Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kloszardoo

podwojne życie kazdego zwas

Polecane posty

Gość kloszardoo

kazdy wiedzie takie życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotana lala
Ja nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadający Zgred
tak kazdy, schizofrenia stosowana to sie nazywa i powinno sie leczyc. nie ma sie czego wstydzic tylko zaczac sie leczyc czym predzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mieliby tylko 1 klienta
tylko na kafe prowadzę podwójne a nawet poczwórne życie jestem projektem wielu słynnych nicków na codzień wzorowa mamusia, niedługo wzorowa pracowanica a za jakiś czas wzorowa.... domyślcie się sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadający Zgred
dziwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona albo kochanka
bo przeciez nie pani prezes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam...
jestem przykladną mama, zona, pracownica, kochanką jedną i druga. a to ze tu siedze i pisze to nastepne moje zycie o ktorym nikt nie wie. ani maz ani kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez////
tak jak wyżej. ale tez mam kilkanascie nickow na roznych topikach a nawet na tych samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwojne życie kazdego zwas oczywiscie :D:D:D Prywatne i zawodowe :D:D:D nie rozumiem o co ci chodzi ? Czyz by bezrobocie dopadło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej zmieność w podejmowaniu decyzji i rozdartą dusze (pół romantyka, pół skurwiela:P) w zwiazkach nie bawi mnie podwójne zycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia212
Ja wiodę .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galanonim
kiedys bylam bardzo niesmiala i mialam klopoty z zawieraniem znajomosci. i dopiero moje drugie JA pozwolilo mi przelamac zla passe. terez jestem odwazna zawsze i wszedzie. moje podwojne zycie dowartowosciuje mnie. czesto gadam sama do siednie ale kieruje to do kogos z ktorym nie mialabym odwagi szczerze porozmawiac. wtedy rozmowa przebiega bardzo konkretnie i tresciwie. potem dziwie sie ze nie mialam odwagi wczesniej powiedziec tego co mysle. jeszcze pozniej kiedy pamiac zatraca to co sobie mowilam mam watpliwosci czy ja to juz kiedys mowilam w realu czy w myslach. he he he .. maslo maslane jednym slowem czuje sie pewna w kazdej sytuacji i w kazdym towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galanonim
nikt ze znajomych nie wierzy w moje podwojne zycie nawet gdy w zartach o tym mowie ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam...
i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beze dury
ze stalych bywalcow kafeterii, z pewnosci takie zycie prowadzi Vampire, nie raz zreszta sam przynawal sie do dwoistosci swojej natury, Dr Jeckyll i Mr. Hyde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prottt
właśnie żłapałam się na prowadzeniu podwójnego życia: kontakty z ludźmi na forum i i wchodzenie na maila,nigdy więcej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaliyahHaughton
wiodła kiedyś, fajnie ale jednoczesnie męczace przez kłamstwa, teraz tak nie zyje i mi lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prottt
nie wchodźcie w kontakty pozakafeteryjne,szczególnie na dajcie rozgrywać się w jakimś konflikcie pomiędzy dwoma osobami,możecie srogo za to zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×