest we mnie zakochany po uszy, ale po tym co stalo sie wczoraj to w to zaczynam watpic bylismy na obiedzie u jego znajomych, o 19 przywiozl mnie do domu i pojechal do pracy na nocke, kolo 21 zaczelo mnie bolec gardlo, migdaly, szyja, plakalam z bolu, nie moglam nic jesc ani mowic, zdecydowalam sie isc do szpitala, ale ten szpital znajduje sie w bardzo nieciekawej dzielnicy tzw pekin, strach tam wychodzic po 22, a byla juz 23, wiec popsorislam sasiada zeby ze mna poszedl wczesniej pisze do tego mojego kolegi ze wyje z bolu itp, a oni odpisal idz do szpitala! mimo ze wie ze tam jest niebezpiecznie, ze jest pozno itp, pozniej cala noc nie zadzwonil zapytac czy zyje, jak sie czuje itp, dopiero dzis kolo 14 sie odezwal wkurwil mnie tym cholernie, bo niby taki dobry itp a umie tylko sygnalki puszczac, zamiast zadzwonic i zapytac, kolejna sprawa to to ze nie zaintersowal sie jak ja dojde do tego szpitala, wie doskonale ze tam jest cholernie niebezpiecznie za tydzien jedziemy na wesele do jego znajomych i on mi ciagle powtarza, ze musze tam blysczec, ze musze pieknie wygladac itp, tak jakby chcial sie tam mna pochwalic czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kick his ass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kick his ass
to samolub, odzywa się pewnie jak coś potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Tak ogólnie, to nie powinnaś być na niego zła, że się zbytnio nie zainteresował... Po pierwsze: - Jest to twój kolega, może i zakochany strasznie, ale to nie jest powód żeby latał za tobą jakby był twoim chłopakiem Po drugie: - Nie dajesz mu szans, on też nie będzie się poświęcał A po trzecie: - Był w pracy, może nie mógł zadzwonić...! Nie pomyślałaś? Jeżeli chodzi o ten ślub... Może rzeczywiście chce on się tobą pochwalić, że jeżeli będziesz ładnie wyglądać, to może i on przedstawi Cie jako jego dziewczynę... W każdym bądź razie, nie powinnaś być na niego wkurzona.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość show me a reason
wszyscy namawiaja mnie zebym z nim byla, bo ma prace, samochod, bo sie o mnie troszczy(?) ale kurwa on mnie nie pociaga!!!! nawet jak wypije czuje do niego obrzydzenie! kurwa on jest oblesny dla mnie:( ok gdybym z nim byla pewnie niczego by mi nie brakowalo, ale czy o to w zyciu chodzi? co jesli bym za niego wyszla, a potem nie mogla patrzec na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy Wy zrozumiecie ze nie ma przyjazni miedzy facetem a kobietą ? dlaczego sie dziwisz , przeciez On nie jest Twoja Matką i ma prawo decydowac o sobie , widocznie uznał ze nie chce sie az tak poswiecac dla osoby ktora jest tylko kolezanką.... a Ty jeszcze podkreslasz ze On jest zakochany, moze czas pogadac z nim na powaznie i powiedziec mu ze albo odwzajemniasz to albo zeby dał sobie spokoj facet marnuje na Ciebie czas kochając Cie i łudzac sie ze z tego cos bedzie a z tym chwaleniem to kazdy chce zeby "jego" kobieta wyglądała cudownie .... ale Ty nie musisz bo jestes kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kick his ass
chyba że był w tym czasie na nocce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba z nosa
A ja mowie ze jest przyjazn miedzy kobietami i mezczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje temu chlopakowi ze nie zdaje sobie sprawy jaka ma kolezanke, ktora twierdzi ze jest "oblesny", sorry ale skoro jest Twoim dobrym kolega to zadbaj o niego a nie krytykuj naiwny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko co z tego, jeśli kocham to wkurwienie skończyło by się u mnie w najlepszym przypadku na zaciśnieciu zębów, ewentualnie na wygadaniu się i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu jest prawda... Jesteś z nim, albo dajesz kosza, a on nie robi sobie złudzeń... Facet ułoży sobie życie, a nie będzie latał za tobą przez usrane lata, a ty tego nie odwzajemnisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość show me a reason
ale ja chce o niego zadbac, zmienic, sprawic zeby w moich oczach stal sie atrakcyjniejszy np ma syfy na czole wiec mu mowie, kup sobie taka i taka mas, ja ja uzywalam kiedys i mi pomogla, po czym widzimy sie za tydzien i pytam sie go czy kupil a on ze nie albo wlosy: jego "fryzura ' mu kompletnie nie pasuje, wiec mu mowie fajnie bys wygladal w takich i takich wlosach, powiedz zeby cie tak obcieala, a on 'ok, dzieki.fajnie' po czym widzimy sie a on znow jest tak beznadziejnie obciety, pytam czemu nie obciales sie tak jak proponowalam, a on a jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego chcesz zmienić go tylko po to żeby Ci się spodobał? Nie możesz zaakceptować go takiego, jakim jest?... Nie każdy jest jakiś piękny, i gdyby wszystko leżało w kwestii wyglądu to uwierz mi nie byłoby wielu par na świecie... Przemyśl to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze trzeba bardziej drastycznie probowac mu uswiadomic sytuacje z wygladem mowiac czlowieku jak nie bedziesz dbac o swoj wyglad to zadna laska nigdy na Ciebie nie poleci ze swojej własnej woli, chyba ze chcesz wyrwac kogos na litosc ? brutalne ale moze podziała , z niektorymi tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale bywają też tacy, co strzelą focha za takie teksty... A wtedy nic na niego już nie zdziałasz, próbuj delikatnie, a w ostateczności wersja poprzednika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale bywają też tacy, co strzelą focha za takie teksty... A wtedy nic na niego już nie zdziałasz, próbuj delikatnie, a w ostateczności wersja poprzednika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet strzeli focha ale kiedys zrozumie dokladnie wtedy zrozumie jak minie kilka lat i zadnej dziewczyny nie bedzie miec , zacznie sie uzalac nad soba , zrozumie ze miałas racje , bedzie chciał przeprosic lecz bedzie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pytan s
facet byl pracy tak? wiec jak do kurwy mial cie do szpitala zawiesc i co mial ci powiedziec? moze mial po ciebie limuzyne poslac zeby cie do prywatnej kliniki zawiezli? ksiezniczko? a odezwal sie o 14 bo moze spal?! Boze, jakie nie ktore laski sa puste. P.S jestem kobieta.... :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może nie zrozumieć przez długi, długi czas. Jeżeli nie chcesz czekać, to czy masz kogoś innego na oku? Jeżeli tak to lepiej jeżeli ci sie nie uda go zmienić dać mu tego kosza i znaleźć sobie kogoś godnego Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość show me a reason
ja mu juz mowilam, ze o siebie nie dba, ze nie dba o swoj wyglad, ba on nawet sam przyznal mi racje! wicie tu nie chodzi o to ze ma zaczac kupowac ciuchy za 300 zl, ale kurcze kazdy musi jakos wygladac ja np uwazam ze ubieram sie fajnie i b. duza wage przywiazuje do wygladu a wcale nie wywalam nie wiadomo ile kasy na ciuchy, po prostu szukam przecen, okazji promocji, a on - szkoda gadac.... jakies naciagniete jeansy do tego tylko 1 para! ciagle ta sama, niekiedy leca mu z tylka i widac mu jakies wytarte bokserki, no sory ale to mnie obrzydza.... albo jakas przyciasna koszulka... nie ma ani jednej koszulki zapinanej na guziki, wiecie takiej elegantszej, tylko jakies tshirty w kolorach ktore mu komletnie nie pasuja... nie oszukujmy sie, wyglad tez jest wazny, trzeba sie jakos prezentowac i wygladac, a nie wszystko na odwal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość show me a reason
bron Boze nie oczekiwalam ze zawiezie mnie do szpitala, ale najzwyczajniej w se=wiecie powie zebym z kims tam poszla, zebym nie szla sama, a nie "no to idz"... a pozniej od rana puszcza sygnalki, zamiast zadzwonic, kuwa ma 28 lat, sygnalki to sie puszcza w podstawowoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość show me a reason
kiedys mi powiedzial, ze chciaby ze mna sprobowac seksu, ze niby sprawdzic czy do siebie pasujemy pod tym wzgledem, ja sie wkurzylam, bo co ja niby jakas gumowa lalka jestem ze trzeba nie testowac w dodatku on z nikim jeszcze nie spal... mimo swojego wieku... ja juz mam doswiadczenie w tych sprawach, ale o seksie nie rozpowiadam, bo i poco, nie chwale sie tym, nie szczyce, a on o tym swoim prawictwie to mowi kazdemy, sory ale dla mnie to obciach, powinien to zachowac dla siebie, a nie rozglaszac calemu swiatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem 1) facet specjalnie daje Ci powody zebys sie o niego martwiła bo wtedy czuje ze wzbudza Twe zainteresowanie 2) widocznie nikt nigdy nie dał mu przykladu jak postepowac z kobietami 3) porozmawiaj z nim powaznie bez zartow o jego zakochaniu i ustal jasne zasady znajomosci typu: ja staram sie wygladac dobrze i tego samego oczekuje od Ciebie jesli chcesz przebywac w moim towarzystwie zaboli go ale wezmie sie za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość show me a reason
ma duzo zalet opiekunczy, czuly, zaradny, przedsiebiorczy ale ja teraz widze ze do niego nie pasuje, ja lubie szalenstwo, czasem bywam wariatka i chodze po krawedzi, lubie dobra zabawe, alkohol tez czasem, a on chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość show me a reason
tylko teraz co jest wazniejsze w zyciu, wielka szalona romantyczna milosc czy zdroworozsadkowy zwiazek? ale nie mam gwarancji, ze jesli z nim bede on zawsze bedzie takie dla mnie jak jest teraz-kiedy chce mnie zdobyc, bo przeciez kiedy jzu mnie usidli moze sie diametralnie zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×